Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Telefon Açık İken Kapalı Görünmesi?

VECTRACI

Recommended Posts

Arkadaşlar konu biraz ilginç ama sizinde işinize yarayabilir.geçen gün arkadaşla böyle bişey olup olmadığını tartışmıştık.Mesele şu,Cep telefonu açık konumda iken msj gelecek fakat gönderen kişiye iletim raporu gitmeyecek ve karşı taraf sizi aradığında tlf çalacak ama karşı tarafa "aradığınız numaraya uılaşılamıyor" diyecek.... Böyle bir olay mümkün mü herhangi bir kod vs var mı? Nette biraz araştırdım ama sadece bir kod yardımı ile aramalrı engelliyor"böyle bir num. bulunmamaktadır" diyor... Umarım net anlatabilmişimdir...Cevaplarını için şimdiden tşklr...

Eğer Turkcell kullanıyorsan telefonunun ayarlar menüsünden aktarma (yönlendirme) bölümüne gir ve 7585'e yönlendirme yap. Arayan kişiye aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor diyecek sana da arayan kişinin bilgisi SMS ile gelecek. her mesaj galiba 40 kuruştu...

Eğer Turkcell kullanıyorsan telefonunun ayarlar menüsünden aktarma (yönlendirme) bölümüne gir ve 7585'e yönlendirme yap. Arayan kişiye aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor diyecek sana da arayan kişinin bilgisi SMS ile gelecek. her mesaj galiba 40 kuruştu...

o iş biraz masraflı be kardeşim üstelik vodafone kullanıyorum. ;)

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...