Jump to content

Jameson Oto Cd çalar Seçimi Lütfen Yardım Edin

smtkrt55

Recommended Posts

slm arkadaslar hepsiburada.com dan navitech cd çalar almıstım ürün bozuk cıktı geri gonderdim onun yerine jameson almayı planlıyorum ama hangisini alsam diye kararsızım aranızda bu urunleri kullanan warmı

Jameson Js 2500 Cd MP3 Player 251531

k2k0up.jpg

•TÜM JAMESON ÜRÜNLERİ EURO STANDARTI CE BELGELİDİR

•2 yıl garantili

•Öne doğru açılabilir ayrılabilir ön panel

•MP3/CD/CD-R/CD-RW

•Çok renkli Dot matrix ekran

•4 X 45Watt

•Aux-in

•Line out

•Subwoofer çıkışı

•ESP

•ISO

Jameson 3500 Cd MP3 Player 252226

28wie1g.jpg

•2 yıl garantili

•CD/MP3/CD-R/CD-RW PLAYER

•Motorlu ön panel

•İsime göre MP3 Dosya & klasör arama

•MP3 Parça & MP3 harf ile arama

•Çok renkli ekran

•45 watt x 4 kanal

•4 band ekolayzır (Klasik/Pop/Rock/Flat)

•AM/FM Radyo ( 30 Kanal hafızalı)

•Aux-in & Line out

•ESP ( Süper Antişok)

•Subwoofer çıkışı

•ISO KonektörISO

Jameson 2600 Radyo Cd MP3 Player 251523

2vhysn7.jpg

•2 yıl garantili

•CD , MP3 , CD-R , CD-RW çalabilme

•Öne doğru açılan ön Panel

•İsime göre MP3

•Dosya,Klasör Arama

•Mp3 parça,Mp3 harf ile arama

•Çok renkli ekran

•45 x 4 kanal

•4 Band ekolayzer (Klasik,Pop,Rock,Flat)

•AM/FM radyo (30 kanal hafıza)

•Aux-in line out

•ESP – Süper Antişok (En son teknoloji ile geliştirilmiş Anti -şok (atlama yapmama) özelliğidir.Track ve Mp3 cd lerinde dahi atlama yapmaz)

•Sobwoofer Çıkışı

•ISO Konektör

•UZAKTAN KUMANDA

Sana tavsiyem marka olarak olmaz ama usb ve flash bellek takılabilen ürünlerden al.Mis gibi parça atlatma derdi yok Aşırı sıcaklarda cd/dvd medyanın bozulma derdi yok..İstediğin zaman cd/dvd ye yazmadan flash belleğine müzik atarsın.2 gb bir flash bellek ile Hakkariden Istanbul2a kadar tekrarsız müzik dinleyebilirsin.Tavsiyem bu yönde olur.Saygılarımla

Kamasonic marka aldım.Flash bellekli ve hafıza kartlı.1 yıldan fazla oldu.Tık demedi.Yanlız flash bellek dandik olmasın.Kingston marka al.Bu gibi ürünler arabaya değer katar.O nedenle bütçeni biraz zorla derim.Sonuçta o arabaya siz binip dinleyeceksiniz.Saygılarımla

Kamasonic marka aldım.Flash bellekli ve hafıza kartlı.1 yıldan fazla oldu.Tık demedi.Yanlız flash bellek dandik olmasın.Kingston marka al.Bu gibi ürünler arabaya değer katar.O nedenle bütçeni biraz zorla derim.Sonuçta o arabaya siz binip dinleyeceksiniz.Saygılarımla

hangi model ögrenme şansım warmı

dostum almışken Usb girişli bir model almanı öneririm....

aslında usb kart olması problem degil kardeşim cıkışları iyi ses kalitesi guzel olsun yeter bana

Sana tavsiyem marka olarak olmaz ama usb ve flash bellek takılabilen ürünlerden al.Mis gibi parça atlatma derdi yok Aşırı sıcaklarda cd/dvd medyanın bozulma derdi yok..İstediğin zaman cd/dvd ye yazmadan flash belleğine müzik atarsın.2 gb bir flash bellek ile Hakkariden Istanbul2a kadar tekrarsız müzik dinleyebilirsin.Tavsiyem bu yönde olur.Saygılarımla

Ben aynı bu özellikte Jamesson kullanıyorum. 2 GB lık hafıza kartım var, 10-15 tane 320 Kbps ses kalitesinde albüm atıyorum çok güzel oluyor. Süper bişey şiddetle tavsiye ediyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...