Jump to content

D Sürücüme Erişim Engellendi Uyarısı!

enesce

Recommended Posts

D sürücüsünde bir klasore girmek istediğim zaman erişim engellendi yazısı çıkıyor! Daha doğrusu D sürücüsüne tıkladığımda direkt ERİŞİM ENGELLENDİ diyor.

Sebebi mi? Öncelikle Windows 7 kullanıyorum (secret.inki). Biraz bilgisayarı kurcaladım. Kullanıcı ekledim bilgisayarıma. Sınırlı olsun diye. ve bu sınırlılık D SÜRÜCÜSÜNÜ açamasın istedim. içinde özellerim var diye. bunu için yeni eklediğim KULLANICI OTURUMUNDAN, D sürücüsüne SAĞ TIKLADIM. ÖZELLİKLER/GÜVENLİK/D SÜRÜCÜSÜ İZİNLERDEN HOMEUSERS../alttaki İZİNVER listesindeki okuma,yürütme gibi dördünü de kaldırdım.sonradan hemen yarındaki İZİN VERME listesini gördüm ama işi işten geçti. tamam dedikten sonra D yi tarar gibi bi kaç saniye geçti sonra açtım wind. gezgini ni ama D ye tıkladığımda ERİŞİM ENGELLENDİ diyor...

Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim... D sürücüsünü tekrar eskisi gibi nasıl kullanırım?..

Bir de ordaki EKLE den Homeusers yazdım ona ekleyeyim dedim o kaldırdıklarımı ama bi şey ifade etmedi. sonunda BİR HATA OLUŞTU, SYSTEM VOLUME INFORMATİON.. erişim engellendi diyor!.. =@:nea::angry2:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...