Jump to content

Windows 7 Build 2010 $oem$

Yaşar
 Share

Recommended Posts

Windows 7 Build 2010 $OEM$ ~by~dokumaci

Windows 7 nasıl ekleyecegiz onu anlatacagım elimizdeki Windows 7 iso kalıpımızı ultraiso programıyla açıyoruz elimizdeki $OEM$i sources klasörünün içine atıyoruz sonra ultraiso programının kaydet seçenegiyle yeni iso kalıbımızı kaydediyoruz bu yeni iso kalıbımızı düşük hızda dvd yazdırıyoruz sonra formata geçiyoruz şimdi elimizdeki Windows 7 artık masa üstü simgeleri iconlar klasör simgeler hebsi degişmiş kendinden aktivasyon olmuş 12 tane özel seçme tema eklenmiş temaların çalışması için uxtheme yapılmış şekilde kurulum hazır olur

aktivasyon istemeyenler oem klasöründen setup yazanı silebiriler

saygılarımla

download.gif

http://rapidshare.com/files/378607930/by_Dokumaci_OEMS.rar[/CODE]

resimler sanal pci den

nn7714.jpg

r2w8aw.jpg

wire61.jpg

10sg6sm.jpg

2eofho6.jpg

k0qe0x.jpg

bu resimde kurulu bilgisayarımdan

10cl0mq.jpg

30dkxat.jpg

Edited by dokumaci

cok harıka olmus ellerıne saglık...

bir şey degil arkadaşım aslında bunu win 7 olarak yayınlayacaktım ubload edecek zamanım yok

hem böyle daha iyi sizin açınızdan 2.5 gb dvd indireceginize 70 mb oem indireceksiniz

daha pratik nasılsa herkeste win 7 var alır eklersiniz

saygılarımla

arkdasım manyak ısler yapıyorsun kımsenın paylasadıgı seylerı 2 dir takıpcınım kardes otekı won oem parlasımında harıka ıdı bunu zamanın olusa mediafire linkini verebılırmsın harıka ısler yapıyorsun bu kacılnılmaz ama benım gıbı ınternet kafelerden ınternete gırebılen takıpcıların ıcın calısmalarını medıfıre dan paylasırsan mınnettar kalırım sana ıyı calısmlaar

arkdasım manyak ısler yapıyorsun kımsenın paylasadıgı seylerı 2 dir takıpcınım kardes otekı won oem parlasımında harıka ıdı bunu zamanın olusa mediafire linkini verebılırmsın harıka ısler yapıyorsun bu kacılnılmaz ama benım gıbı ınternet kafelerden ınternete gırebılen takıpcıların ıcın calısmalarını medıfıre dan paylasırsan mınnettar kalırım sana ıyı calısmlaar

ilgin ve alakan için sagol arkadaşım böyle yorumlar bizim emegimize degiyor

mediafire yede ubload edmeye çalışırım bir boş zamanımda saygılarımla

dOkumaci sana diyom o $oem$ klasorunu atarsak her pc de orjınal olurmu wındows kurulduktan sonra ??????

arkadaşım sorunu tam anlamadım ondan yazmadım her pc de orjınal olurmu derken aktivasyondan bahsediyorsan

her pcide aktivasyon olacak diye birşey yok %90 da oluyor tabi olmuyanda var

• 2 hafta sonra ...

Sayın Dokumacı herkesin elinde win 7 olduğunu varsayarsak ki benim var bu yöntem gerçekten çok güzel oemsi indirdim henüz uygulamayı denemedim ama siz paylaştığınıza göre sorun yoktur diye düşünüyorum..Bu süper paylaşım için tebrik ve teşekkürlerimi sunarım...saygılarımla..

Sayın Dokumacı herkesin elinde win 7 olduğunu varsayarsak ki benim var bu yöntem gerçekten çok güzel oemsi indirdim henüz uygulamayı denemedim ama siz paylaştığınıza göre sorun yoktur diye düşünüyorum..Bu süper paylaşım için tebrik ve teşekkürlerimi sunarım...saygılarımla..

evet arkadaşım denedim sanal pci ye kurdum hiç bir sorun yok genelde denemeden konu açmam sonunda mahçup olmak istemem

saygılarımla

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Rapid e bir şeyler olmuş sanırım. İndirmek için linke tıkladım ama download linkini bir türlü göremedim.

Acaba başka bir sunucu üzerinden upload edip verebilir misiniz?

EDİT: Dosyayı indirdim. Düzenleyen arkadaşa çok teşekkürlerimi sunuyorum. İşime en çok yarayan kısmı ise direkt olarak orjinalleşme kısmı oldu.

Edited by frkgkc

• 5 ay sonra...

Bu $OEM$ iyi olduu Dokumacı hocaaaaaa, sağol... :)

Hocam

$OEM$\$$\Resources\Themes\Aero Mod\Shell\???? '?'.png'(Клуб 'Ы'.png) Açma Hatası! Verdi bilgin olsun... Karakterler sorun yaptı sanırım....
Клуб 'Ы'.png dosyasının ismini değiştirdim halloldu...

Edited by serosero

• 5 ay sonra...