Jump to content
TNC-TR
TornadoEffect

Microsoft Office 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019

Recommended Posts

Office 2013 Türkçe Dil Paketi

yilmaz02 arkadaşımızın paylaşmış olduğu orjinal msdn sürümdür.Paylaşım amacım ttnetin netdisk bulut sistemini denemek amaçlıdır.Paylaşım süresi 1 hafta ile sınırlıdır.

Please login or register to see this link.

koruma şifresi : 123456

rar şifresi : 54Tekserkan36

Edited by tekserkan

Yönetici arkdaşlar Office 2013 Aktivasyo n diye ayrı bi konu açsa daha hoş olmazmı arkdaşlar..

Sağlam bir KMS paylaşacak arkadaş varsa sevinirim. Verilen keylerin hepsi pasif durumda.

Bence de FLaky'nin dediği gibi bir 2013 aktivasyon adında bölüm açılmalı. En son ve sağlam aktivasyon aracını takip edebiliriz.

Sağlam bir KMS paylaşacak arkadaş varsa sevinirim. Verilen keylerin hepsi pasif durumda.

Bence de FLaky'nin dediği gibi bir 2013 aktivasyon adında bölüm açılmalı. En son ve sağlam aktivasyon aracını takip edebiliriz.

[attachment=956:aktiveoffice.rar]

• Like 3

paylaşım şifresi : 123456

rar şifresi : 54Tekserkan36

çift tıklayıp  açılan konsol ekranına s yazıp entera basın 30 40 saniye içinde yeni bir pencere açılacak açılan pencerede office sekmesine geçin oradan office programınızı etkinleştirebilirsiniz.

Edited by tekserkan
  • Like 1

KMSnano 19
File     : LaFinalNanov19.zip
Size     : 29,16 MB
CRC32    : 81d150ca
MD5      : 3b5c8c4084e7f949a1dc2f7592183fc3
SHA1     : 6cffa2f48e080e52529c93900d6f6ed7e29d3dfc
Change Log:
- Faster convertion from Retail to VL. 
- Avoid OEM Windows editions.

http://www.mirrorcreator.com/files/D0GNUC94/LaFinalNanov19_0.zip_links
or
http://www.mirrorcreator.com/files/NM1J2Y9B/LaFinalNanov19.zip_links
  • Like 2

arkadaşlar yukarıdakilerden w8 için son sürümve  sorunsuz bir şekilde etklinleştirebileceğim (mümkün olursa activator programı vs olmadan) office 2010 pro + tavsiye edermisiniz, çok fazla program var hangisini seçmeliyim?

Ofis 2010 üzerine kurup kurmama konusunda soru sorduğunuzu düşünerek cevaplıyorum.

Sisteminiz x86'ysa aşağıda vermiş olduğum bağlantıda bulunan VL Sürümlerinden x86 sürümünü indirip kurulumu gerçekleştirirken; "özelleştir"i seçip, "varolan sürümleri koru" diyerek kurulumu gerçekleştirin. Herhangi bir sıkıntı vermez.

Sisteminiz x64'se ve daha önceden ofis sürümlerinden x86 bit kurulu ve sisteminize Ofis 2013'ün x64 bitini kuracaksanız, kurulu olan ofisleri kaldırdıktan sonra 2013'ün kurulumu gerçekleştirin.

Her iki seçenek için de aktivasyon şekli aynıdır. Aşağıdaki key ile aktivasyonu gerçekleştirebilirsiniz. (Şuan için aktifleştirilebiliyor.)
Key:9MBNG-4VQ2Q-WQ2VF-X9MV2-MPXKV

sistem 64bit ve laptopun üzerinde hiç bir office sürümü yok şu anda, ilk sayfadaki 2010 pro için 64bitlik sürümü indiriyorum şu anda

2010 sürümü içinde key varmı acaba?

Akozdem!R -> Bu konuda; indirmek istediğiniz ofisin mesajını yazan arkadaşa Özel Mesaj yoluyla bir sorun. Edited by Akozdem!R

Dün microsoft'un kanada sitesinden 11 dolara office 2013 orjinal key aldım TornadoEffect'in ilk sayfada verdiği 64 bit sürümü kurdum keyide kabul etti. Artık crack falan aramaya gerek kalmadı.. :) Bu arada key iki bilgisayara kadarmış..

Edited by sinekli
  • Like 1

office 2013 mak key ile etkinleştirilip.token manager ile yedeği alındı .emeği geçen herkese teşekkür ederim.anıl kılıç sayesinde lisanslı win8im olmuştu.sizlerin sayesinde offce 2013üm oldu.sağolun var olun

Description
1359276873_091b2849b334469cb4cd11d3e889f

The name of the program: Office 2013 Update Pack
version: 01.2013
Official site: McRip
Language: Multi / Russian
Treatment: not required System requirements: Having installed Microsoft Office 2013 (32bit & 64bit)

Description: Includes all available updates and fixes for January 2013 year for Microsoft Office 2013.

Additional Information: The setup program automatically skips updates, which do not apply to your version of Office 2013.

systems on Vista, Windows 7 and Windows 8, right-click and run the installer as administrator!

Office 2013 Update Pack 01.2013-x86.exe 210.73 MB
http://multi.la/s/0RP5ZVPG
Office 2013 Update Pack 01.2013-x64.exe 326.51 MB
http://multi.la/s/YZIQNPXH

Edited by sefas

9MBNG-4VQ2Q-WQ2VF-X9MV2-MPXKV

bu key hala çalışmakta ne kadar kalmış bilmiyorum :) "VL sürüm"

office yardım menüsü çalışmadığını farkettim. excel  word te F1 e basınca açılan yardım menüsü çalışmıyor. kurulum dosyaları geliyor, sistem tekrardan açılıyor fakat yine aynı. bir türlü yardımı çalıştıramadım. sizde nasıl

Bende de office 2013 VL sürümü kurulu.F1 tuşuna basınca yardım menüsü geliyor .Bir sorun görünmüyor.Bilgilerinize.Saygılarımla

Bende de office 2013 VL sürümü kurulu.F1 tuşuna basınca yardım menüsü geliyor .Bir sorun görünmüyor.Bilgilerinize.Saygılarımla

sorun yok . özel kurulum yaptığından olabilir. normal kurulum yap.tabiki önceki kurduğunu kaldır yeniden kur

Allah rızası için 32 ve 64 bit tek iso olan paylaşımı biri uploaded, rapidshare ya da mediafireye yüklesin. Bu Turbobit beni çıldırtacak. Premium hesabım var Turbobitte, 100 mbs internet hızım var 100 kbs ile indirme yapıyor. Bu kadar saçma bişey olabilir mi?

Description
1359276873_091b2849b334469cb4cd11d3e889f

The name of the program: Office 2013 Update Pack
version: 01.2013
Official site: McRip
Language: Multi / Russian
Treatment: not required System requirements: Having installed Microsoft Office 2013 (32bit & 64bit)

Description: Includes all available updates and fixes for January 2013 year for Microsoft Office 2013.

Additional Information: The setup program automatically skips updates, which do not apply to your version of Office 2013.

systems on Vista, Windows 7 and Windows 8, right-click and run the installer as administrator!

Office 2013 Update Pack 01.2013-x86.exe 210.73 MB
http://multi.la/s/0RP5ZVPG
Office 2013 Update Pack 01.2013-x64.exe 326.51 MB
http://multi.la/s/YZIQNPXH

paketin tr desteği yoktur..

OFFICE 2013 PRO PLUS MSDN RETAIL SÜRÜM İÇİN

[New Key1]: MJN6F-M8XD9-R84JM-P8P8W-J8C9K
[New Key2]: NFFT2-HWVWR-C934T-YM2VJ-YPXKK
[New Key3]: N9JFJ-44VW2-X3J33-BXX9K-P3429
[New Key3]: THN7X-Y9DM4-QH2TT-XQ82G-9KVTX

30.01.2013 tarihi ile skype den etkinleştirebilirsiniz

PHONE ACTIVATION
1. Office 2013 yükleyin
2. İnternetinizi kapatın ve WORD'ü açın
3. Üssteki anahtarlardan birisini yükleyin
4.Seri numarasını girin
5.Etkinleştirme sihirbazından telefonla aktivasyonu seçin
6. İnternetinizi açıp skype den ücretisz birleşik krallık numarasını arayın
7. telefon açıldığında
Q:Product key for home or business "sorusuna"
A:Home [1] e basın
after giving installation ID final question
Q:How many computer you want to use it "sorusuna"
A:1 [1] e basın
8.istediği installation numaralarını sırası ile girerek # e basın sonrasında etkinleştirme kodunuzu alın

telefon etkinleştirme kodunu nerden alacağız anlamadım. dediklerini skype de yaptım ama sonuç olarak kod nereye geliyor

Alttaki resimde nereden alacağını gösterdim. ama telefonla etkinleştrmenin görünmesi için bilgisayarının internet bağlantısını kesmek zorundasın.

1- Etkinleştir dedikten sonra internet bağlantısı uyarısı alacaksın

2- Uyarının hemen altında Şimdi bir ürün anahtarı girin bağlantısı çıkacak onu tıkla

3- seri numarasını gir. ve WORD'ü yeniden başlat

4- Office açılır menüsünden hesap bölümüne gel ve etkinleştiri tıkla, Telefon Aktivasyonu görünecek

pre_1359573917__2013-01-30_212312.jpg

Türkçe dil paketini indirdim SHA1 kontrol edince da39a3ee5e6b4b0d3255bfef95601890afd80709 çıkıyor ve msdn de yazan ile uymuyor? Office 2013 x86-x64 paketi de aynı SHA1 çıkıyor, o da msdn'dekinden farklı?

Edited by hatix

devrim yalçın tnctr de seni  görmek güzel. bu adam dahi millet !! başka forumlardan tanımakla beraber. forum  sitelerini bırakmıştı. bu adam diyorsa doğrudur. kendisinin ingilizce bilgisi süperdir.