Jump to content
TNC-TR
TornadoEffect

Microsoft Office 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019

Recommended Posts

Office 2013'ü VL sürümüne çevirelim.Lisanslayalım.Adım adım uygulayınız.
1. Office 2013.iso dosyanızı Ultraİso veya benzeri bir programla img uzantılı hale çevirin.
2.Bu img uzantılı dosyanın adını OfficeProfessionalPlus_x86_en-us olarak değiştirin.
3.Boş bir klasör oluşturun.Adını 01 koyun.Ve OfficeProfessionalPlus_x86_en-us.img dosyasını, 01 klasörü içine kopyalayınız.
4.İndirdiğiniz tnctr.rar arşiv dosyasında yer alan "Office2013Setup.TheWiz.cmd" ve" _tools" klasörü de, 01 klasörü içine kopyalayınız.
5.Şimdi Office2013Setup.TheWiz.cmd komutunu Yönetici olarak çalıştırın.(UAC yi devredışı bırakın)
6. Birkaç dakika bekleyiniz. cmd komutu OfficeProPlus2013.x86.VL.by.TheWiz isimli bir klasör oluşturup
tüm gerekli kurulum dosya ve klasörleri bunun içine atana kadar bekleyin.Ki zaten cmd ekranından bunu anlarsınız.
7.İşlem bittiğinde office 2013 otomatik kuruluma geçer.Bunu hemen iptal ediniz.Devam ederseniz kurulum kesinlikle hata verir.
8.Şimdi indirdiğiniz dosyada Değişecek dosyalar klasörü içindeki Office ana kurulum klasörü içine kopyaladığım "setup.dll" , "setup.exe" dosyalarını "OfficeProPlus2013.x86.VL.by.TheWiz "klasörü içine kopyalayıp dosya değişimini onaylayınız.Ve yine

Değişecek dosyalar klasörü içinde yer alan "proplus.ww" klasörü içindeki "ose.exe" , "osetup.dll" isimli iki dosyayı "OfficeProPlus2013.x86.VL.by.TheWiz "klasörü içindeki "proplus.ww" klasörü içine kopyalayın ve dosya değişimin onaylayın.
9.Şimdi OfficeProPlus2013.x86.VL.by.TheWiz klasörü içindeki setup.exe dosyasına çift tıklayın ve office 2013'Ü kurmaya başlayınız.İşlem bittikten sonra officeyi açmayınız.
10.İndirdiğiniz klasör içindeki Aktifleştirme alt klasöründe yer alan Microsoft Toolkit.exe yi çalıştırın.
11.Sağ alttaki Office simgesine tıklayın.Activation sekmesini açın. İnstall butonuna basıp önce KMS yi kurun.Başarılı olduğunu belirtiğinde,Activate butonuna tıklayın.İşlem sonunda successfull yazdığında Microsoft Toolkit.exe yi kapatıp sistemi

yeniden başlatın.Hayırlı olsun.Office niz lisanslı olacaktır.Bizzat denenmiştir.

Size lazım olacak tüm dosya ve programlar pakette verilmiştir.Gülegüle kullanın.Saygılarımla

İndirme Adresi(47 mb):

Please login or register to see this link.

İstediğiniz sunucuya verebilirsiniz.Link çoğaltmak serbesttir.

• Like 1

Project Professional 2013 (x64) - (Turkish) orijinal msdn sürümdür.istek üzere upload ettim güle güle kullanın.
EXE|Turkish|Release Date: 23.1.2013|Details

347 MB
File Name:tr_project_professional_2013_x64_1382270.exe
Languages:Turkish
SHA1:0F332DDC397FD21BD8F7F44B9108A666FA320305

• Like 3

İyi akşamlar arkadaşlar.Ben yilmaz02 arkadaşın paylaşımından indirdiğim visio TR 2013 ü aktive edemedim.Bu yüzden rtm english versiyonunu kurdum ve kms ile aktive ettim.Eğer visio 2013'e ait bir Türkçe dil paketi var ise ve upload etme imkanı olan bir arkadaş var ise bana yardımcı olabilirmi?

Edited by tekserkan

[b]Office 2013 Professional x86 - x64 Online Aktivasyon Ürün Anahtarı:[/b]

[b]9MBNG-4VQ2Q-WQ2VF-X9MV2-MPXKV [/b]

[b]şuan için 8720 PC kaldı, ve bu sayı düşmeye devam ediyor... [/b]

[b]tamamen bitmeden aktivasyonu yapın ve lisansınızı yedekleyin...[/b]

[b]yaklaşık 5 dk. önce denenmiştir...[/b] :icecream:

[b]180 günlük değil, kalıcı lisanstır...[/b]

[b]NOT : ürün anahtarı sadece VL Office 2013 sürümü içindir... Retail Office 2013 kuruluysa yüksek ihtimalle aktivasyonda hata alırsınız... [/b][b]eğer ürün anahtarını kullanmak istiyorsanız Retail Office 2013'ü kaldırıp VL Office 2013'ü kurmanız gerek[/b]...

[quote name="Extended" post="1276190" timestamp="1359317590"]yedegi nasıl alabiliriz  [url="http://www.tnctr.com/user/36581-mephistooo2/"]mephistooo2 :give_rose:[/url][url="http://www.tnctr.com/user/36581-mephistooo2/"] [/url][/quote]

[b]10 numara bir programdır... şiddetle tavsiye ederim...[/b]

[b]Windows Server Ailesi - 7 - 8 ve Office 2010 - 2013 destekler...[/b]

[b]download.joshcellsoftwares.com/AdvancedTokensManagerRC[/b]

Edited by TornadoEffect
  • Like 8

Windows 8

C:\Windows\system32\spp\store\data.dat
ve
C:\Windows\system32\spp\store\tokens.dat

Windows 7

C:\ProgramData\Microsoft\OfficeSoftwareProtectionPlatform

Yanılmıyorsam yukarıdakı yerlerın yedegını almak yeterli.(ama yinede yukarıdakı proyu kullanın)

• Like 2

sagolasın ben kms ıle aktivasyon yapmıstım sımdı o kms aktivasyonu nasıl sılıp bunu gırebılırım :(

KMS'yi silmene gerek yok, komut İstemini yönetici olarak çalıştırıp aşağıdaki komutları girmen yeterli:

cscript "C:\Program Files\Microsoft Office\Office15\ospp.vbs" /inpkey:9MBNG-4VQ2Q-WQ2VF-X9MV2-MPXKV

cscript "C:\Program Files\Microsoft Office\Office15\ospp.vbs" /act

daha sonra lisans yedeğini alabilirsin...

Edited by mephistooo2
  • Like 1

benim anlamadığım, microsoftun sitesinde office 2013 TR yokken siz nerden buldunuz ?

MSDN 

26-01-2013-13-38-21.png

arkadaslar verdiginiz programla yapmayı denıyorum ama lısansı gormuyor program boyle cıkıyor 

RZRmNih.png

MAK keyler regeditte tutulmaz, program da regeditten ürün anahtarını okuyamadığı için BBBB şeklinde gösteriyor... normal yani, bir hata yok...

bir sonraki adımda sizden ürün anahtarınızı yazmanızı isteyecek...

• Like 1

daha sonraki formatlarında aynı programı kullanarak Windows ve Office i tekrardan etkinleştirebilirsin...

bu arada kullandığın Win 8 temasının adı ne ?

Edited by mephistooo2
  • Like 2

Arkadaşlar yılmaz02 kardeşim daha doğrusu x86 ve x64 birleştirilmiş sürümün 5.nci partını 9 defadır deniyorum ama bir türlü inmiyor ve yarıda kesiliyor. netimde ya da bilgisayarımda sorun olsa diğer partlar da inmez. Diğerlerini 2.şer defa indirdim. premium link generatör ile link oluşturuyorum en fazla 28 dk.da iniyor diğer 6 part. Ancak bu beşinci part 7 saat ile 9 saat arası gösteriyor ve bir saatin sonunda bitti gösteriyor. 

İnen part boyutu ise 80 ile 85 mb arası kalıyor. Sizden ricam lütfen sadece bu partı başka bir siteye yükler misiniz? 

Lütfen??

buyur arkadaşım turbobitten indirip upload ettim :)

64 bit Win 8 sistemine tek iso olanınından kurmak istedim. Setupu çalıştırdığımda 32 bitlik olanı kurmaya çalıştı heleki fark etttim, x64 klasöründen kurdum bende. Düzeltilebiliyorsa o dosyaları eklerseniz çok makbule geçer.

Bu tokens manager ile sanala kurdugum officeden backup aldım normal pc ye kursam aynı serial ile aktf olurmu acaba.

Tokens Manager ile lisans yedeğini hangi makinada alırsan, sadece o makinada çalışır... Çünkü lisanslar donanımla bağlantılı...

sanal makina ile fiziksel makina donanım olarak ayrı olduğu için sanalda kurululan Office lisansı geröek makinada çalışmaz...

• Like 3

Ben bir yerlerden Microsoft Office2013 pro indiriyorum bunun VL sürümü olup olmadığını nasıl anlarım?

sshot1cnl.png

Normalde Microsoft Office ürünlerini hiç kullanmam , beleş ürünleri kullandım hep ama bunu denemek istiyorum...

Edited by dj sms

Microsoft Office 97
(Tugrul'un) Yüklediklerine Alternatif

http://ul.to/f08y7eun
http://ul.to/acd7a6be

Microsoft Office XP

http://ul.to/99nmuuma
http://ul.to/a66ntch9
http://ul.to/sau68d3z
http://ul.to/mwlx6s51
http://ul.to/ubfffcod
http://ul.to/h70vgoyg
http://ul.to/gsuo7rzm
http://ul.to/2tdsypgf

Rar Şifresi: www.tnctr.com

Edited by kerim9967

PtFtC7W.jpg

Office Language Pack TR Dil Msdn 32'64Bit 2013

Daha önce ingilizce vb dillerde kuranlar 
orj msden diller ile tr dil yapabilirsiniz
n231LMd.png

Boyut:500-mb
    Sıkıştırma: Rar / Şifre: rupi
  Tarama: Webroot Av. / Durum Temiz
Platform: Windows 7/8 xp vista 32x64bit

D4TKq.gif

(((Alternatif)))

Retail kurulum yapanlar için

benim gibi burdan indirip kurduktan sonra retail olduğunu farkeden arkadaşlar kms keyini komutla girip kms sunucular ile aktivasyon yapabilirler. kaldırıp tekrar kurmaya gerek yok.

cmd yi yönetici olarak çalıştırın ve girin

cscript "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office15\ospp.vbs" /inpkey:YC7DK-G2NP3-2QQC3-J6H88-GVGXT
cscript "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office15\ospp.vbs" /sethst: "kms sunucusunu buraya yazın"
cscript "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office15\ospp.vbs" /act
cscript "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office15\ospp.vbs" /dstatus

kms sunucuları

win8kms.no-ip.info--------------------[Online]
zwaan.mooo.com----------------------[Online]
218.66.94.206-------------------------[Online]
147.134.1.42---------------------------[Online]
kms.djxmmx.net------------------------[Online]
kms-c.no-ip.org------------------------[Online]
clc2010.oicp.net-----------------------[Online]
pokeball.no-ip.org---------------------[Online]
222.130.138.14------------------------[Online]
123.114.32.184------------------------[Online]
thoosa.no-ip.org-----------------------[Online]
ictservice.no-ip.org--------------------[Online]
fourdeltaone.net-----------------------[Online]

not: kms sunucusunu tırnak olmadan ("""""") yazınız. ör:     ....sethst:fourdeltaone.net      gibi.

Edited by emre1393

Merhaba arkdaşlar ben Office 2013 kurdum kms ile de aktive ettim ama bu lisans süreli mi sınırsız mı bunu nerden nasıl öğrenebilirim şimdiden çok teşekkürler 

[spoiler]adszpwj.jpg[/spoiler]

Merhaba arkdaşlar ben Office 2013 kurdum kms ile de aktive ettim ama bu lisans süreli mi sınırsız mı bunu nerden nasıl öğrenebilirim şimdiden çok teşekkürler 

• Like 1

saol kardeşimde ben bunu cmd ye mi yapıştıracam anlamadım 

M.Office Pro Vl Plus 32'64Bit TR-EN-GER Full Teklinkler 2013 

[spoiler]

Microsoft, Windows 8′in deneme sürümlerinden sonra beklenen Office 2013  finall sürümünü de yayımladı. Geçtiğimiz haftalarda yaptığımız haberlerde Office 2013′ün deneme sürümünün yaz ayları içerisinde her an gelebileceğini belirtmiştik. Ardından da ortaya çıkan logo ve ekran görüntüleriyle Office 2013′e yaklaşıldığı anlaşılmıştı.

Tıpkı Windows 8 gibi  olan yani kullanıcı önizlemesi olarak çevirebileceğimiz sürüm Home Premium paketini kapsıyor. Microsoft Office 2013 Home Premium paketinde Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access ve Publisher programları bulunuyor.

Tek hesapla 5 bilgisayara kuruluma izin veren Office 2013 aynı zamanda tam bulut uyumuyla da birlikte geliyor. SkyDrive desteği sayesinde isterseniz tüm dosyalarınızı anında buluta yedekleyebilir, böylece kaydetmeme gibi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Önemli bir notu da aktaralım. Office 2013 artık sadece Windows 7 ve Windows 8 üzerinde çalışacak. Yani eğer Windows 7′nin herhangi bir paketini ve Windows 8 kullanıyorsanız Office 2013′ün daha sonra da çıktığında tam sürümünü indirip kullanabilirsiniz. Windows XP ve Vista sahiplerininse artık işletim sistemlerini değiştirmeyi düşünmeleri gerekiyor.

04YaBRJ.png

Microsoft Office Professional Plus 2013 - ICERIK 

Microsoft Office Access 2013

Microsoft Office Excel 2013

Microsoft Office InfoPath Designer 2013

Microsoft Office InfoPath Filler 2013

Microsoft Office Lync 2013

Microsoft Office OneNote 2013

Microsoft Office Outlook 2013

Microsoft Office PowerPoint 2013

Microsoft Office Publisher 2013

Microsoft Office SkyDrive Pro 2013

Microsoft Office Word 2013

KMS İLE LİSANSLAMA sorunsuz

8h2WDjS.png

komut İstemini yönetici olarak çalıştırıp aşağıdaki komutları girin

cscript "C:\Program Files\Microsoft Office\Office15\ospp.vbs" /inpkey:9MBNG-4VQ2Q-WQ2VF-X9MV2-MPXKV

cscript "C:\Program Files\Microsoft Office\Office15\ospp.vbs" /act

2komutu baştan sona kopyalayıp sırayla yapıştırıp enterleyin denenmiştir

uW3A5zE.jpg

[/spoiler]

Boyut:688ve788 mb

Sıkıştırma: Rar / Şifre: rupi

Tarama: Webroot Av. / Durum Temiz

Platform: Windows 7 /8 xp wista 32x64bit

2yubk.png

(((Alternatif)))

Akozdem!R -> Spoiler kullanmaya özen gösterin.

saol kardeşimde ben bunu cmd ye mi yapıştıracam anlamadım 

cmd yi yönetici olarak çalıştır ve yapıştırıp çalıştır.