Jump to content

Yeni Laptop Alacam Öneriniz?

BARHANN

Recommended Posts

Kardesim leptop alırken 600 700 ytl bakmıyacaksın asıl önemli olan ne amaçlı kullanacağındır. kendine sor bakım ben bi dizüstü alacam acaba alırken ben neler yapacam oyun oynuyacam nette dolasacam ve sistemi kasan muhendıslık programlar çizim vs gibi rpogramlar kullanyorsam paraya kiyman lazım eger sadece net içinse 500 ytl lik te var alabilirsin amaç niçin kullandığındır....... akıl vermek gibi olmasın yanliş anlama sadece bilgi tazelemek paylaşim

Bence bu laptopu bir incele

Please register to see this content.

Ürün Kodu :L5001ZV

Marka :TOSHIBA

İşlemci Intel® Celeron®İşlemci900(2.20GHz,1MBL2cache,800 MHZFSB)

Sistem Belleği 2,048 MB DDR3 RAM - max. 4,096 MB (1066 MHz)

Ekran Kartı Mobile Intel® GMA 4500M ekran kartı 1,340 MB'a kadar kullanılabilir grafik belleği

Ses Kartı Toshiba Bass özelliği geliştirilmiş ses sistemi, Stereo hoparlörler

Ağ Kartı Ethernet LAN 10/100

Sabit Disk Kapasitesi 160 GB (5.400 rpm) SATA HDD

Optik Sürücü DVD Super Multi çift katmanlı sürücü

Batarya Li-Ion, 3.20 saate kadar

Klavye Numerik tuş takımı

Ekran 15.6" Toshiba TruBrite® 16:9 HD TFT ekran (1.366 x 768 çözünürlük)

İşletim Sistemi DOS

Boyutlar 2.6 kg

Geliştirilmiş Portlar 2 x USB 2.0, 1 x eSATA/USB (paylaşımlı), HDMI

Kablosuz Haberleşme Wireless LAN (802.11b/g)

Bellek Kart Yuvası 4?ü birarada Medya Kart Yuvası

Açıklama VGA web kamera ve mikrofon, HD Audio

Açıklama@ 2 yıl Uluslararası garanti

Garanti 2 Yıl

Fiyatı : 409,00 USD + KDV

Kdv dahil : 762,54 TL

Havale ile : 739,66 TL

K.Kartı ile : 747,29 TL

Kardesim leptop alırken 600 700 ytl bakmıyacaksın asıl önemli olan ne amaçlı kullanacağındır. kendine sor bakım ben bi dizüstü alacam acaba alırken ben neler yapacam oyun oynuyacam nette dolasacam ve sistemi kasan muhendıslık programlar çizim vs gibi rpogramlar kullanyorsam paraya kiyman lazım eger sadece net içinse 500 ytl lik te var alabilirsin amaç niçin kullandığındır....... akıl vermek gibi olmasın yanliş anlama sadece bilgi tazelemek paylaşim

Arkadaşım,

bu laptop üniversite öğrencisine hediye olacak.derslerinde kullanabileceği,gurbette ailesi ile nette görüşebileceği birşey.Mühendislik programları vb. için değil,Oyun da önemli değil.Net te gezinmek için,resimlerle işi olabilir,aile arşivi, belki photoshop, film izlemek gibi amaçlara hizmet etmesi için.başka da bir şey aklıma gelmiyor...

Öyleyse netbook al derim,hem fiyatı senin bütçene uygun hem de saydığın ihtiyaçları karşılar.

Marka model işine gelecek olursak,açıkcası hiç Samsung netbook kullanmadım ancak Samsungun ürettiği birçok şeyi kullanıyorken netbook için de sana kefil olabilirm,bence Samsung netbbok modellerini araştır.

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...