Jump to content

Canon Mp 270 Kartuş Cipi Resetleme

seskontrol

Recommended Posts

Benim bildiğim çip değilde makina resetleniyo.O da şu şekilde yapılıyor ;

Cihazında üzerinde stop/resume tuşu vardır.Kartuşları taktığında o tuşa 20-30 sn basılı tut ve hemen ardından makinayı kapa tekrar aç kullanıma hazır.

Benim bildiğim çip değilde makina resetleniyo.O da şu şekilde yapılıyor ;

Cihazında üzerinde stop/resume tuşu vardır.Kartuşları taktığında o tuşa 20-30 sn basılı tut ve hemen ardından makinayı kapa tekrar aç kullanıma hazır.

biraz açıklarmısınız denedim yine olmadı denemediğim türlü şey kalmadı

acaip sıkıntılıyım bu konuda

Bak şimdi kartuşları makina açıkken tak,kartuş ikaz ledleri yanıp sönmeye devam eder.Hatırlarsam ters üçgenimsi bir simge vardı.O düğmeye 20-30 sn kadar basılı tut.Eğer hala kartuş ledleri yanıp sönüyorsa cihazı kapa ve takibinde hemen aç.Ledlerin söndüğünü göreceksin.Eğer sönmezse bu işlemi tekrar yapman lazım.

Bak şimdi kartuşları makina açıkken tak,kartuş ikaz ledleri yanıp sönmeye devam eder.Hatırlarsam ters üçgenimsi bir simge vardı.O düğmeye 20-30 sn kadar basılı tut.Eğer hala kartuş ledleri yanıp sönüyorsa cihazı kapa ve takibinde hemen aç.Ledlerin söndüğünü göreceksin.Eğer sönmezse bu işlemi tekrar yapman lazım.

Olmadı hocam hala ışıklar yanıyor :)

TEL: 0224-224 0000 / 0224 -20 53 85 müşteri servisi denebilir ara sorununu anlat çözüm bulabilirsin

hocam yeniden dolan kartuşlar için destek vereceklerini sanmıyorum :)

Ben hep o şekilde resetliyorum ama belkide makina farkıda olabilir.Benim yaptığım MP-210 idi.

Yok yok sen o numarayı(224-2240000) ara yarın adamın adı birol iyi bi abimdir yardım eder :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...