Jump to content

Lenovo Y550 Lisanslı Windows7

hegosi

Recommended Posts

arkadaşlar konuyu nereye açaağımı bilemedim burada yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler şimdiden. lenovo y550 8700 işlemcili laptopumu fabrika ayarlarına alamıyorum, ilk aldığımdaki haline döndürmek için ne yapabilirim? onekey recovery tuşuna bastığımda daha önceleri kurulum yapıyordu, şimdi hiç bir şekilde format atamıyorum, bir de gizli olması gereken lenovo_part adındaki O sürücüsü görünür halde, ne yapmalıyım, lütfen yardım..

kardeş bende de y530 var.ilk aldıgımda vista vardı tek tuşla format oluyodu.sonradan ben xp kurdum tamamen formatladım c yada d kalmadı.ondan sonra tek tuş özelligi artık bitti.sanırım sende öyle yaptın.bana kalırsa o tuşu zaten kullanma.kendin formatını at gitsin tertemiz.yada bilgisayarı aldıgın yere git nerden aldıysan recevery diskini iste.ilk zamanlar ben lenovo ya yüzlerce kez telefon açtım parasını ödedigim diskleri gönderin diye ama göndermediler.bir çok forumda paylaştım böyle bir yüzsüzlük yaptılarını.hem parayı aldılar hemde işletim sistemi yada kurtarma diskini vermediler.ama almış bulunduk tabi laptopu bir kere.lenovodan uzak durun derim laptop almayı düşünen arkadaşlara.TNCTR sagolsun kurtarma diskine felan ihtiyacmız yok çok şükür.ama parasını madem verdik niye vermezler bu diski bu amerikalılar.ücretsiz müşteri hattını aradıgımda Türkçe konuşan amerikalılar çıkıyodu karşıma.ben ettim siz emeyin :D uzak durun lenovodan.kardeş win 7 nin çok güzel modifiyeli modifiyesiz paylaşımları var TNCTR de.indir at formatını kur sistemini bence.saygılar

ama lenovoya da güvenmek istiyorum nedense, bu diski edinebilirsem çok mutlu olacağım kesin ama tnctr'de en güncel işletim sistemleri mevcut dediğiniz gibi, bu özelliği tekrar geri getirmem olanaksızsa boşa para verdik işte, ilginizee teşekkür ederim..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...