Jump to content

Katılımsız Kurulumda Restart Nasıl Engellenir?

Recommended Posts

Elimde bir arkadaşın yaptığı katılımsız kurulum Net.Framework programı var. Program kurulum bitince otomatik restart atıyor. Bunu durdurmanın yani restartı engellemenin bir yolu var mı?

[COMMANDS]
1=NETAIO.exe
2=Setup.exe /q /norestart"

[InstallTips]
1=Microsoft .NET Framework AIO Yükleniyor.!!
2=Microsoft .NET Framework AIO Yükleniyor.!![/CODE]

Bu kodlarda nasıl bir değişiklik yaparsam restart yapmasını engelleyebilirim? Katılımsız kurulumda 7zip kullanmayı bilmiyorum. Diğer yöntemlerden örnek verirseniz sevinirim

amacınıza ulaştınız mı? eke58'in dediğini yaptınız mı?

Deneme fırsatım olmadı. Eke'ye mesaj attım. Cevap bekliyorum. Acaba tahmini mi söylüyor. Deneyerek mi yaptı onu öğreneceğim. Dosyayı ona da göndermiştim çünkü

eke58'in dediği gibi başlangıç tırnağı yok ama bitiş tırnağı tabi bu da yanlış anlaşılma yapıyor.

şu tırnak olayından nefret etmişimdir her zaman kesin bir yerlerde yanlış yaparım :D

@djonur007 blackman12 hocamın dediğine ve benimde bazı yabancı sitelerde okuduğuma göre önemli olan 0 ile başlaması gerekmediği yani 15 le de başlayabilirmiş sadece installtips deki komutla örtüşmesi yetermiş.

Grameradam sana geriye mesaj atmıştım.Burada da belirteyim.Denedim.Yeniden başlamadı.

Sanırım sen de sorunu çözdün.

Anlamadığım şey NouS paketi yayınlamadan önce test etmedi mi?

Bence haber edelim de paketi kodları düzelterek yenilesin.

Grameradam sana geriye mesaj atmıştım.Burada da belirteyim.Denedim.Yeniden başlamadı.

Sanırım sen de sorunu çözdün.

Anlamadığım şey NouS paketi yayınlamadan önce test etmedi mi?

Bence haber edelim de paketi kodları düzelterek yenilesin.

Nous paketi yayınlamıyor. Ben özel olarak ricada bulunmuştum. Bana özel mesajla gönderdi. O addon olarak kullandığından restart sorunu yok. Nous'un programı mükemmel çalışıyor her yaptığı katılımsız gibi. Ondan haber bekliyorum izin verirse yayınlayacağım

Peki Bir Programı Kurduktan Sonra Restart Etmek İstiyoruz o zaman nasıl bir kod kullanıcaz installtips'de

O programına göre değişir.Mesela bunda norestart kodunu kaldırırdın.Sessiz kurar ardından yeniden başlatır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...