Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. ×

Windows Orjinallik Sorununu Çözün.

sk8er_boi

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

Birde bunu deneyin.

http://rapidshare.de/files/37307078/muBlinder.zip[/CODE]

sk8er_boi'ye katılıyor ve ben de Mublinder öneriyorum. Bu program ile hem güncellemeler sorunsuz çalışıyor, hem de sistem orijinal oluyor. Microsoft'un güncellemelerini takiben bu programın da sürekli güncel versiyonu yayınlanıyor. En güncel sürümünü aşağıdaki resmi forum sitesinden edinebilirsiniz. Unutmadan bu site üyelik talep ediyor ama ücretsiz tabi. :D

[CODE]http://www.p2plife.com/forums/Official_muBlinder_Page-t320.html[/CODE]

buyrun arakdaşlar bu da benim kullandığım yntem her türlü doğrulamadan geçiyor. Her updatei indirebiliyor yanına videosunu da koydum nasıl yapçaınızı görmeniz için link:

http://rapidshare.com/files/44549953/Orjinal_XP.rar.html[/CODE]

yaa arkadaşlar bende bu yöntemi uyguladım benimde windowsum orjinal olarak görünüyor peki ya sonrası?

adamlar bunu farketmiyormu?

farketseler nasıl anlarım?

veya anlarız bu konuda da bilgi verilirse sevinirim

hep işin güzel kısmını deil bide olumsuz tarafını düşünelim! :)

help me? :(

• Administrator

yaa arkadaşlar bende bu yöntemi uyguladım benimde windowsum orjinal olarak görünüyor peki ya sonrası?

adamlar bunu farketmiyormu?

farketseler nasıl anlarım?

veya anlarız bu konuda da bilgi verilirse sevinirim

hep işin güzel kısmını deil bide olumsuz tarafını düşünelim! :)

help me? :(

Evine tuzak kuracaksın kapıya. Polis gelince oklar saplanacak. Koruması budur.

• 4 hafta sonra ...

bence sadece keyi ekleyın ondan sonra kurulum bıttıktne sonra vga.exe yi çalıştırın (otomatik kurulumda) sorun kalmmıyor şahsen ben öyle yapıyorum hiç bi sorun yok ie7 güncellemde otomatik geliyor

Ben xp'nin keyini değiştiren, yeni key üreten ve sonraga bunu kontrol eden bir exe buldum ve onu kullanıyorum

Şu ana kadar hiç bir sorun olmadı ve başarılı olarak tüm güncellemeleri yapabidim. Ama Ürün doğrulama programı yüklenmeden bu işlem yapılmalı. Doğrulama yapılıp lisansız diyince bazı durumlarda olmadı ama yeni kurup keyi değiştirince tüm güncellemelerde sorun çıkması

Benim windows um orjinal bir professional oem yazılım bunu iki pc ye kurdum microsoftu arıyorum aktivasyon keyi için bu sadece bir bilgisayara kurulur diyor. keyi alamıyorum sonuç olarak 30 gün sayıyor pc bunu durdurmak için bir crack verebilirmisiniz bana. Şimdiden teşekkür ederim. :rolleyes:

valla denemediğim yöntem kalmadı bütün lisanslı yapma programlarını denedim hepsinde de aynı hatayı veriyor.başka nasıl bir yol izleyebilirim acaba?

Bu sorununu çözebilir.. Ben denedim defalarca çalışıyor..

Windows XP Doğrulama, Windows Ürün Doğrulama, Kayıt girdileri Falan filan...

Please register to see this content.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=31965&st=20entry147860

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

Arkadaşlar,

XP Home için doğrulama işlemini nasıl atlatabiliriz? Biraz araştırdım ama sağlıklı bir bilgiye ulaşamadım?

Onun içinde ilaç dosyalar var. Bilgisayarımda var ama kimbilir nerdedir? Bul bulabilirsen yüzbinlerce dosyanın içinden. Özellikel crack sitelerinden araştır mutlaka bulursun ilacını. Yani sorduğun şey winxp home un 30 gün sınırı içinse böyle. Ama güncellem için soruyorsan bizzat denemedim ama windows genuine advantage yazılımı windows xp home da da kurluluyordur. İlacıda farklı değildir. legit heck dosyasını kontrol et sürümüne göre ilaçlı olanla değiş. En son wixp pro da 1.7.56 sı çıkmıştı.

Yeni çıkan legitcheckcontrol.dll'nin crackı henüz çıkmadı. Çıkanlarda microsoft.com'dan download yapmıyor.

Tek bulduğum çözüm seri no değiştirmek. Ve vereceğim seri no orjinal. Çalışıyor yani. Değiştirdikten sonra hiçbir zaman karşınıza windows lisanssız diye birşey gelmeyecek.

Öncelikle buradan keyfinder'i indirin.

http://www.magicaljellybean.com/downloads/kf151.zip
[/CODE]

Ardından programın Options menüsünden "Change Windows Key"'i seçin.

Gelen diyaloga şu keyi yazın.

[CODE]
V2C47-MK7JD-3R89F-D2KXW-VPK3J
[/CODE]

Artık tüm güncellemeleri gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

bende 2 tane micro var o program sayesinde hangi bilgisayar olursa olsun internetetn kendisin orjinallestiriyor :o

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...