Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows Orjinallik Sorununu Çözün.

sk8er_boi

Recommended Posts

• Administrator
Peki arkadaşlar XP Proffessional SP2 de güncellemenin önemi nedir.Yani güncelleme yapmasak olmazmı.Ben otomatik güncelleştirmeleri kapatıyorum bir sorun olurmu?Arada sırada güncelleme yapmakmı gerekiyor?

Evet. Yoksa yeni çıkan açıklara karşı korumasız kalırsınız.

Fiesta orjinallik sorunu için nasıl çözüm var arkadaşlar bilgisi olan var mı?

Fiesta ne?

• Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Please register to see this content.

bu linkdeki dosyayı daha öncede denemiştim şimdi de denedim ve windows orjinal ;) çok teşekkürler.

bu arada siteye yeni ifadeler eklenince daha eğlenceli olmuş.

:(:D :

mimikler sınırlı ekleniyomuş hepsinden ekledim ama:P

:D

Windows XP değil mi sonuçta. Hepsi aynıdır.

Kesinlikle windows xp ama xp pro da ayrı xp home da ayrı ilaç denildiğini duymuştum o bağlamda sorum. sağolasın. şimdi deniyorum...

Sonuç : Başarılı.

burdan lisans.exe indirdim gayet başarılı nlite ile entegre ettim ancak kurulum bitince bir dos ekranı açık kalıyor, bunuda yok edicek bir yöntem varmı, yada başka bir şekilde bir yöntem varmı wga crack için

dos ekranın geçmesı lazım çıkma sebebı heralde cmdow.exe sistemınde yok herhal

sk8er ilk posta bi key vermis onu wint.sif ekle onu kullan direk orginal oluyor zaten

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar sizi vista aktivasyondan kurtarayım ben şu anda bu crack sayesinde lisanlı olarak Vista 64 Ultimate kullanıyorum.Çok uğraşmıştım süre durdurma,başka crackler hepsi fos çıktı.ama bunu yabancı bir siteden bulmuştum ve çalıştı.İNŞALLAH sizdede çalışır.

Please register to see this content.

Arkadaşlar bundan bir hafta evvel format atmıştım.Windows orjinal değildi.Ki ne yaptıysam wga sınamasından geçememiştim.Taki aşağıdaki programı kullanana dek.Bu programı kullanmadan microsoft un wga sınamasına girdim.ve bana geçemediğimi bildirip 149dolara satın almamı istedi(yanlış hatırlamıyorsam.)sonra bu programı çalıştırdım ve validation a bastım.bir registry kaydı girdi.ve validation check basıpta microsoft un sitesine girip wga sınaması yaptırdım.Bir activex nesenesi yüklendi ve sonra Microsoft dogrulamayı tamamladı dedi ve teşekkür etti.Sizde de sorun olursa buyrun bunu indirin.Güle güle kullanın.Saygılarımla

Nasıl yaparım:

1.Win_XP_AIO çift tıklayıp açın

2.Validation butonuna basın.ve registry kaydını girmeyi kabul edin.

3.Validation Check e basıp İE ile Microsoft a bağlanın.

4.Sağ üst köşedeki Windows doğrulama ya basın

5.Bir dosya inecek buna izin verin.ve sonra gelen ekrana yükle deyin.

6.Sisteminizden bir bilgi gidecek buna da izin verin.

7.İşlemler doğru yaptıysanız size windows doğrulamayı tamamladı yazısı çıkacaktır.Hepsi bu kadar

Rarlı dosya boyutu:14.2 mb tır.

İndirme adresi:http://rapidshare.com/files/79971099/AGW.rar

ÖNEMLİ UYARI:Bu dosyayı indirenlerden bazıları NOD32 VE Avast ın dosyada trojan olduğunu söylüyor.Ancak Kaspersky son güncellemesi olduğu halde böyle bir uyarı vermedi.Bilgilerinize

Buyrun arkadaşlar Xp Artık Orjinal..=@

http://rapidshare.com/files/81395143/Xp_Art_k_Orjinal--Metaponte.rar[/CODE]

Rar şifresi Yoktur..!

-----------------------------------------------------------------

çok teşekkur ederim motopente denedim çok mohkem calışıyor sagol paylasım için:)

• 4 hafta sonra ...

Çok karmaşık bu işler adlarını bile duymadığım bissürü yöntem varmış meğer ben bir tane biliyorum o da legalxp diye bir programcık.Fazla anlamam ama işyerimdeki pcye yaptım oldu hemde orda da orjinal değil yazısı çıkmışken kayboldu.Legalxp diye aratınca çıkıyor heryerden.Saygılar...

Arkadaşlar bu legal xp programı ile yapınca bence birtürlü olmuyor , söylenilen herşeyi harfiyen yapıyorum fakat , change windows key kısmına gelip , oluşturmuş olduğum keyi yazınca , geçersiz key girdiniz tekrar deneyiniz yazıyor , tekrar denememe rağmen olmuyor , neden olabilir sizce?

sistemim : xp pro sp2 retail eng

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar, ne yaptıysam olmadı. Verilen linklerdeki programlar hemen hemen hep aynı. İndirip de rar cildini açar açmaz McAfee anında siliyor keyi, trojan diyerek. Hatta bir seferinde McAfee yi sildim öyle denedim, microsoft VLK yı kara listeye almış artık. Ne yapacağımı bilemiyorum, yardımcı olacak arkadaş varsa çok sevinirim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...