Jump to content

Fosil

yakoko

Recommended Posts

arkadaşlar ben geçen yaz arkadaşlar ile bir yazlık eve gittik sabah gittik akşam döndük ayıptır söylemesi kebap yapmak için odun topladık bu arada dikattimi bir taşa yapışmış bir şey çekti resim aşağıda ki linkte sanırım bir taşa yapışmış ve fosil olmuş bir deniz yıldızı sitede okumuş genç arkadaşlar var para edermi veye değerli mi değersiz mi yorumlarınızı bekliyorum

http://yfrog.com/87pic0012gj

TnC eMule Download
Bu Linkler Emule içindir. Öncelikle Emule indirmelisiniz..
Hatalı Link!
Hatalı Link!
Hatalı Link!
Hepsini seç
0Bytes
eMule Anasayfa | eMule İndir | eMule Yardım |

Bu tarz şeylerin para etmeyeceğini sanıyorum. Daha çok bilim insanlarının işine yarayacak bir şey olabilir. Ben bulsaydım satmayı düşünmezdim, en yakın bilim merkezine yada üniversiteye ******ürüp teslim eder ve tabi nerede bulduğumuda söylerdim.

bütün jeoloji müh. bölümlerinde böyle taşlaşmış fosil örnekleri var.Sivas dağlarında deniz yıldızı fosili var.sivas eskiden denizmiş

işte ende bunu merak ediyordum bulduğum şey dağın başındaydı zamanında oraların deniz olduğunua inanmak çok zor

Bir Jeofizik Mühendisi olarak, para edeceğini sanmıyorum. Biz de okurken böyle fosiller araştırmıştık.

En yakın üniversiteye gidip fosil ya da yer bilimiyle ilgilenenlere verebilirsin. İstanbul Üniversitesi olabilir mesela.

Veyahut evinin bir köşesinde süs olarak saklayabilirsin, bu muhtemelen milyon yıllık fosili :)

Not: Bundan milyonlarca yıl önce, Türkiye'nin doğusundan batısına koca bir okyanus uzanıyordu...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...