Jump to content
TNC-TR
TornadoEffect

Microsoft Office 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019

Recommended Posts

[email protected], 1 dakika önce yazdı:

kullandığın keyden kaynaklı da olabilir test keyleri vermişti bir arkadaş

MAK Key kullandım online aktivasyon için. Onu kaldırdım; KMS aktivasyon kullandım, durum yine aynı. İlginç bir durum...

helehoyni, 2 dakika önce yazdı:

MAK Key kullandım online aktivasyon için. Onu kaldırdım; KMS aktivasyon kullandım, durum yine aynı. İlginç bir durum...

Office 2019 online mak keyi yok varsada test keyidir onlar.

• Like 1

[email protected], 1 dakika önce yazdı:

Office 2019 online mak keyi yok varsada test keyidir onlar.

Aşağıdaki test key'i mi Hocam?

efe34, 08.10.2018 - 04:23 yazdı:
Please login or register to see this link. İçeriği Görüntüle

Office 2019 Pro Plus Test MAK: N9J9Q-Q7MMP-XDDM6-63KKP-76FPM Activ. Count : 998300
Project Professional 2019 Test MAK: F4QWT-NMMKH-XPTV9-W9HFB-B4JCQ Activ. Count : 999850
Visio Professional 2019 Test MAK: FHK9Q-NPXKY-QVQ9J-MXWMH-X78CP Activ. Count : 999791

Office 2019 mak keys for online activation

[email protected], Şimdi yazdı:

evet test mak diyor bak okumuyormusun.

MAK Key'i görünce ve anında aktifleşince kafa gitti benim ciğer görmüş kedi gibi saldırdım... Teşekkürler alakanız için. Aktivasyon yedeğini almama gerek yok o zaman mantıken; doğru mudur?

helehoyni, 3 dakika önce yazdı:

MAK Key'i görünce ve anında aktifleşince kafa gitti benim ciğer görmüş kedi gibi saldırdım... Teşekkürler alakanız için. Aktivasyon yedeğini almama gerek yok o zaman mantıken; doğru mudur?

Bu keylerin serverda karşılığı yok ileride kara listeye girer yedek falan almana gerek yok.

Edited by [email protected]
  • Like 1

[email protected], 5 dakika önce yazdı:

Bu keylerin serverda karşılığı yok ileride kara listeye girer yedek falan almana gerek yok.

Üstadım son bir soru... Aktivasyon için kullandığım MAK Key'i nasıl kaldırabilirim? Sabah yapmıştım ama şimdi bulamıyorum.

helehoyni, 6 dakika önce yazdı:

Üstadım son bir soru... Aktivasyon için kullandığım MAK Key'i nasıl kaldırabilirim? Sabah yapmıştım ama şimdi bulamıyorum.

Bu programla kaldırabilirsin. yada bununla 

OfficeRTool

Please login or register to see this link.

• Like 1

[email protected], 18 dakika önce yazdı:

Bu programla kaldırabilirsin.

Komple Office'i kaldırdı attı bu; olmasaydı iyiydi, ben sadece key'i silmek istiyordum. Teşekkürler yine de gece gece kafanızı şişirdim; hakkınızı helal edin. Yok Hocam deli olacağım; kaldırıp baştan kurdum; KMS aktivasyon yaptım, güncellemeler yine devre dışı.

Edited by helehoyni

helehoyni, 2 saat önce yazdı:

Komple Office'i kaldırdı attı bu; olmasaydı iyiydi, ben sadece key'i silmek istiyordum. Teşekkürler yine de gece gece kafanızı şişirdim; hakkınızı helal edin.

CCysZL.png

YhNRJS.png

Please login or register to see this link.  şu program var detaylı lisansını kaldırabiliyorsun.Yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

• Like 1

Office 2016'yı tamamen kaldırmak için 'Ne kullanmalı' ve 'Ne zaman kullanılmalı?' Bilmek çok önemlidir.

1. First, uninstall Office 2016 from Control Panel.

2. Then, download and use Office FixIT-Tool,

- and run it, unless and until you get this message:
eT0QCQ.png

3. Then, download and run this Office 2016 Uninstall script (by Manuel) as Administrator :

4. Later, run Abbodi's Automated Office Scrubber script as Administrator (to remove licensing/activation files remnants) :

Office Scrubber by abbodi1406

Office Tool Plus" kullanarak kolayca Windows 7, 8 (.1) & 10 üzerinde Office (Professional Plus) / Visio / Project 2019'u Dağıtma ve Yükleme" :

0. Şu anda Office 2016 yüklü veya daha önce yüklemişseniz, daha sonra devam etmeden önce, önce ve sonra tüm kalan dosyaları tamamen ve düzgün bir şekilde kaldırmak zorunludur (zorunlu). Bu, Office 2019'un başarılı bir şekilde yüklenmesi için gerekli bir koşuldur. Aynı şeyi yapmak için buraya bakın:

https://pastebin.com/raw/2wJFum8s

2. Daha sonra, bu taşınabilir 'Office Deployment Tool' dosyasını ilk sayfadan veya buradan GUI (Grafik Kullanıcı Arayüzü) ile indirin:

https://linx.li/selif/customizeo19.rar

3. Daha sonra, yukarıdaki indirilen dosyayı ayıklayın ve sonra "Office Tool Plus.exe" dosyasını Yönetici olarak çalıştırın.

4. Şimdi, "Yükle" seçeneğini seçin:

CCysZL.png

5. -Ardından, "Office Suite (ler)" ve "Ürün (ler)" in altında" :

(A)  - Office 2019'u Windows 10'a yüklemek için "ProPlus2019Retail" seçeneğini belirleyin.,

-Windows 10'da Visio / Project 2019'u yüklemek için sırasıyla "VisioPro2019Retail" ve "ProjectPro2019Retail" seçeneklerini işaretleyin / işaretleyin. Onları (Visio veya Project) yüklemek istemiyorsanız, boş bırakın.

rmo4ms.png

(B)  -  Office 2019'u 7, 8 (.1) 'e yüklemek için, "ProPlusRetail" seçeneğini seçin,

- Windows 7, 8 (.1) üzerinde Visio / Project 2019'u yüklemek için sırasıyla "VisioProRetail" ve "ProjectProRetail" seçeneklerini işaretleyin / işaretleyin. Onları (Visio veya Project) kurmak istemiyorsanız, bunları boş bırakın.

F2Za71.png

- Ardından, "Platform" altında, Office 2019'u (x86 veya x64) yüklemek istediğiniz mimariyi seçin.

yL8C78.png

- ve "Yöntem" kategorisinde "Çevrimdışı Yükleme" seçeneğini belirtin

kwzcCq.png

- ve "Uygulamalar" altında, yüklemek istediğiniz Office uygulamalarını kontrol edin.

BbNPtm.png

- Şimdi, "Dil" kategorisinde, dilinizin dil etiketini kontrol edin. İngilizce dili için "en-us" seçeneğini seçin. Diğer diller için buraya bakın

zuT6Za.png

PYFKqY.png

6. Daha sonra "Gelişmiş" seçeneğini tıklayın." :

4AwFzN.png

- sonra "Kaynak Yolu" altında, Office 2019 ISO görüntüsünü yerleştirdiğiniz konumu yazın veya kopyalayıp yapıştırın. Örneğin, aşağıdaki anlık görüntüde "J: \", Office 2019 ISO görüntü konumudur..

MhsWkE.png

Son olarak, dağıtımlı / özelleştirilmiş Office 2019'u yüklemek için "Yükle" düğmesine tıklayın.

Q402aI.png

WdMRnk.png

7. Yüklü uygulamaları henüz açmayın. Şimdi, "Etkinleştir" seçeneğini tıklayın ve "Bir lisans seçin" seçeneğine tıklayın, "Office 2019 Cilt" seçeneğini seçin ve daha sonra "Lisansları yükle" düğmesine tıklayın.

gkPXgf.png

Visio ve Project 2019 için aynısını yapın (bunları yüklediyseniz😞

- Visio

YhNRJS.png

- Project

TVTWsS.png

8. Son olarak, ilk sayfadan bir aktivatör kullanarak Office / Visio / Project 2019'u (Perakende> VL lisans dönüştürme olmadan) doğrudan etkinleştirin:

hTqEak.png

• Like 1
  • Thanks 2

Kusura bakmayın lütefn hoşgörünüze güvenerek , bir kaç farklı sitese  Office 2019 Türkçe Final  sürümleri gördüm ,  final sürümü cıktımı ?

idjev, 9 saat önce yazdı:

Kusura bakmayın lütefn hoşgörünüze güvenerek , bir kaç farklı sitese  Office 2019 Türkçe Final  sürümleri gördüm ,  final sürümü cıktımı ?

http://officecdn.microsoft.com/pr/492350f6-3a01-4f97-b9c0-c7c6ddf67d60/media/tr-tr/ProPlus2019Retail.img

MehmetErdo287du, 2 dakika önce yazdı:

windivert denedim  olmadı. windows zaten etkin diyor. office 2019 için bir satır yazmıyor

Bunu çalıştırıp 2 tuşuna basıcaksın köşe okuna tıkla mephistonun aktivasyon konusunu oku.

[email protected], 10 saat önce yazdı:

Bunu çalıştırıp 2 tuşuna basıcaksın köşe okuna tıkla mephistonun aktivasyon konusunu oku.

Aktivasyon islemi gerceklestiriliyor, lutfen bekleyiniz...

Devam etmek icin bir tusa basin...
olmadı LTSC_Dijital.bat log

Spoiler

@echo off
title Activate Microsoft Office 2019 ALL versions for FREE!&cls&echo ============================================================================&echo #Project: Activating Microsoft software products for FREE without software&echo ============================================================================&echo.&echo #Supported products:&echo - Microsoft Office Standard 2019&echo - Microsoft Office Professional Plus 2019&echo.&echo.&(if exist "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16")&(if exist "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16")&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\ProPlus2019VL*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\ProPlus2019VL*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&echo.&echo ============================================================================&echo Activating your Office...&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:6MWKP >nul&cscript //nologo ospp.vbs /inpkey:NMMKJ-6RK4F-KMJVX-8D9MJ-6MWKP >nul&set i=1
:server
if %i%==1 set KMS_Sev=kms7.MSGuides.com
if %i%==2 set KMS_Sev=kms8.MSGuides.com
if %i%==3 set KMS_Sev=kms9.MSGuides.com
if %i%==4 goto notsupported
cscript //nologo ospp.vbs /sethst:%KMS_Sev% >nul&echo ============================================================================&echo.&echo.
cscript //nologo ospp.vbs /act | find /i "successful" && (echo.&echo ============================================================================&echo.&echo #My official blog: MSGuides.com&echo.&echo #How it works: bit.ly/kms-server&echo.&echo #Please feel free to contact me at [email protected] if you have any questions or concerns.&echo.&echo #Please consider supporting this project: donate.msguides.com&echo #Your support is helping me keep my servers running everyday!&echo.&echo ============================================================================&choice /n /c YN /m "Would you like to visit my blog [Y,N]?" & if errorlevel 2 exit) || (echo The connection to my KMS server failed! Trying to connect to another one... & echo Please wait... & echo. & echo. & set /a i+=1 & goto server)
explorer "http://MSGuides.com"&goto halt
:notsupported
echo.&echo ============================================================================&echo Sorry! Your version is not supported.&echo Please try installing the latest version here: bit.ly/aiomsp
:halt
pause >nul

Çalıştı

Edited by MehmetErdo287du

bu etkinleştirme programları bende hiçbirisi çalışmıyor.Yönetici olarak açtığım halde komut sayfası açılır gibi olup anında kapanıyor.