Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. ×

Yasaklı Sitelere Giriş Çözümleri

Sirius
 Share

Recommended Posts

Uygulama adı:  Alien VPN Pro

Alien Vpn Pro, ücretsiz VPN proxy hizmeti sağlayan ışık hızında bir uygulamadır. Herhangi bir konfigürasyon yapmanıza gerek yok, sadece tek bir tuşa tıklayın, İnternete güvenli ve anonim olarak erişebilirsiniz. 

Özellikler:
1- Reklamsız Kullanım
2- Premium Kullanım
3- Full VPN Server

ÜCRETSİZ 90 GÜN PREMIUM 
 GOOGLE PLAY PROMOSYON KODU

==================
AL1ENVPNPR0G0LDX
==================

PROMOSYON KUPON KODUNU AKTİF ETMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BASAMAKLARI TAKİP EDİNİZ⬇️

-Uygulama içinden en alttaki "GET PREMIUM" butonuna tıklayın.
-12 Months paketi seçin, ödeme yöntemlerine tıklayın.
-"Kupon kodunu kullan" diyerek AL1ENVPNPR0G0LDX kodunu kullan diyip "Abone Ol" butonuna basın.
-90 Günlük reklamsız , full açık server ve Premium olarak kullanabilirsiniz.

Dosya boyutu: 9,4 MB

Not :

Please register to see this content.

• Like 1

• 2 years yıl...
forjest, 03.09.2015 - 01:33 yazdı:

Hocam, Hocam, Hocam bir soru sorabilirmiyim. Siz bu konuyu daha önce anlatmış olabilirsiniz belki ama, ben yine de sormak istiyorum

Ben windows da sorunsuz ve ip değişmeden gezebilmek için github'daki goodbyedpi ı kullanıyorum. Ama ufakdan ARCH a taşınıyorum. githubdaki sayfasında linux için alternatif yazılımlar paylaşılmış ama ben çalıştıramadım veya linux deki çalışma mantığını anlamadım

örnek olarak : green tunnel - zapret - dpi tunnel - power tunnel vede spoofdpi

sanırım tamamı arch ın repo larında var. seçip kurdum ama kullanım mantıklarını veya ayarlarını anlamadığım için,

bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

bynec, 30 dakika önce yazdı:

Yıılardır "ipvanish" vpn Premıum kullanıyorum(Hesapları kendim Kırıyorum) Gerçek gizlilik sağlıyor,Ve bunun üstüne VPN olduğunuda sanmıyorum.

Yasaklı sitelere girmeye ihtiyaç duymuyorum fakat Operanın kendi VPN'si ni çok beğeniyorum.

Önce aktif edip yasaklı siteye giriş yapıyorsun. Sonra deaktif yapsan bile yasaklı sitede kalıp hız sorunu yaşamıyorsun.

Yani, mantıklı ve güzel...

Denemeyenler denesin. :) :):) :)

de7inim, 1 saat önce yazdı:

Yasaklı sitelere girmeye ihtiyaç duymuyorum fakat Operanın kendi VPN'si ni çok beğeniyorum.

Önce aktif edip yasaklı siteye giriş yapıyorsun. Sonra deaktif yapsan bile yasaklı sitede kalıp hız sorunu yaşamıyorsun.

Yani, mantıklı ve güzel...

Denemeyenler denesin. :) :):) :)

Test etmek gerekir gerçekten gizliyormu? Ben IPVANISH VPN yi test ettim gerçek gizlilik sağlıyor.

Please register to see this content.

bynec, 2 saat önce yazdı:

Yıılardır "ipvanish" vpn Premıum kullanıyorum(Hesapları kendim Kırıyorum) Gerçek gizlilik sağlıyor,Ve bunun üstüne VPN olduğunuda sanmıyorum.

Hesaplar nasıl kırılıyor anlatsanız da herkes öğrensin.

• Like 1

HARBİKIZ, 51 dakika önce yazdı:

:) :) Şahsen ben de hesap kırmayı bilmem ama kırılan hesabı dağatan kişi yada kişileri, site ya da adresleri bulabilirim :) :) 

Eskiden kimse hesap bulamıyorken, sırf bu işle ilgili sitelerde geziniyordum. 2-3 sene önce...

Bunların hepsi hikaye. Kamu kurumlarından yasaklı sitelere girmek mümkün değil. Ne vpn ne dns değişikliği ne de başka bir yol yöntem yordam kar etmiyor. Modemin engel koyduğu adrese, ada, tanımlı olan her ne ise ona girilemiyor. Gireni görmedim, tanık da olmadım.  

HARBİKIZ, 4 saat önce yazdı:

eskılerden bi sen kaldın birde ben.:))

Hesaplar Uygun config ve uygun combo ıle kırılıyor. dahası bu siteye göre değil. Başka bır zaman başka bir yerde belki.

bilimiyorum, 2 saat önce yazdı:

Bunların hepsi hikaye. Kamu kurumlarından yasaklı sitelere girmek mümkün değil. Ne vpn ne dns değişikliği ne de başka bir yol yöntem yordam kar etmiyor. Modemin engel koyduğu adrese, ada, tanımlı olan her ne ise ona girilemiyor. Gireni görmedim, tanık da olmadım.  

Benim açıklamalarımda hiç VPN yi kamu kurumlarında da kullanıyorum ıbaresi hiç yok. Sadece ben şahsi Bilgisayarımda kullanıyorum.

de7inim, 3 saat önce yazdı:

:) :) Şahsen ben de hesap kırmayı bilmem ama kırılan hesabı dağatan kişi yada kişileri, site ya da adresleri bulabilirim :) :) 

Eskiden kimse hesap bulamıyorken, sırf bu işle ilgili sitelerde geziniyordum. 2-3 sene önce...

IPVANISH VPN Hesaplar pek paylaşılmaz çünki uygun combo bulmak zor vede hesap sadece O kişi Kullanır  ve hesap sahibine Güncel Özel SOCKS5 proxy listesi verir. Bu da Hesap kırmak ve de tarama yapmak için ideal proxy dir. BU nedenle Hesapları Pek paylaşan olmaz hesaplar.

Edited by bynec
  • Like 1

bynec, 11 dakika önce yazdı:

Hesaplar Uygun config ve uygun combo ıle kırılıyor. dahası bu siteye göre değil. Başka bır zaman başka bir yerde belki.

Benim açıklamalarımda hiç VPN yi kamu kurumlarında da kullanıyorum ıbaresi hiç yok. Sadece ben şahsi Bilgisayarımda kullanıyorum.

IPVANISH VPN Hesaplar pek paylaşılmaz çünki uygun combo bulmak zor vede hesap sadece O kişi Kullanır  ve hesap sahibine Güncel Özel SOCKS5 proxy listesi verir. Bu da Hesap kırmak ve de tarama yapmak için ideal proxy dir. BU nedenle Hesapları Pek paylaşan olmaz hesaplar.

Sizin dediğiniz üzre taradım neti ve telegramı. Telegramda veriliyor hesaplar. Ama neyi, nerede ve nasıl arayacağınızı bilmeniz lazım. Bu zamana kadar en iyi bildiğim şey :) :) :)

• Like 1

bynec, 42 dakika önce yazdı:

ustam merhaba stalker ve m3u için config ve combo varmı işe yarayan openbullet için

• 4 ay sonra...
bynec, 20.06.2023 - 15:01 yazdı:

ArchLinux'de kullanabilmek için varsa öneri ve vpn config dosyaları alabilirim.

2 gündür windows'da goodbye'ı kullanmadan dizi-film sitelerine de giremez oldum. Tüm film dizileri için değil bu sorun. Modem'de free dns tanımlı.

Linux için basit kullanımlı SoopDPI çözümü de olabilir.

Aktif vpn-tunnel-SoopDPI kullanımı bant hızımda yavaşlatma olmaz umarım. kendisi 24MB sonuçda.