Jump to content

Küre TV'den Nasıl Video İndirilir?

muselmansuffe
 Share

Recommended Posts

bana birisi tardım edebilir mi? ben programı indirdim. ama malesef küre tvden video indiremedim :(...

mümkünse m2emreForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com'a mail atarsa çok ama çok sevinirim.

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ha bak iste ben onu bilemiyorum...

manually download dediğim zaman indirmek için aspx uzantılı birşey gösteriyor ama 130 mblık dosya iki saaniyede aspx uzantısıyla iniyor, videodan hak getire, eğer bu programı buraya indirilmesi üzerine koyan arkadasım veya, konuya yakın herhangi biri mümkünse ve yardımcı olabilirse çok sevineceğim...

Sen sitenin linkini yapıştırıyorsun. Sitenin kendi linkinden elbette indirmez. Videonun linkini yapıştırırsan rmtp:// bile olsa indirir.

bana birisi tardım edebilir mi? ben programı indirdim. ama malesef küre tvden video indiremedim :(...

mümkünse m2emreForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com'a mail atarsa çok ama çok sevinirim.

Buradan yardımcı olalım sorun nedir?

Sen sitenin linkini yapıştırıyorsun. Sitenin kendi linkinden elbette indirmez. Videonun linkini yapıştırırsan rmtp:// bile olsa indirir.

sitenin linkini kopyalıyorum ama benim kopyaladığım linkle manually download bölümünde cıkan download edilecek içerik linki aynı. fakat indirilecek dosya adı(file name) kısmında "videowatch.aspx" yazıyor. yani eğer linkse prpblem dediğniz gibi bi sorun olmaması gerekirdi sanırım, cevabınızı okuduktan sonra yeniden denedim ama değişen birşey olmadı. zamanınız var mı bilmiyorum ama resimli anlatım yapabilirseniz gerçekten minnettar olurum, çünkü küre.tv'deki videolar eşsiz...2i6jfqq.jpg benim durumum aynen resimde göreceğiniz gibi... <_<

verilen programı indirip denedim yakalamadı :(

Buradan yardımcı olalım sorun nedir?

hayır hiç bi ayarını değiştirmedim. hatta yönetici olarak açtım. videonun olduğu linki verdim. hiçbiri işe yaramadı. bi indirebilsem zaten sömürecem küre tv yi. bendeki hız insanın aklını alıyopr.... (reklam oldu ama üniversitedn dolayı :D)

Programın ayarlarıyla falan oynadın mı?

hayır hiç bi ayarını değiştirmedim. hatta yönetici olarak açtım. videonun olduğu linki verdim. hiçbiri işe yaramadı. bi indirebilsem zaten sömürecem küre tv yi. bendeki hız insanın aklını alıyopr.... (reklam oldu ama üniversitedn dolayı :D)

Sen programı çalıştır. Monitör yani takip enable olsun(Üstte monitoring yazması gerek). Küre tv' ye gir ve play düğmesine bas. Alttan uyarı çıkacak onunla indirmelisin. Uyarıyı kaçırdın mı. Görev çubuğunda programa sol tık - view file historye tıkla ve orada yakalanan videoların tümü gözükür. Oradan indir.

Edited by exi23

malesef hepsini denedim. olmadı. neyse yarın okula biligsayarı getirip tekrar bi denim. şu an okul labındayım programı yükleyemiyorum.

Sen programı çalıştır. Monitör yani takip enable olsun(Üstte monitoring yazması gerek). Küre tv' ye gir ve play düğmesine bas. Alttan uyarı çıkacak onunla indirmelisin. Uyarıyı kaçırdın mı. Görev çubuğunda programa sol tık - view file historye tıkla ve orada yakalanan videoların tümü gözükür. Oradan indir.

streamTransport adlı programı kurun kurduktan sonra ilgili web sayfasını (kure.tv mesela) adrsini girin start deyin rtmp videoları hemen buluyor zaten.. indir demek kalıyor.. şu an indiriyorum.. deneyerek tavsiye ediyorum.. googledan adını yazmanız yeterli..

Edited by ahat

Firefox'ta denedim.Kendi otomatik yakalıyor, sağolasın.

hacım, Allah razı olsun yahu,sen dedikten sonra ben de denedim hakikaten işe yarıyor, tabi önce swf uzantılı dosyalar geliyo, ama ögrendik nasıl olacağını cok sağolasın...

• 2 hafta sonra ...

eyvallah kardeşim biraz geriden geldim ama sayende çözdüm işi :H:

• 6 ay sonra...

Program çok şahane çalışıyor, google'a küre.tv den video indirme diye arattırdığımda tnctr çıkınca tamam demim sorunum kesin hallolacak, ve olduda.

Programı yüklüyorsunuz videoyu IExplorer de (diğerlerini desteklemiyor malesef) izlemeye başladığınızda sağ altta uyarı veriyor download butonuna tıkladığınızda videoyu kaydediyor.Videoyu kaydederken siz sayfayı kapatabilirsiniz, bundan etkilenmiyor.

Teşekkürler

• 2 years yıl...
  • 1 ay sonra...

Deniyorum hemen Şemsi abi 

Şimdi 3 tane download işlemi başladı abi video ile hangisi asıl video dosyası hangisi çekmem gerek. Yoksa hepsini indirmeli miyim?

pre_1374278487__1.png

TubeDigger isimli programın 4.5.4 sürümünü full olarak bulamadım. Eski sürümleri ise çalışmayı durdu şeklide hata veriyor.

Edited by Makifo

• Editor

şu anda son sürüm Tubedigger  v4.4.7 cracked exe fix'i ile çalıştığı için 4.5.4 henüz full yok..

dosya adları hepsini aynı olduğuna göre bit farkı sanırım (382k, 735k, 1235k) var ( TeYyArEe video konusunda bizi ictimaya çekmezse iyidir), 3'ü de flv uzantılı ve en altt sıradaki yani boyutu en büyük olan en net görüntüsü olan..