Jump to content
TNC-TR
TornadoEffect

Microsoft Office 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019

Recommended Posts

devrim yalçın hocam; ben oraları geçtim,  skype'ye girilen  ürün anahtarını da girdim ve  # tuşuna bastım ama sonuca ulaşamadım. yani etkinleştirme kodu nereye geliyor. skype'demi söylüyor,  mail adresine mi geliyor. üstadım ayrıca bir dahi olduğunu üstteki mesajdan anladım. eline emeğine sağlık. 

devrim yalçın tnctr de seni  görmek güzel. bu adam dahi millet !! başka forumlardan tanımakla beraber. forum  sitelerini bırakmıştı. bu adam diyorsa doğrudur. kendisinin ingilizce bilgisi süperdir.

yaşadık desene :foreveralonehappy:

Türkçe dil paketini indirdim SHA1 kontrol edince da39a3ee5e6b4b0d3255bfef95601890afd80709 çıkıyor ve msdn de yazan ile uymuyor? Office 2013 x86-x64 paketi de aynı SHA1 çıkıyor, o da msdn'dekinden farklı?

upload yapan benim md5 değerlerimi verin o zaman kontrol edebilirim hangi linkten indirdiğinizide yazın bakalım

6 sayfa var ama inanın resmen çorba olmuş. :shiftyninja:

şunu 2013 2010 diye ayırsaydınız daha iyi değilmiydi. sonra birisi 32biti ayrı upload etmiş biri visio yazmış biri project yazmış. biri vl sürüme çevirmiş.

biri okumaya kalksa beyni sulanır tüm bunları. eğer kullanıcılara yardım etmek içinse 2013'ün linkleri ayrı yere activatorleri ayrı bir yere şeklinde tüm sürümleri ayırabilseydiniz harika olurdu. şimdi 2 ayrı office 2013 indiriyorum. sorun çıkmaz umarım.

emeği geçenlere teşekkürler.

Linkleri birisi şikayet ediyor olsa gerek. Hemen patlatıyorlar. Rarlayıp isimlerini alaksız versem bile böyle oluyor
Yeni linkler
2013 Aktivasyon
Please login or register to see this link.

2013 TR Dil Paket (x86 x64)

Please login or register to see this link.

Rar şifresi:www.tnctr.com

Edited by kerim9967

Allah rızası için tek iso 2013'ü biri uploaded'a yüklesin, ben bu turbobit'ten premiuma rağmen indiremiyorum. Allah belasını versin bu lanet olsaıca Turbobit'in. Şu Rusları hiç sevmezdim hala da sevmiyorum.

Edited by libertic

Allah rızası için tek iso 2013'ü biri uploaded'a yüklesin, ben bu turbobit'ten premiuma rağmen indiremiyorum. Allah belasını versin bu lanet olsaıca Turbobit'in. Şu Rusları hiç sevmezdim hala da sevmiyorum.

Rusları sevmezsinde torrent ağlarında yok mudur? Slav ırkından bir ülke atmıştır illaki torrentlara? kat.ph - thepiratebay.ee bunlara bir bak...

ilk mesajdaki Office 2013 x86 and x64 MSDN sürümünün part iki dosyası inmiyor elinde olan başka bir yere upload edebilir mi acaba.

ilk mesajdaki Office 2013 x86 and x64 MSDN sürümünün part iki dosyası inmiyor elinde olan başka bir yere upload edebilir mi acaba.

Ben de bundan bahsediyorum zaten, premium var ona rağmen inmiyor ama link çalışıyor.

Arkadaşlar ben yardımlarınızı rica edeceğim  bende iki tane bilgisayar var birinde win 8 enterprise 32 bit  diğerinde de win 8 enterprise 64 bit kurulu iki makinayıda telefonla aktif ettim.Şimdi ikisine de office 2013 kurmak istiyorum enterprise sürümü için hangi office 2013 sürümü kurulmalıdır birde bunlar kurulduktan sonra tekrardan office için etkinleştirme gerekirmi çünkü makinelerim zaten etkinleştirilmiş durumda yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

turbobitten başka bir sunucuya daha yüklemeniz mümkünmü ? aynı dosyayı belki 10 defa indirdim crc bozuk diyor.
+ turbobit sunucuları göçmüş durumda. 119 ve 165 nolu sunucular resmen dial-up hızında download'a müsaade ediyor. şunları başka bir sunucuya daha yüklemeniz mümkünmü ?

turbobitten başka bir sunucuya daha yüklemeniz mümkünmü ? aynı dosyayı belki 10 defa indirdim crc bozuk diyor.
+ turbobit sunucuları göçmüş durumda. 119 ve 165 nolu sunucular resmen dial-up hızında download'a müsaade ediyor. şunları başka bir sunucuya daha yüklemeniz mümkünmü ?

Uploaded işinizi görmüyor mu?

torrentten indiriyorum x86+x64'u 2013 olani.

x64+x86 tek iso derlemesinde ise torrent linkini paylaşabilir misiniz acaba? Bu Turbobit denen lanet şey en sonunda bana kafayı sıyırttıracak, iğreniyorum, midem bulanıyor Turbobit'i görünce.

upload yapan benim md5 değerlerimi verin o zaman kontrol edebilirim hangi linkten indirdiğinizide yazın bakalım

Yok sizin upload değil, tekserkan'ın paylaştığı, zannederim Yılmaz02 kaynaklı TR dil paketi.

Office x86-x64'ü ise torrentten indirmiştim.

Her ikisinde de check yaptığımda SHA1 da39a3ee5e6b4b0d3255bfef95601890afd80709 yazıyor, biraz araştırdım, zannederim bu ilgili değerin boş olduğu anlamına geliyormuş, ama tam anlayamadım doğrusu.

Yok sizin upload değil, tekserkan'ın paylaştığı, zannederim Yılmaz02 kaynaklı TR dil paketi.

Office x86-x64'ü ise torrentten indirmiştim.

Her ikisinde de check yaptığımda SHA1 da39a3ee5e6b4b0d3255bfef95601890afd80709 yazıyor, biraz araştırdım, zannederim bu ilgili değerin boş olduğu anlamına geliyormuş, ama tam anlayamadım doğrusu.

Yılmaz02 paylaştığı Microsoft Office Professional Plus 2013 Türkçe (x86/x64-Tek ISO) turbobit linklerinin hepsi patlamış 5.partı birisi reupload yaparsa iyi olur

Arkadaşlar benim linkler şikayet edilmiş ve silinmiş tekrar yükleme imkanım yok reupload yapan arkadaşlar vardı o linkleri kullanacağız Artık.

Yılmaz02 paylaştığı Microsoft Office Professional Plus 2013 Türkçe (x86/x64-Tek ISO) turbobit linklerinin hepsi patlamış 5.partı birisi reupload yaparsa iyi olur

Arkadaşlar benim linkler şikayet edilmiş ve silinmiş tekrar yükleme imkanım yok reupload yapan arkadaşlar vardı o linkleri kullanacağız Artık.

2013 Dil Paketini Yılmaz2 kardeşimizinkilerden oluşturdum. 2013 lerse kendi kullandıklarımdan... Yni hala aktif ve kullanabilirsiniz 6. sayfada linkler... Turbobit e upload edemiyorum, farklı bir server deneyeceğim. Mediafire yada hotfile düşünüyorum, alternatif öneriniz varsa alabilirim.

2013 Dil Paketini Yılmaz2 kardeşimizinkilerden oluşturdum. 2013 lerse kendi kullandıklarımdan... Yni hala aktif ve kullanabilirsiniz 6. sayfada linkler... Turbobit e upload edemiyorum, farklı bir server deneyeceğim. Mediafire yada hotfile düşünüyorum, alternatif öneriniz varsa alabilirim.

dil paketi değil x86 x64 iso dosyası bir pakette olan 1.sayfa en üsteki linkler gitmiş 7 tane olan 5.part eksik sadece birisi upload edse keşke

dostum. getripz.pl de convert ettirip 1mbit ile indiriyorum sorun yok .aptalca gelecek ama burdan bi dene bakalım

dostum. getripz.pl de convert ettirip 1mbit ile indiriyorum sorun yok .aptalca gelecek ama burdan bi dene bakalım

Diyorum ya premium var 100 Mbs de internet var ona rağmen indiremiyorum, ki getripz ile hiç indiremiyorum. Yarın Office Professional Plus 2013'ü retail key ile portable yapacağım. Eğer çalışırsa dünyada bir ilki başaracağım. VL ve KMS ile etkinleştirmeler de portableler lisans sorunu veriyor.

dil paketi değil x86 x64 iso dosyası bir pakette olan 1.sayfa en üsteki linkler gitmiş 7 tane olan 5.part eksik sadece birisi upload edse keşke

5.partı indiren birisi yok galiba

Ofislerin birçok linki gümledi upload yapacak olan arkadaşlara sesleniyorum şunların adını hiç bir şekilde ofisle alakalı koymayın mümkünse en az 2 defa rarlayın değişik isimde ve şifre koyun yoksa böyle patlar dosya kontrolü yapılıyor.Crackerların 0day tarzı verin linkleri çoklu rarlama yapın.Sağlam uploadları ilk mesaja alacağım.

• Like 1

5.partı indiren birisi yok galiba

ben indiridim ama 2. partı indremedim 5. partı upload edecem siz de 2. partı upload edebilir misiniz. upload hızım çok düşük anca 1 partı yapabileceğim

Edited by valinor61