Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. ×

Windows Orjinallik Sorununu Çözün.

sk8er_boi

Recommended Posts

• Replies 184
  • Created
  • Last Reply
Windows'un bu kopyası orijinal yazılım doğrulamasını geçemedi.

Bu bilgisayarda bulunan ürün anahtarı bölgenizde kullanılmak için geçerli değil.

Sanırsam ölmüşler arkadaşlar "vlk"lar.

yıllardır kullandım sp olmadan veya sp3 lü farketmez vlk dir. legal XP yardımıyla kolayca key değişimi yapabilirsiniz

C4W84-FWD2Y-8RYG6-MCHVB-2RPHW

• 4 hafta sonra ...

999999999999999999999999999999999999999999999999999

tanede sifre verseniz

microsofta ayni sifreleri goruyor ve bloke ediyor

yapmamız gereken

bloke olmus dahi olsa internetsiz windowsunuzu kurun

daha sonra aktive icin

crak programlariyla bu sorunu halledebilirsiniz

hallettikten sonra

internete gonul rahatligiyla baglanabilirsiniz

kesin cozum bu

ama yok ben lisansli alip kullanacam diyorsaniz tabiki en dogrusu ve guzeli

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
slm arkadaşlar benim 3 günden beri çözüm bulamadığım bir sorunum var,windows update ile ilgili..bilgisayarıma format attıktan sonra birtürlü güncelleme yapamadım ve her yapmaya çalıştığımda ise [Hata numarası: 0x80004005] ile karşılaştım.orjinal yapmaya çalıştıkçada sorun çıkarıyor ve ''AN ERROR HAS OCCURED.THIS WAS PROBABLY CAUSED BY THE KEYING OF AN INVALID NUMBER.PLEASE CHECK IT AND TRY AGAIN'' şeklinde bir hata yazısıyla karşılaşıyorum.bu sorunumada en kısa zamanda derman olursanız çok sevinirim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

baştan temiss bi formatt at pc ye kardeşimm...we arkadaşımısın dediği hadiseyi bi dene tekrar...

kardeşim paylaşım için çok teşekkürler ama senin bu dediğin hadise sanki birass daha karışık... onun yerine hiç uğraşmadan windows xp'yi ''LEGAL XP'' ile orjinalleştirsek diorum ... daha basit olmass mı... hem zaten adam zahmet etmiş program içine aşama aşama uygulamaları da yerleştirmiş...ama bu fikrin de denemeye değer bnce...

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...