Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

15 Ad Bilgisayar Alınacak Teklif Bekliyorum

siranusta

Recommended Posts

INTEL CORE i5 750 2.66GHz 1156Pin 8MB 64BIT BOXED 1 Ad

GIGABYTE GA-P55-US3L P55 1156PIN DDR3-2000MHz PCI-E S+E 1 Ad

2 GB DDR3 1333 MHZ KINGSTON RAM KVR1333D3N9/2G 2 Ad

1 GB NVIDIA ASUS EN9600GT 256BIT DDR3 PCI-E HDMI+DVI 1 Ad

500 GB SATA-2 7200RPM 16MB SAMSUNG HD502HJ 1 Ad

21.5" ASUS VH222D WIDE SCREEN LCD MONITOR FULL HD SİYAH 5MS 1 Ad

ASUS VENTO TA-K62 BLACK 350W 2XUSB 80 FAN CASE 1 Ad

Q A4 TECH KB-72620D SLİM KEYBORD USB+OPTIK MOUSE SİYAH 1 Ad

A4-TECH PK636K 1.3MP WEBCAM (350K CMOS) MIKROFONLU 1 Ad

SNOPY SN-882 LÜKS KULAKLIKLI MİKROFON 1 Ad

5M HDMI KABLO 1 Ad

Geçen gün tnc de bir bilgisayar toplayacak arkadaşa verdiğim fiyatlar

ASUS P7H55D-M EVO H55 Ses+Vga+GLan DDR3-2133 1156p Yeni 145,00$ +kdv

İ5-750. INTEL Core i5-750 2.66 Ghz 8mb 64 bit 1156pin Cpu 245,00$ +kdv

4 GB (2X2 Dual) 1333 MHz DDR-3 Kingston ValueRam 129,00$ +kdv

1.5TB (1500GB) 7200 RPM ST2 32mb Cache NCQ Seagate 119,00$ +kdv

SAMSUNG E2220NW 22" LCD SM E2220NW LCD Monitör Yeni 195,00$ +kdv

SAPPHIRE 1024MB SAPPHIRE ATI HD4830 256bit DDR3 AVIVO 16X 139,00$ +kdv

Bu haliyle 1800 Tl yapıyor kargo hariç işletim sistemi hariç

bunda boş kasa

Kamera

Mikrofon

Hdmi kablo yok

arkadaşlar nasıl kargo dahil 1500 Tl fiyat veriyor anlamıyorum benim bu fiyatlardan karım Max:%15 256 bit ekran kartı yerine 64 bit taksam ekran kartı neredeyse 1/3 fiyatına düşüyor 4 Gb ram yerine 2 gb kullansam 65 $ daha düşüyor.

Bence kendin git kargo ile uğraşma arkadaşlar çok güzel teklif vermişler ekran kartları 64 bit değilse

bunda boş kasa

Kamera

Mikrofon

Hdmi kablo yok

arkadaşlar nasıl kargo dahil 1500 Tl fiyat veriyor anlamıyorum benim bu fiyatlardan karım Max:%15 256 bit ekran kartı yerine 64 bit taksam ekran kartı neredeyse 1/3 fiyatına düşüyor 4 Gb ram yerine 2 gb kullansam 65 $ daha düşüyor.

Bence kendin git kargo ile uğraşma arkadaşlar çok güzel teklif vermişler ekran kartları 64 bit değilse

Hile hurda yok, arkadaşın istediği ürünlerin aynısı, ekran kartı asus 256 bit 1 GB, ram 2x2= 4 GB, sanırım siz parekende alışveriş yaptığınız için 3. şahıs tedarikçi konumundasınız, biz ise fatura kestiğimiz ve toptan çalıştığımız için fiyatlar bu konumda...

bunda boş kasa

Kamera

Mikrofon

Hdmi kablo yok

amma kar koymussun kardes sende parcalara yaklasık 150 dolar:)deıl 1800 2000 tl yede cıkar:)

Hile hurda yok, arkadaşın istediği ürünlerin aynısı, ekran kartı asus 256 bit 1 GB, ram 2x2= 4 GB, sanırım siz parekende alışveriş yaptığınız için 3. şahıs tedarikçi konumundasınız, biz ise fatura kestiğimiz ve toptan çalıştığımız için fiyatlar bu konumda...

bizde direkt ithalatçı firmadan alıp fatura kesiyoruz demek ki siz direkt çinden getiriyorsunuz thlatçı firmasınız yani bu fiyata karda ettiğinize göre

bizde direkt ithalatçı firmadan alıp fatura kesiyoruz demek ki siz direkt çinden getiriyorsunuz thlatçı firmasınız yani bu fiyata karda ettiğinize göre

Hayır ithalatçı değiliz, distribitörlerden toptan alım yapıyoruz, sadece biz değil ki tüm firmalar aynı çalışıyor, mesela exa bir ürünü parekende 100 dolara veriyorsa biz 94-95 dolara alıyoruz, aracı çalıştığınız bir ithalat firması varsa tabi ithalat da yapabilirsiniz, mp4 ithalatı yapan arkadaşlar var, 1 konteynır dolusu mp4 getirtiyorlar, tanesi 15-20 dolardan, o kadar zor birşey değil yani, varsa 5-10 bin dolarınız sizde ithalat yapabilirsiniz...

A4 TECH KB2150D Q PS/2 GRİ-SİYAH M.M SET

GIGABYTE (I) P55-US3L DDR3 2200 GL+S+R L1156 ANAKART

2 ADET RAM 2 GB DDR3 1600 MHZ KINGSTON HYPERX CL9

VGA 1 GB AXLE 9800GT DDR3 256B DUALDVI/HDTV 16X

HD 500 GB SAMSUNG 5400 RPM SATA2 16 MB

CASE ASUS VENTO TAK51 USB ATX SIYAH/GUMUS 350W

ASUS 21,5" VH222D LCD 5ms GENIS EKRAN SIYAH

30A4 TECH KL-7MU Q PS/2 GRİ-SİYAH SLİM M.M KLAVYE

CPU INTEL CI5 3.33GHz (661) 4MB S1156

A4 TECH BW-35 OPTİK MOUSE PS/2 GRİ

SNOPY SN-57 HEADSET KULAKLIK

ÜRÜNLeR 2 YIL GARANTİLİDİR

irtibat msn-tr ve 507 995 14 51

BU ÜRÜNLER MEVCUTTUR 1550 TL DİR KURULUM HARİC KARGO DİREK SANA GELİCEKTİR ÜCRETSİZDİR

CPU

Core i5 750 2.66 GHz X2, 8MB (Ekran kartı gerektirir)

ANAKART

Intel H55 Chipset Soket1156 2xDDR3 VGA 6xSATA2 G-Lan PCI-E PCIx2 USBx12 Dual Bios HDMI RGB DVI

BELLEK-1

2 GB DDR3 1333 MHz

BELLEK-2

2 GB DDR3 1333 MHz

HDD

500 GB SATA Disk

KASA

C2 Kasa, 350W PFC, Micro ATX, 0,7 mm

OS

FreeDOS

OPTİK

Yok

VGA

1024 MB 256 Bit ATI HD4380 PCI-Express

HOP

Hoparlör YOK

KART

Kart Okuyucu YOK

KLAVYE

MM Klavye, Optik Fare PS2

CAM WEBCAM USB 350K SW 1.3MP

22" LED LCD,5ms,Geniş,Parlak Siyah Monitor

LÜKS MIKROFONLU KULAKLIK

5 Metre Kılıflı Altın Uçlu Hdmi/Hdmi Kablo

ürünler bunlar kargo dahil 1675 liradır.

Alanada satanada şimdiden hayırlı olsun

Hiçkimse fatura olayını sormamış :) fatura istiyomu fatura olucak mı diye :)

Direk www.exa.com.tr şirketinden kargosuz bayi fiyatına ayarlayabilirim istek olursa :)

Faturasız Hiç bir ürünün Nakliyatı yapılamaz. ve Faturası kesilmemiş hiç bir ürünün Garantisi olmaz.

Ortalama 24.000 TL tutarında ürün alıp da Garanti aramayacak kadar da zengin değilim.

* Ürünler parça parçamı yoksa toplanarak mı gönderilecek ?

* Ücret peşin mi ödenecek ?

* Para transferi nasıl olacak ?

* İşletim sistemi olacak mı ?

Bunlar önemli, herkes fiyat vermiş ama bunları soran hiç olmamış, hayali ihracat yapar gibi...

Benim fiyatım; istediğiniz özelliklerin aynısında, 5 metre HDMI kablo, kargo ve kurulum dahil (lisanssız işletim sistemi)1600 - 1650 TL arasıdır (Kur farkını hesaba katarak), eğer gerçekten ciddi alıcıysanız ve sorunsuz alışveriş yapmak istiyorsanız iletişim kurunuz...

Ürünler Toplanarak da gönderilse olur, Parça parça da gönderilse olur, Para Transferi Bizzat elden yapılacak, Eğer uygun kredi kartı var ise sıfır komisyonlu taksit imkanlarından faydalanabiliriz,

Tüm Ayrıntılar yazılmış ve sistem Free DOS olarak satın alınacak, Korsan kullanıyorum işletim sistemini.

Bide burdaki alış bana pek ciddiymiş gibi gelmiyor. 15 tane bilgisayar alıyorsun. Koskoca bi ton firma var. Arayıp bi sorar insan :) forumdan teklif alıyorsunuz. Zaten herkes belli başlı firmalardan alıyor. )

Ön yargılarınız sizi yanıltmış sanırım, Bulunduğum il de ve Civar illerde bir kaç firma ile görüşüp Fiyatlar aldım lakin ilk tedarikçiler G.Doğu bölgesinde olmadığı için haliyle fiyat farkı oluyor bende Türkiye'nin her yerinden üyesi olan www.tnctr.com da ki değerli arkadaşların vereceği fiyatları da alıp bana uygun şart,fiyat ve teslimat tarihini ayarlamaya ve yapacağım alışverişler de Karlı çıkmaya çalışıyorum.

350 w kasa yetmez arkadaşım çekmezzzzz :D

Maximum 350 W kasa değil Gerçek 350W kasa ve Yaptığım testlerde Gayet uygun olduğunu gördüm.

galiba kafe acacaksınız hangi semtte ben ş.urfa merkezdeyim

İş yerini TeknoSA'nın arkasında ki Pasaj da açacağım KralVideo Karşısı,

Faturasız Hiç bir ürünün Nakliyatı yapılamaz. ve Faturası kesilmemiş hiç bir ürünün Garantisi olmaz.

Ortalama 24.000 TL tutarında ürün alıp da Garanti aramayacak kadar da zengin değilim.

Ürünler Toplanarak da gönderilse olur, Parça parça da gönderilse olur, Para Transferi Bizzat elden yapılacak, Eğer uygun kredi kartı var ise sıfır komisyonlu taksit imkanlarından faydalanabiliriz,

Tüm Ayrıntılar yazılmış ve sistem Free DOS olarak satın alınacak, Korsan kullanıyorum işletim sistemini.

Ön yargılarınız sizi yanıltmış sanırım, Bulunduğum il de ve Civar illerde bir kaç firma ile görüşüp Fiyatlar aldım lakin ilk tedarikçiler G.Doğu bölgesinde olmadığı için haliyle fiyat farkı oluyor bende Türkiye'nin her yerinden üyesi olan www.tnctr.com da ki değerli arkadaşların vereceği fiyatları da alıp bana uygun şart,fiyat ve teslimat tarihini ayarlamaya ve yapacağım alışverişler de Karlı çıkmaya çalışıyorum.

Maximum 350 W kasa değil Gerçek 350W kasa ve Yaptığım testlerde Gayet uygun olduğunu gördüm.

İş yerini TeknoSA'nın arkasında ki Pasaj da açacağım KralVideo Karşısı,

Sevgili arkadaşım, yanlış anlama ama sen bu konuda ciddi değil gibisin, ürünler kargo ile gidecek ama para transferi elden olacak, nasıl olur ki bu iş ? Alışverişte fiyat konusunda anlaşılır ve müşteri önce parayı öder, daha sonra teslimat gerçekleştirilir, sonuçta sen hiçbir ticari ünvanı olmayan birisin, yani şurada 15 - 16 bin liralık iş yapıp 1000 lira para kazanacağız diye hiçbir firma bu riske girmez, eğer gerçekten ciddiysen ayrıntıları netleştirmelisin, bizde ona göre sağlıklı yorumlarda bulunabilelim, bu hem senin hem de bizim işimizi kolaylaştırır, kolay gelsin..

Herşeyin faturasız nakliyatı yapılır :) sen kargoya gittiğinde her gönderdiğin ürüne fatura mı kesiyorsun. O dediğin şey sevk irsaliyesidir. Muhasebeciyiz yani :)

İnternette koskoca firma dolu ara birini sana bu kadar ürünü direk bayi fiyatından vericek bir sürü firma var.

Exa, Gold, Vatan, index, denge ve diğerleri... 20000 Tl den bahsediyorsun. Ara bunlardan birini sana hemen bayi fiyatından versinler... Bu kadar ciddi isen ne diye forumdan işlem yapıyorsun.

En başta da söyledim eğer bayi fiyatından vermeyiz derlerse sana direk exa dan işlemleri yaptırayım. Adına faturalı ve parça parça kargo direk sana gelir.

Ama diğer arkadaşın dediği gibi kimse parasını almadan sana ürün vermez. Ben bayi olduğum halde parayı göndermeden bana ürün çıkmıyorlar.

CPU

Core i5 750 2.66 GHz X2, 8MB (Ekran kartı gerektirir)

ANAKART

Intel H55 Chipset Soket1156 2xDDR3 VGA 6xSATA2 G-Lan PCI-E PCIx2 USBx12 Dual Bios HDMI RGB DVI

BELLEK-1

2 GB DDR3 1333 MHz

BELLEK-2

2 GB DDR3 1333 MHz

HDD

500 GB SATA Disk

KASA

C2 Kasa, 350W PFC, Micro ATX, 0,7 mm

OS

FreeDOS

OPTİK

Yok

VGA

1024 MB 256 Bit ATI HD4380 PCI-Express

HOP

Hoparlör YOK

KART

Kart Okuyucu YOK

KLAVYE

MM Klavye, Optik Fare PS2

CAM WEBCAM USB 350K SW 1.3MP

22" LED LCD,5ms,Geniş,Parlak Siyah Monitor

LÜKS MIKROFONLU KULAKLIK

5 Metre Kılıflı Altın Uçlu Hdmi/Hdmi Kablo

ürünler bunlar kargo dahil 1675 liradır.

Alanada satanada şimdiden hayırlı olsun

15 dolar daha indiriyorum en son bu walla başkada inemem

DOLAR KURU = 1,565 TEN HESAPLANMIŞTIR

ŞU AN İÇİN ELİMDE KİNGSTOON RAM OLMADIĞI İÇİN CORSAIR YAZDIM DİĞER BÜTÜN PARÇALAR AYNI VE GARANTİLİDİR

KDV DAHİL = 1550 TL ( PEŞİN VEYA K.KARTI TEK ÇEKİM) TAKSİT İSTENİRSE BANKA KOMİSYONU NEYSE O UYGULANIR.

EĞER YOL MASRAFI KARŞILANIRSA URFAYA ŞAHSİ ARACIMLA GELİP KURULUMUNUDA YAPABİLİRİM.

AMACINIZ İYİ BİR HİZMET ALMAK VE SORUNSUZ İŞİNİZİ HALLETMEKSE YARDIMCI OLURUM AMA SADECE FİYAT ALMAK İÇİN KONU AÇTIYSANIZ ORTALAMA 1500 İLA 1600 TL FİYAT ALIRSINIZ.

URFA MERKEZDEKİ BÜTÜN PASTANELERDEN REFERANS ALABİLİRSİNİZ. FİRMA İSMİ =BİRR PAZARLAMA VE TİCARET.=

FAKS VEYA E-MAİL ADRESİ VERİRSENİZ TEKLİF GÖNDEREBİLİRİM.

Arkadaşlar aşağıda tüm ayrıntılarını yazdığım özellikte bilgisayar satın alacağım Teklif verecek arkadaşların tekliflerini bekliyorum,

INTEL CORE i5 750 2.66GHz 1156Pin 8MB 64BIT BOXED 1 Ad

GIGABYTE GA-P55-US3L P55 1156PIN DDR3-2000MHz PCI-E S+E 1 Ad

2 GB DDR3 1333 MHZ KINGSTON RAM KVR1333D3N9/2G 2 Ad

1 GB NVIDIA ASUS EN9600GT 256BIT DDR3 PCI-E HDMI+DVI 1 Ad

500 GB SATA-2 7200RPM 16MB SAMSUNG HD502HJ 1 Ad

21.5" ASUS VH222D WIDE SCREEN LCD MONITOR FULL HD SİYAH 5MS 1 Ad

ASUS VENTO TA-K62 BLACK 350W 2XUSB 80 FAN CASE 1 Ad

Q A4 TECH KB-72620D SLİM KEYBORD USB+OPTIK MOUSE SİYAH 1 Ad

A4-TECH PK636K 1.3MP WEBCAM (350K CMOS) MIKROFONLU 1 Ad

SNOPY SN-882 LÜKS KULAKLIKLI MİKROFON 1 Ad

5M HDMI KABLO 1 Ad

Toplam 15 Bilgisayar Alınacak.

1.200 TL

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...