Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Katılımsız Hazırlama Aracı 1.4

Share

Recommended Posts

1.3 sürümünü kullanan arkadaşlar güncelleme kontrolünü açarlarsa yeni güncellemeyi program içerisinden indirebilirler.

--------------------------------------------

1.4 Sürüm Notları:

--------------------------------------------

- BAT ve CMD dosya desteği eklendi

- MSI dosyasının ekstra parametreler alması sağlandı.

- Ekstra MS-DOs komut desteği eklendi

- Komut olarak internet sayfası açma desteği eklendi

- İpucu yazma fonksiyonundaki hatalar düzeltildi

- Menü Yüksekliği bugı giderildi.

- Daha az ram harcaması sağlandı.

- Titreme sorunu giderildi

- Çoklu ipucu silme desteği eklendi.

- Addon olarak çıkar butonundaki hata giderildi

- ID sistemi geliştirildi

- Dosya listesine tooltipler eklendi

- Komut ekranında PEiD ekranı çıkması eklendi

- PEiD.exe kaldırıldı

- Auto64 silindi

- Link desteği geliştirildi

- Kısayol fonksiyonları optimize edildi

- Link ve Dosya eklemede açıklama sor

- Birçok bug giderildi

iso_manyak gerçekten kolaylaştı ama proje özellik olarak daha fazla ilerlemiyor, 1.5 sürümü final sürümü olacak büyük ihtimalle. Onuda şimdilik gördüğüm 2 bug var onları siz görür söylerseniz çıkartmayı düşünüyorum

@blackman12 ben bugune kadar hiç katılımsız kurulum hazırlamadım. winrar'ile dahi. ama yapılan çalışmaları son derece tebrik ediyorum ve beğeniyorum gerçekten bu işle uğraşanlar akılalmaz şeyler yapabiliyor ama son zamanlarda kurulumlarda reklamlar artmaya başladı toolbar olsun ekrana gelen pencere olsun internet açılış sayfası değiştirmek olsun yapanlarada hak veriyorum onlarda kendi reklamını yapmak ister kullananlarda daha sade görünüm ister. yani reklam istemeyenler böyle programlarda kendi tasarılarını hazırlayarak en azından kendisi kullanır. bu bakımdan senin çalışman reklam istemeyen kullanıcılara hitaben ve yeni başlayanlara göre güzel başarılı bir çalışma.

2mxjpja.jpg

Blackman şöyle bir sorun var addon seçimini kaldırmama rağmen exe olarak kaydetmiyor dosyayı.

İsmin sonuna .exe getirdiğimiz zaman sorun çözülüyor.

Edited by saydax

blackman12 son günlerde buralarda değil ama şimdilik soruna geçici çözüm söyliyim.Mesela 7z olarak kaydet dedikten sonra alttaki addon checkboxu işaretleyip kaldır.Ondan sonra orda exe olarak gözükür zaten :) Gözden kaçmış sanırım :)

blackman12 son günlerde buralarda değil ama şimdilik soruna geçici çözüm söyliyim.Mesela 7z olarak kaydet dedikten sonra alttaki addon checkboxu işaretleyip kaldır.Ondan sonra orda exe olarak gözükür zaten :) Gözden kaçmış sanırım :)

Dediğini yaptım fakat gözükmüyor .exe yapınca gözüküyor malesef.

Güzel çalışma oluyor. Traybar Effect ile küçük bir isteğim olacak. Traybar effect özelliğini, kurulum başı ve sonrası resme göre çalışıyor. Durum böyle olunca, başlangıçta ve bitimde çıkan resimler tamamiyle birbiriyle karışıyor. Sadece, bitimdeki resimle yapsak onda bile karışıklık olabiliyor.

Söylemek istediğim, Traybar effect özelliğini tamamen ayırma konusudur. Başlangıçta ve bitimde çıkan splashları kapalı olduğu halde bile, traybar için ayrı bir resim seçip, sadece o resmin çıkmasını istiyorum.

saydax senin sorun için şimdilik güncelleme yapmayalım ama sen seçenekler bölümünden kayıt türünü exe seç. ve addon yapacağın zaman addon olarak çıkar seçeneğini seç yeterli. böyle olursa karışıklık olmaz ;)

kartal.24 crack ve seriallerin nasıl eklenebileceği konusunda ipucları var. bu ipuçlarında kullandığım yöntemler gibi sende kendi programın için ipuçları oluşturabilir. ve bunları ekleyebilirsin.Hatta ekledikten sonra ozelparametre.ini ni bizimle paylaşabilirsin.

mucitbey onun yerine kopyaladığın patchin hangi dosyaya yama yaptığını öğrensen ve yamalı dosyayı program kurulduktan sonra dizine kopyalatsan ;)

Kullandığım programın biri bilgisayar adına göre patch yapıyor bilgisayar adı ile patch adı aynı olmazsa çalışmıyor. Birde 3-5 tane dosyayı değiştirende var hepsini bulmak zor oluyordu. şuana kadar zaten yazdığın şekilde yapıyorum. Ama dediğim gibi benimki sadece bir öneriydi. Olsaydı güzel olurdu ama olmuyorsa bu kadarına da razı oluruz. Emeğine sağlık...