Jump to content

E-Multimedia Codecs | Katılımsız

EKE58

Recommended Posts

E-MultiMedia Codecs | EKE58

# Açamadığınız Video Kalmasın #

balksz2y.jpg

.::TANITIM::.

Bu çözücü paketi sayesinde tüm görüntü ve ses dosyalarınızı açabilir, donanımlarınızın desteklediği tüm özellikleri de sonuna kadar kullanabilirsiniz. Böylece DivX filmleriniz, DVD, VCD ve SVCD'leriniz ile tüm biçimlerdeki ses dosyalarınız daha güzel, net, hızlı ve sorunsuz bir biçimde oynatılacaktır.Paket içerisinde çok çeşitli codecler yer almaktadır.

Bu paket tıpkı K-Lite Codec Pack yahut XP Codec Pack gibi bir profesyonel codec paketidir Yukarıdaki fotoğrafta bazı codecleri görüyorsunuz.Bunlara ek olarak FFDShow + Haali MatroskaSplitter + AC3 Filter + MS Windows Media Video 9 VCM sayılabilir.Ayrıca pakete Media Player Classic ve Gom Player da eklenmiştir.

.::KURULUM & KALDIRMA::.

Boyut : 25.7 MB

Sürüm : Ücretsiz / Tam

Dil : Türkçe

Masaüstüne Programların Kısayolunu Atar.

Kaldırma İşlemi : Program Ekle ve Kaldır'a girdiğinizde bu pakete dair 4 girdi göreceksiniz bunlar;

# E-MultiMedia Codecs

# Media Player Classic

# Microsoft Windows Media Video 9 VCM

# Gom Player

Teker teker kaldıracaksınız.Ayrıca kaldırma işlemi sırasında tüm codecler unregister olacak şekilde ayarladım.Yani codeclere dair bir kayıt kalmayacaktır.

.::İNDİR::.

Bilakis senin elinden cıktıgı ıcın deneyecegıms ağolasın umarım geliştirirsin bence player + olarak gom u da ekle değişklik olsun

Teşekkür ederim HaYTo.İyi günlerde kullan.Arada güncellemeyi düşünüyorum, Gom'lu paket de hazırlarız sorun değil :)

Cok güzel olmuş gercekdende sağolasın ;) tahmin ettiğimden 10 kat daha iyi ve stabil bence hoş ve player olayını gözden geçir hatta istersen ses playeri bile ekle aimp veya winamp dfx li falan bu tarz birşey yap bence değişiklik olsun neden dersen cunku kazacodeki geçmemiz imkansız o yüzden çok marjinal bir paket yap bence ki ihtimalimiz olsun yani tüm mediaları tek pakette cıkarsın millet ;) playerler codec ler falan

devamnı bekliyorum

• 3 hafta sonra ...
  • 6 ay sonra...

[quote name='baba3232' date='18 Aralık 2010 - 11:57 ' timestamp='1292674072' post='928471']
Hocam vlc yide eklermisin.
[/quote]

Eklenir mesele değil de çok kalabalık olur o zaman 3 tane player uygun olmaz.
En iyisi hangisiyse bulunup onun eklenmesi lazım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...