Jump to content

Hackerýn Vasiyeti

KelebeK

Recommended Posts

Canýmdan Çok Sevdiðim Sevgilim, Arkadaþlarým Ve Akrabalarým..! Bir Gün Olurda, Trojan Veya Baþka Bir Nedenden Ötürü Vefat Edersem, Gerçekleþtirilmesini Arzuladýðým Hususlar Þunlardýr :

1- Domaýndlx'ten Almýþ Olduðum 100 Mb'lýk Web Alanýmý Sevgilime Býrakýyorum.

2- 50 E-Maýl Adresimi örümceðe Býrakýyorum. Seninkilerle Arþiv Yaparsýn

3- Msn Listemdeki Kýz Arkadaþlarýmý Babama Býrakýyorum.

4- Bilgisayarýmdaki Hack Dokumanlarý The-KOBAY'a Býrakýyorum.

5- Ses Kartým Ve Harddýsk’imi, Dayýoðlu Hunter'a Býrakýyorum.

6- Download Etmek Ýçin Günlerce Uðraþtýðým Video, Mp3 Ve Java Scrýptlerimi em@x'a Býrakýyorum.

7- Bozuk Mouse’umu Emoser'a Býrakýyorým

8- Monitörümü bLackstar'a Býrakýyorum

9- Cd'lerimi Kimseye Býrakmýyorum, Onlarý Da Benimle Gömün!

10- Geçen Ay Gelen 60 Ytl'lik Telefon Faturamý, Ölene Kadar Ödeyememissem Geciktirmeden Ödeyin; Gözüm Açýk Gitmeyim!..

11- Öldükten Birkaç Gün Sonra Eðer Sðz Kullanmayacaksanýz; Züperonlýne, Hortnet, Makbanknet, Yamukbanknet, Çýsbanknet, Výzvýznet Zartzurtnet Sýnýrsýz Ýnternet Aboneliklerimi Ýptal Edin Ki, Gereksiz Yere Kredi Kartýmdan Para Tahsil Edip Durmasýnlar.

12- Emri Vaki Olduktan Sonra Bütün Gücünüzle Gayret Ederek, Enbokzirve100'deki Hitimi Arttýrýn Ve Beni Zirveye Taþýtýn. Arttýrmazsanýz Öbür Dünyada Ýki Elim Yakanýzdadýr.

13- Beni Defnetmenizden Sonra Diðer Tarafta Ýmkan Bulur Bulmaz Derhal Onlýne Olacaðým Ve Sizlerle Baðlantý Kurmaya Çalýsacaðým. Bu Yüzden Gecelerý Msn'de Onlýne Olun.

14- Az Önceki Þýk Gerçekleþirse, Beni Arkadaþ Listenize Ekleyýn, Nankörlük Etmeyin, Yoksa Hacklerim.

15- Sevgilim, Saðda Solda Chat Yaptýðýný Duymayayým, Yoksa Hortlar Gelirim.

16- Mütemadiyen Benim Ruhumu Çaðýrmayý Deneyin ; Ey Ruh Geldinse 3 Maýl Yolla Deyin.

17- Gelmiþsem Bilgisayarý Reset'leyin.

18- Ben Öldükten Sonra Web Sitesi Filan Yaparsanýz Bana Da Lýnk Verin. *Küfür Yasaktýr* Kullanýlanlara Ekleyin.

19- Gözlerým Yavaþ Yavaþ Kapanmaya Baþladý, Çabuk Söyleyýn Bana Þu Anki, Hit Durumum Nedir?

20- Biraz Kenara Çekilin Þöyle, Ölmeden Önce Son Bir Kez Msn’de Chat Yapmak Ýstyorum.

21- Aah, Ölüyorum Galiba, Çabuk Soleyin Virüs’ü Kim Yolladý Bana , Öðrenin De Rahat Rahat Ölüyüm.. Söyleyin.... Küt!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...