Jump to content

Msnde Web Cam Isteği Gönderemiyorum

Recommended Posts

daha bi kaç gün önce sadece web cam isteği göndererek görüşme yapabiliyodum.ama -neden oldu bilmiyorum- artık her kamerayı açmak istediğimde otomatik olarak görüntülü arama yapıyo.ben bunu istemiyorum.nasıl çözebilirim bilen arkadaşlar varsa anlatsın lütfen.

Aşagıdaki programla 'Windows Live' yazan herşeyi kaldır (uninstall ).

Daha sonra CCleaner ile temizlik yap.

Windows Live Messenger indir kur. Sorunun büyük ihtimal çözülecektir.

Please register to see this content.

evet katilimsiz olarak hazırlanan messenger sürümlerinde bu tarz sorunlar başimiza geliyor.

tek yapmani gereken proğram ekle kaldirdan Live Messengeri kaldirmak ( Regedit bilgin varsa anahtar yollarida kaldirman Gerek )

Daha sonra Tekrardan Kurman gerek katilimsiz olmayani kur

• 2 hafta sonra ...
Aşagıdaki programla 'Windows Live' yazan herşeyi kaldır (uninstall ).

Daha sonra CCleaner ile temizlik yap.

Windows Live Messenger indir kur. Sorunun büyük ihtimal çözülecektir.

Zaten Arkadaşımız Belirlemiş Yanlız O Adresten Değilde Aşağıdan Verdiğim Adresten Msn i indirdikten sonra problem kalmıyacaktır..

http://rapidshare.com/files/386808289/WLM_14.0.8117.416.rar.html[/CODE]

kamera karsı tarafa gönderemiyorsan ilk önce msn üzerinde sagtıkla bı bak uyyumluluk ayarını devre dısı bırakman lazım sonra ise intertenten güncelleme yapman lazım gerekirse kamerayı yeni bastan kur

KOLAY GELSİN SİZE..:)

• 3 hafta sonra ...

Beyler benimde buna benzar bir sorunum var. Win7 64bit sistem kullanıyorum ama görüntülü aramada bazen karşı taaf beni görüyor tabi bende görüntü yok, bazen karşının görüntüsü sadece bende oluyor, bazen hiç görüntü yok. MSN'nin kendi sitesinden indirme yapıyorum ama tık yok kafasına göre davranıyor. Acaba karşı tarafın sürümü düşükdeee ondanmı oluyor. Anlayamadım gitti.

Sizce nedendir?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...