Jump to content

Küre TV'den Nasıl Video İndirilir?

muselmansuffe
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar programı kurdum ancak bütün brovserları denedim indirme yapmıyor yardım

indirmek istediğiniz sayfaya program içerisinden girmeniz gerekiyor :) Yukarıda eklemiş olduğum resime göz atabilirsiniz.

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Editor

şu anda son sürüm Tubedigger  v4.4.7 cracked exe fix'i ile çalıştığı için 4.5.4 henüz full yok..

demiştim...

Programı güncellerseniz normal olarak program çalışmayı durdurur,

Sitesinden son sürümü indirip 4.4.7 sürümünün Carck'ini kullanmaya çalışıranız belki açılır fakat çalışmaz.. (Çalışıyorsa bir yanlışlık var, açığı kapatamamışlar demektir :) )

Yeni sürüm çıktığında eski sürümün kendini kapatması an meselesi...

Edited by semsibey

• 2 ay sonra...

kure tv, startv, tvyo gibi f4m yayın tüm sitelerden video indirebilen HDS Downloader den başkasını görmedim. Yukarıda yazılan programların alayı birbirinin benzeri ve bu tür yayınlarda bir işe yaramıyor.

şu linkteki video izleyin. biraz fikir vericektir size.

https://www.youtube.com/watch?v=WfkWxsY6BGQ

Edited by akilli55

• 2 ay sonra...
  • Editor

HDS Link Dedector

Firefox eklentisi

http://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/hds-link-detector/

Daha önce “fragmented mp4″ diye birşey duydunuz mu bilmiyorum. Karşılaşmadan önce benimde böyle birşeyden haberim yoktu.

Genelde bu dosyların uzantısı f4m veya f4f oluyor.

Bu yayın yöntemine ise “dynamic streaming” dinamik yayın deniyor.

Örneğin 1 saatlik bir video ortalama 1000 video dosyası olarak veriliyor.

Bir arkadaş bu formattaki yayınların otomatik olarak indirilip birleştirilmesi için bir script yazmış. Scripti incelemek isteyen arkadaşlar burdan.

Scripti kurup denemek isteyenler burdan. İhtiyacınız olan sisteminizde kurulu olması gereken bir php.

Ek olarak firefox için bir eklenti yazmış kendisi burdan, video sayfasını açtığınız an eklenti linki yakalıyor.

Edited by semsibey

Bu çok güzel oldu abi hemen deneyip sonucu yazacağım :)

Düzenleme : Eklentiyi kurdum abi. Daha sonra Php ve ini dosyasını inidirdim. Php'yi açarak direk C:/ üzerine attım. İni dosyasınıda php klasörünün içine koydum. Ortam değişkenini ayarladım fakar cmd'de bahsettiği şeyi göremedim. Kısaca yapamadım :D

Edited by Makifo

• 5 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra...

Makifo arkadaşım inşallah yardımcı olabilirim.

(Yazı bana ait değil tamamen alıntıdır.)

İzlediğim dizileri kendi arşivimde tutmak istiyordum fakat hiçbir download programı işe yaramıyordu. Şimdi yapacaklarmıza bir göz atalım.

1. Firfox kullanmanız gerekmektedir. Yoksa indirip kurunuz.
  2. Hds Link Detector – Yandaki adresten indirin   addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/hds-link-detector/
  3. Php –  Yandaki adresten indirin  www.mediafire.com/download/j7a67f6529tc2bu/php.rar      ( şifre: abbasov )

Yukardakılar tamamsa geriye nasıl yapıldığı kalıyor.

- Hds Link Detectoru verdiğimiz linkden indirib kurun. Bitdikden sonra firfox yeniden başlayacakdır.

1-1024x517.png

- İndirdiğimiz arşiv dosyasını C:\ diskine atıyoruz. Ardından Winrar yardımıyla C:\ diskine çıkarıyoruz. C:\php bu yol ortaya çıkmış oluyor.

- Şimdi siteye gidelim ve Link Detectorla linkimiz alalım.

2-1024x428.png

- Kırmızıyla işaretlenmiş alan Link Detectorun bulduğu linkdir. Üzerine bir defa tıklamanız yeterlidir. Kopyasını alacakdır. (Yalnız burda dikkat etmeniz gereken şey sağ alt köşede Link Detectorun iconu kırmızı yani aktiv olmalıdır.)

- Kopyanı aldıkdan sonra indirme işlemine geçelim. Başlat bölmünda cmd yazıb açınız.

5.png

- ilk önce cd C:\php bunu yazıyoruz. (cd klasör açmak için kullanılır. C:\php ise bizim çıkardığımız dosyanın yoluenter tıkladıkdan sonra sağ tıklayıp yapışdır diyoruz.  (Yapışdırdığımız Link Detectorun yakaladığı linkdir. Kayp etmemek için isterseniz notepad veya bir metin belgesine kopya edib saklayn). ve yeniden enter tıklıyoruz.

3.png

4.png

- İşte bitdi.  Videomuzu başarıyıla indirdik. Program ne yapıyor bundan da kısa bahs edeyim. Bizim indirdiğimiz örnek video tam 12 fragment den ibaret. yani 12 parçaya bölünmüş. Program bunları indirib birleştiriyor.

İndirdiğimiz dosyaya C:\php den ulaşa bilirsiniz. Kolay gelsin icon_wink.gif

Dikkat: İndirdiğiniz videoları paylaşmayınız. Kendi arşivinizde tutmak için kullanınız.

Son dip not: Makifo arkadaşım şu resmi şapkanın olmadığı bir resmi kendi profil resmin yapsan temsil ettiğin kurumun bir personeli olarak bizleri de daha çok memnun edecektir. Sevgilerimle...

Edited by BigBossTurk