Jump to content

Internet Hızım Kötümü

ALBAYCAN

Recommended Posts

512kbit mi kullanıyorsun? eğer evetse cevabın idare eder.Ama pingin aşırı fazla download mı yapıyordun bunu test ederken?

sanlıurfa da oturyom 1024 tarifem

bunu test ederken download mı yapıyordun?

857353943.png

arkadaşlar bende nerdeyse 1 senedir 8mgbt tarifesini kullanıyorum ama aldıgım hız bu 15 gb kotayı geçsemde geçmesemde hızım bu bu nasıl bir 8mgbt hızdır çözemedim

sizce 8mgbt tarifeme göre hızım nasıl acaba kotayı geçsemde geçmesemde 4 mgbt civarında hız alıyorum sizce bu durum normalmi

Saygılarımla...

adı üstünde 80mbit e kadar tarifenin adı yani verebiliyorsa o hıza kadar verebililecek demek ki senin bulunduğunun konumdan alnınabilcek en yüksek hız 4mbit hemde 15gb geçince düşmüyor diyorsun daha ne istiyorsun :) bende aynı tarifedenim 2 mbit anca alabiliyorum buradan alabilceğim maxsimum hız bu çünkü santrale uzaklığın bina için tesisat vs bir çok faktör var bu hız konusunda ama en iyi şartlar altında anca 8mbit alabilirsin oda pek mümkün olmuyor

pc de ağır çalişio internetin hızının yawaş olmasından mı kaynaklanıyor :(

hayır alakası yok. senin su anki gecikmen yani ping in çok fazla ondan kaynaklanıyor

857353943.png

arkadaşlar bende nerdeyse 1 senedir 8mgbt tarifesini kullanıyorum ama aldıgım hız bu 15 gb kotayı geçsemde geçmesemde hızım bu bu nasıl bir 8mgbt hızdır çözemedim

sizce 8mgbt tarifeme göre hızım nasıl acaba kotayı geçsemde geçmesemde 4 mgbt civarında hız alıyorum sizce bu durum normalmi

Saygılarımla...

şu an kotam 30 gb civarında aldıgım aldıgım hız yukarıdaki gibidir :) kotayı geçsemde geçmesemde aynı adı üsten 8 den ne düşerse payımıza bunada şükür 512 kb lık ne günlerimiz geçti...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...