Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. ×

Yasaklı Sitelere Giriş Çözümleri

Sirius
 Share

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...

Host Dosyasıyla Siteye Giriş
-- Öncelikle Sitenin İp Adresini Öğrenmeliyiz Bunun İçin ipsorgu.com benzeri sitelerden birine giriyoruz ve sitemizi yazıyoruz örn:asdasd.com yazınca bize 11.22.33.444 

tarzında ip adresi vericek sonra host dosyasını not defteri ile açıyoruz ve en son kısma  11.22.33.444 asdasd.com yazıyoruz ve dosyayı kaydediyoruz 

Erişim İzni İstiyorsa masaüstüne kaydedin sonra klasör seçeneklerinden uzantıları görünür yapın ve host.txt deki .txt yi silin Ve win-sys32-driv-etc ye atın

• 3 ay sonra...
  • 8 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

check pointi bir çok yerde kurmuş biri olarak program vs hıc bır yolu yok bunun, modemden sadece izin verilen siteler dişinda bir yere girmeniz söz konusu olamaz, check pointin k.adı şifresını bi şekılde ogrenıp sadece kendı bılgısayarına internet erişimini kaldırıp yada girmek istediğin siteleri tanımlayabilirsin

Zenmate,Browsec,DotVPN chrome ve chrome alt yapılı internet tarayıcıları üzerinden bu eklentiler ile rahat giriş yapılabiliyor alternatif olarak DNS adresleride kullanılabilir ben lazım olabilir diye listeyi açıklamaları ile beraber ekleyeyim bazı arkadaşların işine yarayabilir. :)

DNS Listesi + İşlevleri:[spoiler]level3dns

209.244.0.3 – 209.244.0.4 
opendns
208.67.222.222 – 208.67.220.220 
googledns
8.8.8.8 – 8.8.4.4 

DNS BİLGİLERİ:
1. Level3 DNS
Yapılan hız testlerine göre level3 (209.244.0.3 – 209.244.0.4) en hızlı dns çözümü olarak tespit edilmiştir.
2. OpenDns
En çok kullanılan dns’lerden bir tanesidir. OpenDNS (208.67.222.222 – 208.67.220.220) uzun süredir hizmet vermektedir. Hızlı ve güvenli bir internet için iyi bir seçim olacaktır.
3. Yandex DNS
Yandex arama motorunun yeni projesi olan Yandex Dns, yüksek hız ve güvenlik garantisi sunmaktadır. (77.88.8.8 -77.88.8.1) numaralarını kullanabileceğiz bu dns, 80’den fazla dns sunucusuna sahiptir. Size en yakın sunucuyu otomatik olarak baz alınır..
4. Comodo Secure DNS
Comodo antivirüs programının geliştirdiği bir hizmettir. 8.26.56.26 – 8.20.247.20 adreslerini kullanarak hizmetten faydalanabilirsiniz.
5. Google DNS

İnternet kullanıcılarının ezbere bildiği ve akılda kalıcı olan Google DNS’yi, 8.8.8.8 – 8.8.4.4 dns numaralarını girerek kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.[/spoiler]

Edited by forjest
  • Like 2

• 2 ay sonra...

Bu işte en iyisi cactusvpn bir üyelik ile 24 saat kullanabılırsunuz.
1.Tarayıcınızdan gizli pencere açın.
2.Cactusvpn sitesinden fake mail ile sınırnız üyelik alabılırsınız
3.Fake mail gelen kullanıcı adı ve şifreyi cactusvpn yazılımına girin istediğiniz sunucaya bağlanın.
4.24 saat dolunca modeminizi kapatıp açın tekrar en baştan uygulayın bu kadar.

Site:https://www.cactusvpn.com/
Fake mail:https://anonbox.net/
Cactusvpn yazılımı:https://www.cactusvpn.com/vpn-setup-tutorials/

• Like 1

• 7 ay sonra...

Ben bunu yeni fark ettim ve akla gelen her turlu engeli asiyor 1 haftadir kullaniyorum hic sorun yasamadim ama tek bir sikintisi var oda free surumu KISITLI

Premium hesaplar var ve bunu asmanin yoluda var verdigi kisitli sure bitince yeni email acip tekrar online olmak :D.  Ben simdiye 3 eposta hesabi actim her turlu isimi goruyor 

Kisaca KISITLI dahi olsa tavsiye ederim ve Asagidaki linkten her turlu kayit olabiliysunuz ayrica tarayici eklentisi Opera ve chrome magazalarinda var.

Not : Chrome ve Opera da denedim diger tarayicilar hakkinda bilgim yok

Please register to see this content.

• Like 1

• 8 ay sonra...
  • Editor

OpenVPN 2.4.1

3PL0IM5.png

OpenVPN is designed to be a full-featured SSL VPN solution which can accommodate a wide range of configurations.

These include remote access, site-to-site VPNs, WiFi security, and enterprise-scale remote access solutions with load balancing.

Homepage: 

Please register to see this content.

3.28 MB

https://swupdate.openvpn.org/community/releases/openvpn-install-2.4.1-I601.exe

http://build.openvpn.net/downloads/releases/latest/openvpn-install-latest-stable.exe

• 1 yıl yıl...
  • 1 yıl yıl...
  • 2 ay sonra...