Jump to content

Yasaklı Sitelere Giriş Çözümleri

Sirius
 Share

Recommended Posts

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

Arkadaşlar bilgi işlemden facebook youtube gibi siteler engellenmiş durumda 2 gün öncesine kadar ultrasurfla giriyoduk ama artık oda yemiyo bir çözüm önerisi sunabilecek var mı acaba şimdiden teşekkürler

Bizde Engelliyoruz...

Aslında Ultrasurf içinde kalıcı bir çözüm geliştiriyoruz şuan...

• 2 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...

kardeş iyi hoşda senini verdiğin tam bi çözümdeğil fortinet (fortiguar aşma yollarını bul bakayım bulabilecekisin yazılım olsa ben bi şekilde aşarım ama cihaz olduğu için tam sıkıntı .... cevabını bekliyorum

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

Peki arkadaşlar internette güvenli gezinmek için geride iz bırakmamak veya takip edilmeyi önlemek için ne yapmalıyız. Bu aralar çok şüpheci oldum ve nete girmek sıkıntı oluyor nedense şüphelerden dolayı. Güvende değiliz hissi veriyor bana.

Operanın turbo modu var bir çok siteye kolaylıkla giriliyor mesela onla. Hani diyorum turbo modunu açsak korunuabilir miyiz takip olyından?

Edited by yan.kee

• 2 ay sonra...

Firefox, Chorme ve Yandexte "STEALTHY" diye bi eklenti var. Bu eklenti sayesinde girmediğim site yok. Eklentiyi ben özellikle firefox üzerinde kullandım yakın geçmişe kadar. Son zamanlarda firefoxtaki bazı sorunlar nedeniyle yaptıpım bazı denemelerden sonra bu eklentinin diğer bazı tarayıcılarda da çalıştığını gördüm. Kullanımıda aslında çok basit. Yasaklı olduğunu bildiğiniz bir siteye gireceğiniz zaman tarayıcı üzerinde pasif haldeki (pasifken kırmızı renkli; aktif ve çalışır durumdayken yeşil ve aktif ama bağlantı sağlanmamışsa sarı renk oluyor) simgesine tıklıyorum. Şayet giremezsem; bazen sorun olabiliyor; tekrar pasif yapıp aktifleştiriyorum. Şu ana kadar açamadığım site yok. Her türlü sistemde her şartta çalışıyor... Bu eklentiyi kullandıktan sonra DNS filan neymiş unutacaksınız. Kesinlikle tavsiye ederim. SAYGILAR...

Peki arkadaşlar internette güvenli gezinmek için geride iz bırakmamak veya takip edilmeyi önlemek için ne yapmalıyız. Bu aralar çok şüpheci oldum ve nete girmek sıkıntı oluyor nedense şüphelerden dolayı. Güvende değiliz hissi veriyor bana.
   Operanın turbo modu var bir çok siteye kolaylıkla giriliyor mesela onla. Hani diyorum turbo modunu açsak korunuabilir miyiz takip olyından?

Bu konuda maalesef yapabileceğin hiçbirşey yok. İsteyen birisi Senin (yada başka birinin) izlerini birçok şekilde takip edebilir, yaptıklarını, girdiğin siteleri bulabilir. Tam korunma diye birşey maalesef yok. Ancak kısmen korunabilirsiniz. Öncelikle yasal (ücreti ile) internet security kullanmanı öneririm. Şayet biraz bilgin varsa ve "benim için çok çok önemli" diyorsan farklı işletim sistemlerini kullanabilirsin, mesela pardus yada benzeri sistemler mevcut. Bunun haricinde windows kullanacağım diyorsan, internet bağlantında senin kimliğin olan IP adresini ve dahada önemlisi MAC adresini değiştirebilirsin ama bunlarında tam bir çözüm olmadığını bilmelisin. SAYGILAR...

• 6 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

arkadaşlar google chrome kullananlar için zenmate eklentisi var onu indirin ülke seçilebiliyor sadece tek yapmanız gereken indirdiğinizde 1 defaya mahsus olmak üzere bedava üye olmak , her türlü yasaklı sitelere girebilirsiniz hemde ülke ıp lerini siz secebiliyorsunu :dribble:  :dribble:  :dribble:  :withstupid:

Bu konuda maalesef yapabileceğin hiçbirşey yok. İsteyen birisi Senin (yada başka birinin) izlerini birçok şekilde takip edebilir, yaptıklarını, girdiğin siteleri bulabilir. Tam korunma diye birşey maalesef yok. Ancak kısmen korunabilirsiniz. Öncelikle yasal (ücreti ile) internet security kullanmanı öneririm. Şayet biraz bilgin varsa ve "benim için çok çok önemli" diyorsan farklı işletim sistemlerini kullanabilirsin, mesela pardus yada benzeri sistemler mevcut. Bunun haricinde windows kullanacağım diyorsan, internet bağlantında senin kimliğin olan IP adresini ve dahada önemlisi MAC adresini değiştirebilirsin ama bunlarında tam bir çözüm olmadığını bilmelisin. SAYGILAR...

bak ama geride kanlıntı (indirme geçmişi,site geçmişi sifreler e formatlar vb ) bırakmak istemiyorsan google chrome  CTRL+SHİFT+N  tuşlarıyla gizli moda geçebiliyorsun ayrıca http://www.izlesene.com/video/hackerlik-dersi-2-uz/7299752# bir baksan iyi olur...