Sign in to follow this  
Followers 0
VECTRACI

Telefon Açık İken Kapalı Görünmesi?

11 posts in this topic

Arkadaşlar konu biraz ilginç ama sizinde işinize yarayabilir.geçen gün arkadaşla böyle bişey olup olmadığını tartışmıştık.Mesele şu,Cep telefonu açık konumda iken msj gelecek fakat gönderen kişiye iletim raporu gitmeyecek ve karşı taraf sizi aradığında tlf çalacak ama karşı tarafa "aradığınız numaraya uılaşılamıyor" diyecek.... Böyle bir olay mümkün mü herhangi bir kod vs var mı? Nette biraz araştırdım ama sadece bir kod yardımı ile aramalrı engelliyor"böyle bir num. bulunmamaktadır" diyor... Umarım net anlatabilmişimdir...Cevaplarını için şimdiden tşklr... Edited by VECTRACI

hattını kullanılmayan bir numaraya yönlendirebilirsin ama sms için birşey diyemeyeceğim

Eğer Turkcell kullanıyorsan telefonunun ayarlar menüsünden aktarma (yönlendirme) bölümüne gir ve 7585'e yönlendirme yap. Arayan kişiye aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor diyecek sana da arayan kişinin bilgisi SMS ile gelecek. her mesaj galiba 40 kuruştu...

Eğer Turkcell kullanıyorsan telefonunun ayarlar menüsünden aktarma (yönlendirme) bölümüne gir ve 7585'e yönlendirme yap. Arayan kişiye aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor diyecek sana da arayan kişinin bilgisi SMS ile gelecek. her mesaj galiba 40 kuruştu...

o iş biraz masraflı be kardeşim üstelik vodafone kullanıyorum. ;)

cep tel modelin ne

samsung D900i ama neden sordun anlamadım???

ee bilgisi olan yok mu???

DİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine 289kcyd.jpg Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Düzenleyiniz.

Edited by KintaRo

Samsunglarda ayarlarda sanırım çevrimdışı modu var oradan istediğini yapabilirsin

Nokia 5800 kullanıyorum.Hatsız die bir mod var fakat. Arayınca çalmıo.Yani ismi gibi hat yok fkt tlf çalışıo

yeni telefonlarda cevirim dısı yaparsan olur ama sms icin birsey diyemicem bira arastırmam gerk