Jump to content

Masaüstü çalışması

egemynet
 Share

Recommended Posts

• Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ya da şöyle birşey yapabilirsin:

http://www.tamotomatik.org/dosya/baslat_menusu.zip[/CODE]

GüzeLde benim İstediğim Daha Değişik örneğin Mause ile Üzerine geldiğimizde otomatik veya tıklama ile başlat menüsü gibi ufak bi pencere açılsın ve o pencerede seçim yapılabilsin ?

egemynet Kardeşim Diyalog nasıl yapılıyor biraz açıklarsan :)

Edited by serhat_silvan

E tamam işte o örnekte başlat'a tıklayınca menü açılıyor iyi bakmadın sanırım.

Tmm Onu yaptım diyelim yeni bir resimde ekledim diyelim aynı ekranda o açılan resmin üzerine office programlarını atabilirmiyiz ?

Birde ben böyle birşey denedim bana oyunlar lazım dedğil dedim onu o şekilde yapayım sayfanın boyutunu düşürdüm an sayfanında boyutu otomatik düştü :D onu nasıl ayarlıyabilirim sadece oyunların açıldığı sayfanın boyutunu nasıl düşürebilirim ?

win7 hakkında bilgim yok ama mutlaka bir yolu vardır.

tamam arkadaşım buldum sonunda sorunuda ...

buraya yazıyorum ki , windows 7 kullanıcılarında sorun olmasın , herkes kullanabilsin..

bu programla windows 7 taskbar ını gizlememiz gerekiyor.. :

Please register to see this content.

yanlız taskbar(görev çubuğu) gözükmediği kötü olabilir bazı kullanıcılar için..AMS de yapabilirseniz , linkini veya nasıl yaptığınızı sölerseniz iyi olur..

Edited by ahmet_2626

Tmm Onu yaptım diyelim yeni bir resimde ekledim diyelim aynı ekranda o açılan resmin üzerine office programlarını atabilirmiyiz ?

Birde ben böyle birşey denedim bana oyunlar lazım dedğil dedim onu o şekilde yapayım sayfanın boyutunu düşürdüm an sayfanında boyutu otomatik düştü :D onu nasıl ayarlıyabilirim sadece oyunların açıldığı sayfanın boyutunu nasıl düşürebilirim ?

Aşağıda verdiğim örnekte açılan başlat menüsündeki Excel'i tıklayıp açabiliyorsun. O örnekten yola çıkıp biraz da hayal gücü kullanıp istediğini yapabilirsin :)

http://www.tamotomatik.org/dosya/baslat_menusu2.zip[/CODE]

Edited by KintaRo

Aşağıda verdiğim örnekte açılan başlat menüsündeki Excel'i tıklayıp açabiliyorsun. O örnekten yola çıkıp biraz da hayal gücü kullanıp istediğini yapabilirsin :)

http://www.tamotomatik.org/dosya/baslat_menusu2.zip[/CODE]

Seni Çok Uğraştırdım KuSura baKma :) Ordaki Resmi naSıl Gizli yapıyoruz tıklayınca açılsın :)

win 7 ye nasil uygulama yapariz.. ayrintili anlatacak olan var mi ? cafe programi vs. falan yok..

başlıkta yayınladığım apz yi cek kullan yapacağın extra başka birşey yok. Belki çalışmayan 1 - 2 komut olursada yaz düzenlemeye çalışalım.

Edited by egemynet

başlıkta yayınladığım apz yi cek kullan yapacağın extra başka birşey yok. Belki çalışmayan 1 - 2 komut olursada yaz düzenlemeye çalışalım.

Hocam su masaustu calisman gayet gorsel olmus yalniz bilgisayarimiza uygularken programlar acilmiyor,bu kod sorunundan dolayimi acilmiyor? mesela müzik klasorune tikliyorum error 1002 diye birsey cikiyor,bu kodlari bizim bilg. nasil entegre edebiliriz? tesekkurler...

Hocam su masaustu calisman gayet gorsel olmus yalniz bilgisayarimiza uygularken programlar acilmiyor,bu kod sorunundan dolayimi acilmiyor? mesela müzik klasorune tikliyorum error 1002 diye birsey cikiyor,bu kodlari bizim bilg. nasil entegre edebiliriz? tesekkurler...

Shell.Execute("EXPLORER.EXE", "", "F:\\mp3\\", "", SW_SHOWNORMAL, false)

benim mp3 lerim bu klasorde F:\mp3 sende kendine göre ayarla

egemynet abi bi sorum olucaktı lidyacafe flash reklamında swftextin text effectlerinden water reflectionu senin yaptığına benzetiyorum ama tamamen aynı değil

dier effecteride tek tek dolaştım bulamadım yardımcı olur musun?*

egemynet abi bi sorum olucaktı lidyacafe flash reklamında swftextin text effectlerinden water reflectionu senin yaptığına benzetiyorum ama tamamen aynı değil

Muhtemelen başka bir programla yapmıştır. swftext benzeri birçok program var nette onlardan bulmaya çalış veya elindeki programın çeşitlerini kullanarak çalış yapacak başka bişey yok

sevgili egemynet2ten farklı bir program kullandım, adı MIX-FX, arzu edersen :

http://rapidshare.com/files/380493040/Mix-FX.rar[/CODE]

buradan indirebilirsin...

Bir arkadaşımız özelden win7 ile ilgili yardım istemiş ancak win7 kurulu makinem olmadığı için yardımcı olamıyorum. bu arada özelden yazacağınıza buradan yazsanız emin olun daha fazla yardım edecek arkadaşımız çıkacaktır. win7 ile takıldığınız durumu buraya yazarsanız yardımcı olmaya çalışalım arkadaşlar.

win7 de kullanabileceğiniz bazı kodlar ;

shell:Libraries

shell:MusicLibrary

shell:VideosLibrary

shell:OtherUsersFolder

shell:Device Metadata Store

shell:PublicSuggestedLocations

shell:DocumentsLibrary

shell:User Pinned

shell:UsersLibrariesFolder

shell:PicturesLibrary

shell:ImplicitAppShortcuts

shell:Ringtones

shell:CommonRingtones

Edited by egemynet

kardeşim resmi bi yenilesen çok makbule geçicek kotalı internette görmeden indirsemmi indirmesemmi diye düşünüyorum.. saygılar

Buyur kardeşim resim yenilendi kusura bakma hep konunun sonuna baktığımızda farketmemişiz.

• 3 hafta sonra ...
  • 10 ay sonra...

[quote name='Tnctr-tnctr' date='30 April 2010 - 16:52 ' timestamp='1272646928' post='786381']
birisi bir kaç görüntü ekleseydi bari "
[/quote]

Sayın Agement S.a Bı ara BıseyLer yazmısdım ama DetayLı bılgı AlamadıM Sanırım IfaDe Edemedım Sorunumu benım Sorunum OyunLarı Ben Kendıme Göre ayarLadım Resım Jpg Seklınde Buyuk ResımLerLe YanLıs OyunLarı Cagırmada Bazı OyunLar acılmıyor.. Hata Raporu dıyor Acınca Ama normalde oyun sorunsuz calısıyo ..? Çözumlerınızı beklıyorum

[quote name='Tnctr-tnctr' date='30 April 2010 - 16:52 ' timestamp='1272646928' post='786381']
birisi bir kaç görüntü ekleseydi bari "
[/quote]

Sayın Agement S.a Bı ara BıseyLer yazmısdım ama DetayLı bılgı AlamadıM Sanırım IfaDe Edemedım Sorunumu benım Sorunum OyunLarı Ben Kendıme Göre ayarLadım Resım Jpg Seklınde Buyuk ResımLerLe YanLıs OyunLarı Cagırmada Bazı OyunLar acılmıyor.. Hata Raporu dıyor Acınca Ama normalde oyun sorunsuz calısıyo ..? Çözumlerınızı beklıyorum

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...