Jump to content

Cities Klasörü

yigitemir

Recommended Posts

Arkadaşlar az önce 5800 express music cep telefonum ağırlaştığı için format attım. Hafıza kartını önce yedekledim sonra; Hafıza kartını da biçimledim. Yalnız dikkatimi çeken bir nokta hafıza kartında yer alan cities klasörü 649 mb olmuş. İyice şişmiş bu klasörü şuan boşalttım. Fakat haritaları tekrar çalıştırdığımda, bu klasör durmadan şişiyor. Cities klasörünün görevleri nedir. Yoksa yedek aldığım 649 mb lık cities klasörünü gerimi yükleyim.

arkadaşım ben 5800 xm kullanıyorum ben de o dosyanın boyutu yaklaşık 500 mb

bende ovi maps+ndrive var gps proğramı olarak

sende neler var gps olarak eğer fazla varsa yani 3 tane felan o kadar olması normak sonuçta haritaları felan kullanıyor bu arada telefonunun sürümü nedir?

arkadaşım ben 5800 xm kullanıyorum ben de o dosyanın boyutu yaklaşık 500 mb

bende ovi maps+ndrive var gps proğramı olarak

sende neler var gps olarak eğer fazla varsa yani 3 tane felan o kadar olması normak sonuçta haritaları felan kullanıyor bu arada telefonunun sürümü nedir?

Bende harita olarak telefon da yüklü gelen harita var. Ovimaps yani ( ücretsiz ) oluyor. Telefon sürümü V50

neden o kadar büyük olduğunu tam bilemiyeceğim ama 649 mb o kadar yüksek bir boyut değil sen dert etme :D

bende 5800 xm ilk aldığım saatlerde bende çok pinpirikli davran mıştım ama alıştıkça geçiyor ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...