Jump to content

Selam Corel Draw Istek

lokna

Recommended Posts

sevgili tnc arkadaslar sanırım uzun zamandır sitenizeihtiyac duyduğumda tavsiye ve bağlantı kuruyorum Programlarla ugrasan arkadaslardan ricam Corel draw 14 programımın artık sorun cıkartması onuda zaten burdan indirmişdim simdi sorun çıkarıyor Gelelim ricama (Corel Draw ın SonFull x5 versiyonu nunu Teklink olarak Katılımsız yada sınırsız kulanabilecegim sekilde ayarlarsanız bir kat daha size hayranlığım artıcak teşekürlerimi sunar en ksa zamanda cevabınızı bekliom gerci demin bir corel indirdim ama corel ile ilgili sayfalarınız bana cok karısık geldi acıkcası ordan indirdigim corel 30 gunluk cıktı ve ayrıca kayıt olmamı istedi İmkânlarınız dahilinde yardımlarınızı talep ediyorum...

~ ` CorelDRAW Graphics Suite X5 v15.0.0.486 FINAL ` ~

(EN SON VERSIYON + SORUNSUZ %100 FULL + TABIKI KURULUM ACIKLAMASI)

Rapidshare.com Linki

Hotfile.com Linki

Please register to see this content.

ALINTI

~ ` CorelDRAW Graphics Suite X5 v15.0.0.486 FINAL ` ~

(EN SON VERSIYON + SORUNSUZ %100 FULL + TABIKI KURULUM ACIKLAMASI)

Rapidshare.com Linki

Hotfile.com Linki

Please register to see this content.

ALINTI

sagol kardes ama ben bunu indirmişdim 30 gunluk surum oluyor xp de ve kayıt ol diyordu ve şimdi acılmıyor

Programı indirmiştim fakat kurmamıştım.Sizin mesajınız üzerine içinden çıkan kurulum açıklamalarına göre kurdum.Lisanslı olduğu yazıyor,sorun göremedim.Sanki siz bir yerlerde hata yaptınız gibi.Belki başka arkadaşlar da denerse sorunun ne olduğunu anlarız.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...