Jump to content

Hangi Laptop Daha Iyi?

savran

Recommended Posts

ASUS N61JV CORE İ5 mi LENOVO Y550 CORE İ5 mi sizce daha iyi? intel core i5 işlemcili bir laptop almak istiyorum ikisinin arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim, ya da başka bir marka tavsiyeniz var mı?

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n61jv-240dv-n61jv-core-i5-430m-2.26-ghz.-4gb-320gb-16hd-sl-cam-bt-1024mb-gt325m-dvdrw-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=44366

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-59-032296-y550-core-i5-430m-2.26ghz-4gb-500gb-gf1024mb-gt240m--15.6-dvdrwbr-v7pre/productdetails.aspx?I_ID=43809

en babası bu bunu al bence :good:

Please register to see this content.

tavsiyenize teşekkür ederim siz bu laptopu mu kullanıyorsunuz? packard bell hiç düşünmemiştim bir de ekran kartı nvidia tercih ediyorum ati de ısınma sorunu oluyor diye duydum ??

tavsiyenize teşekkür ederim siz bu laptopu mu kullanıyorsunuz? packard bell hiç düşünmemiştim bir de ekran kartı nvidia tercih ediyorum ati de ısınma sorunu oluyor diye duydum ??

packart bell e kesınlıkle guvenebılırsın ben kullandım cok ıyı bır marka bu cıhaz cok guzel ıcınde grafık olarak 5650 var cok ıyı performans sergılıor nvıdıa da gt 320 ıle aynı performansa sahıp hatta % 5 daha ıyı cıkıor testlerde ısınma olmaz merak etme her lap top kadar ısınır cıhaz :good: keesınlıkle bu cıhazı dusun

packart bell e kesınlıkle guvenebılırsın ben kullandım cok ıyı bır marka bu cıhaz cok guzel ıcınde grafık olarak 5650 var cok ıyı performans sergılıor nvıdıa da gt 320 ıle aynı performansa sahıp hatta % 5 daha ıyı cıkıor testlerde ısınma olmaz merak etme her lap top kadar ısınır cıhaz :good: keesınlıkle bu cıhazı dusun

teşekkürler packard bell de bellek 6gb olması avantaj sanırım bu fiyata..

başka önerisi olan var mı?

ne alırsan al packart bell alma senesini doldurmadan servisten gözün açılmaz

sanırım ASUS tercih edicem ama almışken iyi olsun istiyorum intel İ5 yerine İ7 mi alsam diye düşünüyorum??

bence laptop genel amaçlı kullanılacaksa i5 işlemci yeterli..

ama ekran kartının 5730 olmasında fayda var..

bu fiyata alınabilecek laptoplarda daha iyi bir ekran kartı bulamazsın..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...