Jump to content

Hp Pavilion Dv6 1320et Açılma Sorunu !

assassin59

Recommended Posts

Arkadaşlar Hp Pavilion Dv6 1320et Serisi Bi Laptopum Var Virüs Bulaştı Ve Format Atmaya Kalktım Ancak Tam Disk Biçimlendirme Bölümüne Geldi Ve Makina Dondu Kapadım Ve Tekrar Açmak İçin Düğmeye Bastım Ancak Makina Açılmıyor Tüm Işıklar Yanıyo Ancak { Bip ) Die Bi Ses Gelio Ve Makina Kendini Resetliyo.

Sorun Sizce Ne Olabilir.

Pil i Çıkarıp Fiş i Çektim. Biraz Bekledim Tekrar Fişi Taktım Bu Sefer Sadece Işıklar Yanıp Kapanıyo Ve Bidaha Açılmıyo ( Ben Açma Düğmesine Basıp Öyle Açıyorum Ve Işıklar Yanıo Tekrar Kapanıyo )

Lütfen Yardımcı Olun Modlar Konuyu Kapamak Yerine Doğru Alana Taşırmısınız Yada Nereye Açacağımı Söylermisiniz !!!

Yha Arkadaşlar Yokmu Yardımcı Olucak Koca Forumda Yha Lütfen!!!

açınca ekrana görüntü geliyormu? bios ekranındamı takılı kalıyor? büyük ihtimalle harddiskin uçmuş olabilir dostum

Yha Arkadaşlar Yokmu Yardımcı Olucak Koca Forumda Yha Lütfen!!!

açınca ekrana görüntü geliyormu? bios ekranındamı takılı kalıyor? büyük ihtimalle harddiskin uçmuş olabilir dostum

Hiçbişey Açılmıyor. ( Wireless Işığı cdrom Işığı filan yanıuo ekrana hic bi görüntü gelmio ) birde açma tuşuna bastığımda ışıklar yandığında güc kablosunun takılı olduğu yerde bi ışık yanıyo laptopun üstünde o sönüuo ışıklar kapanınca yani makina kapanınca o ışık yanıuo.

Arkadaşlar Lütfen Yardımcı OLurmusunuz Yha Bumu Yardımseverliğiniz Sizin. Bide Herkez Tnctr Çok İyi Bi Forum Diyordu Hani ?? pFf

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...