Jump to content

Satılık 3.5" 1 Tb Arşivli Seagate Harddisk

By_EKReM

Recommended Posts

Güzel Arkadaşım . Sen bunu bu forumda satabilirmisin bilmiyorum ancak sana yol göstereyim tabiki almak isteyenlerde alabilir bence sakıncası yok bulundugun yerde bir internet cafeye ******ür o tür yerlere arşiv genelde lazım oluyor . hı 300 - 250 bilmem ama satarsın ben göz gezdirdim arşivine fena değil ama bulunmaz şeylerde yok içinde emeğinin karşılığıdır ama sıfır hdd fiyatından biraz daha fazla etmesini bekleme bence .. iyi satışlar arkadasım

Güzel Arkadaşım . Sen bunu bu forumda satabilirmisin bilmiyorum ancak sana yol göstereyim tabiki almak isteyenlerde alabilir bence sakıncası yok bulundugun yerde bir internet cafeye ******ür o tür yerlere arşiv genelde lazım oluyor . hı 300 - 250 bilmem ama satarsın ben göz gezdirdim arşivine fena değil ama bulunmaz şeylerde yok içinde emeğinin karşılığıdır ama sıfır hdd fiyatından biraz daha fazla etmesini bekleme bence .. iyi satışlar arkadasım

Sağol dostum teşekkür ederim. Sen olaya kendi tarafından bakıyorsun, birde bu tarafa geç, 950GB dosyayı kaç zamanda ve nasıl indirirsin ? bi düşün derim...

Anlık ileti ve sohbet mekanı gibi mesaj atıldığı için maalesef çöplük olmuş hdd için normal fiyat ama burda satamazsın kardeş genelde yaş seviyesi küçük kardeşler olduğundan böyle bir hdd satman bu forumda imkansız.Benim de zamanında dvd konum vardı silinmeden önce 8000 bakılma sayısı vardı ama gel görki 3 kişi aldı forumdan sadece.Uğraşma boşa farklı yollar dene.Umarım satarsın ama.Ayrıca Ankaradan hdd doldurtmak isteyen varsa 1 tb 200tl doldurayım.(bunudA yazıyorum müşteri çıkmıcağınada adım gibi eminim:)

Sağol dostum teşekkür ederim. Sen olaya kendi tarafından bakıyorsun, birde bu tarafa geç, 950GB dosyayı kaç zamanda ve nasıl indirirsin ? bi düşün derim...

Dedim ya emeğinin karşılığı insan kendi emeği olunca pek fiyat biçemiyor ve haklısında arşiv yapmak kolay değil . Bana gelince ben kısa zamanda bırak 1 tb`ı 2-3 tb arşiv yaparım ama Oyun - Müzik -Klip - Yerli Yabancı Film - Program üzerine olur sadece pdf word dökümanları kasar beni yinede altını çiziyorum elindeki arşivinide küçümsemiyorum . iyi satıslar :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...