Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Katılımsız Hazırlama Aracı 1.4

Share

Recommended Posts

Şimdi bir kaç alternatif var ama bu alternatiflerin hiçbirisi Katılımsız Hazırlama Aracı ile ilgili değil onu belirtim,

1. öngörü şu: Eğer program files ta dosyaları var ama denetim masaında görünmüyosa, kurduğun programın installu ile ilgili bi sorun var demektir. başka programlarda böyle bi durum söz konusu olmaz.
2. öngörü şu: Program filesta da dosyaları yoksa program bir nedenden dolayı (örneğin kullanılan bi dosya yüzünde yükleme yarım kaldıysa ya da daha önceki sürüm uninstall edilmeden ya da bilgisayar reset atmadan program kurulmuyorsa) hata verebilir, ve sen katılımsız olarak yüklemeye çalıştığın için hatayı sana göstermeden kurulum iptal edilmiş olabilir
3. öngörü şu: Kurduğun programın katılımsız parametresini yanlış veriyosun.

Anlatım videosu 4shared sitesinde ve site Türkiye'de engellenmiş durumda bu yüzden indirebilmek için DNS'inizi değiştirin.

Program USSF ile bulunabilecek tüm parametreleri destekler bunların dışındaki parametreleri de İpucu bölümünden yararlanarak bulabilirsiniz, orada bulamazsanız, bizim forumumuzda "Özel Katılımsız Parametreler" adlı konudan yardım isteyebilirsiniz.

Ya arkadaşlar bende çok merak ediyorum bu programın kullanım şeklini ama nasıl programları katılımsız yaparız. Birileri biz tam yardımcı olamaz mı ? Herkesten yardım bekliyorum. Sadece güzel açıklamalı bir örnek olsa yeterli olur benim için... şimdiden çok tşk ederim.

Sevilil bu programla dns i değiştirdikten sonra 4shared sitesi açılacaktır:
[code]http://bluelife.winbuilder.net/Apps/DnsJumper/DnsJumper_v1.0.4.zip[/code]

oguzhan, program adı üstünde programları katılımsız kurulum haline getirmeye yarıyor.

Boş vakit bulabilirsem bir ara yeni bi video çekebilirim. ;)

Benim gibi katılımsız yapma işinde çok iyi olmayanlar: emco msi builder enterprise programı ile msi dosyası şeklinde katılımsız yapın daha sonra bu programla da exe haline getirinki daha hızlı kurulsun.

• 3 hafta sonra ...

@blackman12
programı autoit ilemi yazdınız?
Şu anda cep ten girdiğim için programı deneyemedim eve gittiğinde ilk işim bu olacak şimdi bu program herhangi bir kurulumu katilimsiz mi yapıyor yoksa ken di programlarımız için katilimsiz mi kuruyor?

• 2 hafta sonra ...

[quote name='blackman12' date='28 July 2011 - 12:16 ' timestamp='1311844604' post='1053063']
Türkçe manasıyla?
[/quote]

abi masaüstüne paketliyor katılımsız olarak sorun yok hiç bir sekilde denemek amacıyla tıklıyorum kurulması için ama kurulmuyor bir türlü kurduramadım

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Sayın Blackman12 hazırlamış olduğunuz programda katılımsız program kurulumu başarıyla gerçekleşiyor fakat kurulumun gerçekleştiğini gösteren ilerleme çubuğu yarıya kadar gelip donuyor. Bu program kurulumunu etkilemiyor ama acaba hatayı nerede yapıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.(işletim sistemi Windows 7 32bit)

@hasangur, aslında progress donmuyor, donuyormuş gibi gözüküyor çünkü biz programların tam progress değerlerini öğrenemediğimiz için sadece verdiğin komut sayısına göre hareket edeeriz. örneğin: 2 tane komutun var diyelim bu durumda progressiin her adımı 100/2 = 50 dir yani birinci komut yerine getirildiğinde progress %50 dolu gözükür 2. komut bitirildiğinde ekran kapandığı için hiç bir zaman %100 göremezsin orayı ;)

@outlawist, ilk mesajda zaten video linki var ve 2000 e yakın kişi indirmiş, dnsini değiştirirsen sende indirebilirsin. Ayrıca programın kurulum çok kolaydır zaten, temel olan 3 boşluk doldurulacak sadece (o boşlukların yanında * işareti ile belirttim, hatta onlardan ikisini de program otomatik belirleyebiliyor, size sadece komut eklemek kalıyor, e komutları da parametreleri varsa otomatik buluyor size sadece ekle demek kalıyor :D e daha napsın program....

kardeşim anlatım güzel olmuş bu arada eline sağlık

peki kardeşim illa crack mi olması lazım patch yada reg dosyası olsa full olarak nasıl hazırlayacağız katılımsızı

komutlarıda bunlara göremi seçeceğiz patch veya reg olursa

kuruluyor ekranında öylece kalıyor kardeşim ya resim koydum ama boyutunu bir türlü ayarlıyamadım gelişmişten

Edited by outlawist