Jump to content

Metalxp Sp3 2010 Full Driver + Güncel

mertbatu

Recommended Posts

• Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Tşkler kardeşim tekrar.

Hatalı partları düzeltmişsin....

Metalci değilim ama sırf calışman uğraşın gayretin havada kalmasın diye test amaçlı indirdim kurdum.

Laptoplara kuruluyor Sata entegresi güzel yapılmış sanırım orjinal DPack Solusyon kullandın..

Gayet güzel güncel stabil hızlı siztemi kasmayan bir modifiye olmuş . Deniyorum şimdilik. olumsuz yanları gördükçe yazarım. Herkese tavsiye ediyorum.

Not: CD den önyükleme için Bir tuşa basınız gelmeden atlıyor yinede kurulum yapıyor.

Bana ait münferit bir sorun olabilir.

Sağol.Sonunda deneyebildin :) .

O sorun değil ben otomatik olarak kuruluma geçmesi için bir ayar çektim oraya :)

Not : Bu upload işinden sıkıldığım için bol bol tek linkte alternatifler geliyor bekleyin :)

usb den format atmam gerkli isoyu flaşa çıkartsam olurmu yoksa başka şeyler gerekiyor mu?

aero studio ile yapabilirsin. ama eğer bilgin yoksa bence bir dvd alıp format at derim..

dvd yok ve aero ile ilgili bilgin de yoksa; kurulum dvd'lerini ikiye bölme anlatımı vardı araştır...

hotfiledan bütün linkleri indirdim yarın deniyeceğim görünüş ve yorumlardan güzel birşey yaptığın belli oluyor eline sağlık çok çokkkkkk teşekkürler....

bu arada metal müzik içerikli olması işi dahada güzel kılıyor süpersin :)

Şimdi baktımda indirilebiliyor.

Hatta o 2 parçayı tekrar böldüm isodan.Yüklediğimi indirip açayım dedim açtı crc hatasıda vermedi.

diğer parçalar ekli mediafiredan.

Beğenmediysen mediafire i tek link alternatif var :)

Ben denedim.Sorunlu değil :)

Hatta sen dedin diye yeniden indirip çıkarayım dedim yeniden sorun yaratmadı bana :)

İndirirken indirme yöneticisi kullanın.

internet download managerle 2 kez j downloader ile 1 kez indirdim ve part 14 sorunlu şimdide firefoxun kendi indirme yöneticisi ile indiriyorum bunda da sorun çıkarsa bir zahmet part 14 ü tekrar upload ediver arkadaşım

edit: firefoxla da indirdiğim halde yine crc hatası verdi part 14 kesin olarak sorunlu arkadaşım. bir zahmet sana uploadı bekliyoruz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...