Jump to content

Katılımsız Hazırlama Aracı 1.4

Share

Recommended Posts

Program gayet güzel. Ellerinize sağlık.

Benim ilerki versiyonlar için nacizane bi kaç önerim olacak. Dialog penceresiz katılımsız program hazırlarken kurduğumuz program adının (yada girdiğimiz hali ile açıklamasının) küçük bir pencere içinde gözükmesi katılımsız mantığına biraz ters düşüyor sanki. bu yüzden bunu kaldırmak yada eklemek isteyenler için bir checkbox eklenmesi gayet güzel olur diye düşünüyorum.

• 1 ay sonra...

Yaptığınız Program Harika Olmuş Programın Tek Bi Sorunu Var Katılımsız Yaptıktan Sonra Programı Yükliyince Otomatik Exeleri Tüm Programlara Gönderiyor Normalde Teleport Pro Diye Bölüm Açması Lazım Tüm Programlarda Ama Öyle Bi Sorunu Var 1.5inde Bu Sorunu Düzeltirseniz Harika Olur

Dediğinizi tam olarak anlayamadım? Biraz daha açıklamalı ve örnekli olarak anlatırsanız. 1.5 sürümünde mutlaka bu konuya bi çözüm üretmeye çalışırım.

fesli; elimde bir proje vardı sadece tasarım aşaması kaldı projeyi bitirip yayınladıktan sonra 1.5 üzerine bir çalışma yapmayı düşünüyorum. 1.5 sürümü tamamlandığında o sürüm için daha güzel bir video çekeriz ;)

• Editor

blackman eline saglık önceki sürümünü kullanıyordum bir sürü program yaptım sorunsuzca bunu yeni gördüm ve indiriyorum su anda

önceki programda ara yüz kullanmadan katılımsız yaparken ekranda cıkan bilgilendirme yazısı cıkıyormu yine mesela program kuruluyor bekleyin diye

benim sorum su arayüz kullanmadan ve ekranda hiç bir bilgilendirme mesajı kullanmadan programı calıstırabilirmiyiz

Şimdi Start Menu'ye Gönderiyor Direk Exeleri Start Menüye Klasör Açmıyor Klasör Açmak İçin Yeni Klasör Aç Dos Komutu + Exeleri Taşı Komutu Girmek Zorunda Kalıyoruz Bence Bunu Siz Direk Kodlardan Düzeltebilirsiniz Böylece Uraşmayız Hep Komut Girmekle

• 3 hafta sonra ...
  • Editor

[quote name='kurtasd' date='24 Aralık 2010 - 12:13 ' timestamp='1293186193' post='931542']
Merhabalar ben katılısız programı denedim ama sacede benim bilgisayarda çalışıyor başka bir bilgisayarda yaptığımıda win32 uygulaması değil diyor.
bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim
[/quote]
programda sorun yok kardesim bende kullanıyorum bi yerlerde hata yapıyosundur 64 bit kutucuğunu yanlıslamaya işaretlemeyesin

• 2 hafta sonra ...

Anladığım kadarıyla önce autoit koduna daha sonra ise exeye çeviriyor
Kod sistemi de getirilebilir böyle bişi geliştirmeyi uzun zamandır düşünüyordum ben de.
Kısa süre sonra başlamayı düşünüyorum bakalım ne olacak :p

Edited by 0sk1

teknopat61, eğer sıkıştırma işlemi bitmeden önce bir aksaklık olduysa işlem yarım kalmış olabilir tekrar yaparsanız bi sorunla karşılacağanızı sanmam.

oski evet, verilen komutlara göre bir au3 oluşturuyor ve bunu sıkıştırıyor. install dosyalarını da file install ile kendine entegre ediyor...böylece rarsız zipsiz hızlı kurulum sağlanıyor.Sen de başla bakalım neler çıkıyo ortaya.

Katılımsız kurulumda seninle boy ölçüşemem abi ama.. :D
Yine de uğraşmaya değer sanırım, eğlenceli görünüyor en azından :p

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...