Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Bağışta Hesap No'su Sorunu

Recommended Posts

Aranızda hiç Tnc-Sever Olan Varmı Bilmiyorum . Ama ben TNC-Server Olucağımda sk8er_boi Bana Hesap No'sunu Verdi. Garanti Bankasından Yatıracağım Parayı Kartsız Olarak . Hatta Garanti B. ATM Demo'sunu Seyrettim. Orda Hesaba Para Yatırma Bölümüne Giriyor . Orda sadece Hesap No yazıyor oraya hangi numarayı yazmam gerek veya

IBAN NO Nereye yazılıyor.

Yok Niye Banlanıyım Ki. Tnc-Server Olucağım Ama nasıl yatıracağımı bilmiyorum . Kimsede Cevap Yazmıyor. Siteye Yardım Etmek İstiyorum.

@chAsEEr

Garanti Bankasına gittim . ATM'de T.C No İstedi . Bende Kendiminkini Yazdım . Bilgilere Ulaşılamıyor Diye bir uyarı verdi. Acaba 18 Yaşından Küçük Olduğum İçin Mi ?

Veya başkasının T.C No'sunu Girsem Olur mu?

@sk8er_boi'nin vermiş olduğu hesap no bilgilerini alıp Garanti Bankasına Gidin.

Orada ki Güvenlikçilerden birinden yardım isteyin Durumun mühim olduğunu belirtin kesinlikle size yardım edecek birileri çıkacaktır.

ne uğraşıyorsun boi nin verdiği hesap no ya havale yapacaksın yaşın tutmuyorsa verbi abine gidecen bankaya

şu hesap no ya havale yapcam diyecek bu kadar kredi kartından da yapılıyor bu arada

@chAsEEr

Garanti Bankasına gittim . ATM'de T.C No İstedi . Bende Kendiminkini Yazdım . Bilgilere Ulaşılamıyor Diye bir uyarı verdi. Acaba 18 Yaşından Küçük Olduğum İçin Mi ?

Veya başkasının T.C No'sunu Girsem Olur mu?

Doğum tarihini yanlış yazmışsındır. TC Kimlik numaran doğru olsa bile tarihi önemli. Kimliğindeki tarihi yaz(annen baban nüfus'da birkaç sene felan büyük/küçük göstermişse yani) . Ayrıca 18 yaş felan yok.

Doğum tarihini yanlış yazmışsındır. TC Kimlik numaran doğru olsa bile tarihi önemli. Kimliğindeki tarihi yaz(annen baban nüfus'da birkaç sene felan büyük/küçük göstermişse yani) . Ayrıca 18 yaş felan yok.

Garanti Bankasında Sadece T.C No Sormuştu Herhalde. Hepsini Girmiştim . Bilgilerinize Ulaşılamıyor Dedi.

Peki Arkdaşlar başka bankadan Yatırabilir Miyim ? Yapı Kredi'dende Denedim. T.C' no Mu Buldu 18 Yaşından Küçüklere İşlem Yapılamaz Yazdı.

Peki Şöyle Olur Mu : İnternetten Havale Yapsam Birisinin Kartıyla ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...