Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows Orjinallik Sorununu Çözün.

sk8er_boi

Recommended Posts

• Administrator

Yeni çıkan legitcheckcontrol.dll'nin crackı henüz çıkmadı. Çıkanlarda microsoft.com'dan download yapmıyor.

Tek bulduğum çözüm seri no değiştirmek. Ve vereceğim seri no orjinal. Çalışıyor yani. Değiştirdikten sonra hiçbir zaman karşınıza windows lisanssız diye birşey gelmeyecek.

Öncelikle buradan keyfinder'i indirin.

http://www.magicaljellybean.com/downloads/kf151.zip

Ardından programın Options menüsünden "Change Windows Key"'i seçin.

Gelen diyaloga şu keyi yazın.

V2C47-MK7JD-3R89F-D2KXW-VPK3J

Artık tüm güncellemeleri gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Alternatif Key

QVGHR - FJVKH - RBC3J - K9KGT - 7TQ2J

• Replies 184
  • Created
  • Last Reply
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

slm arkadaşlar benim 3 günden beri çözüm bulamadığım bir sorunum var,windows update ile ilgili..bilgisayarıma format attıktan sonra birtürlü güncelleme yapamadım ve her yapmaya çalıştığımda ise [Hata numarası: 0x80004005] ile karşılaştım.orjinal yapmaya çalıştıkçada sorun çıkarıyor ve ''AN ERROR HAS OCCURED.THIS WAS PROBABLY CAUSED BY THE KEYING OF AN INVALID NUMBER.PLEASE CHECK IT AND TRY AGAIN'' şeklinde bir hata yazısıyla karşılaşıyorum.bu sorunumada en kısa zamanda derman olursanız çok sevinirim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

• Administrator

slm arkadaşlar benim 3 günden beri çözüm bulamadığım bir sorunum var,windows update ile ilgili..bilgisayarıma format attıktan sonra birtürlü güncelleme yapamadım ve her yapmaya çalıştığımda ise [Hata numarası: 0x80004005] ile karşılaştım.orjinal yapmaya çalıştıkçada sorun çıkarıyor ve ''AN ERROR HAS OCCURED.THIS WAS PROBABLY CAUSED BY THE KEYING OF AN INVALID NUMBER.PLEASE CHECK IT AND TRY AGAIN'' şeklinde bir hata yazısıyla karşılaşıyorum.bu sorunumada en kısa zamanda derman olursanız çok sevinirim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Üstteki metodu denedin mi?

Üstteki metodu denedin mi?

valla denemediğim yöntem kalmadı bütün lisanslı yapma programlarını denedim hepsinde de aynı hatayı veriyor.başka nasıl bir yol izleyebilirim acaba?

• Administrator

valla denemediğim yöntem kalmadı bütün lisanslı yapma programlarını denedim hepsinde de aynı hatayı veriyor.başka nasıl bir yol izleyebilirim acaba?

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=24780&hl=lisanslay[/CODE]

Bunu denedin mi?

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=24780&hl=lisanslay[/CODE]

Bunu denedin mi?

inan onuda denedim ama olmdı hep aynı hata mesajıyla karşılaşıyorum başka bir çözüm yolu var mı yeniden format atmaktan başka? :blink:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...