Jump to content

Casper Sıfır Masaüstü Pc 500 Tl + Lcd Çok Ucuz

oyun---sarayi

Recommended Posts

Seçenek 1 : Komple Kasa Monitör 500 TL

Seçenek 2 : Monitörsüz 400 TL

Süper Fiyat : 500 TL ANKARA ICI ELDEN TESLIMAT ankara dışı aras kargo ıle 100%30 ındırımli yada yurt içi kargo ile yada mng yada ptt kargo hangisini ıstersenız...

msn : Pm ile verıelcektır... ( özel mesaj )

hızlı ıletısım : 0506 711 53 37 ( cagrı atmanız yeterlıdır )

Ürün : Komple SIFIRDIR + KUTU + GARANTİ mevcuttur....

ÖZELLİKLER :

• Intel® Pentium® İşlemci E6500 - İşlemci hızı 2.93 GHz. 2 MB L2 cache, 1066 MHz FSB

• Intel® G41 Chipset Anakart

• 2 GB 800 Mhz.DDR2 Bellek

• 500 GB SATA Harddisk

• 19" Wide Casper LCD Monitör

• ATI Radeon HD 4450 (512 MB)

• Samsung Write Master : • DVD±RW DUAL

• 20-in-1 Card Reader

• Microsoft Security Essential Antivirüs Programı Hediye

• Intel® Pentium® İşlemci E6500 - İşlemci hızı 2.93 GHz. 2 MB L2 cache, 1066 MHz FSB

30.008.1422.009701t4.jpg

Kasa :

20uzkv4.jpg

• 19" Wide Casper LCD Monitör

11hf6fn.jpg

• ATI Radeon HD 4450 (512 MB)

http://i26.tinypic.com/72xgma.jpg

• 500 GB SATA Harddisk

117901670gi2.jpg

• 2 GB 800 Mhz.DDR2 Bellek

KINGSTON-KVR800D2N6-2G-2-GB-DDR2-800-MHZ-MEMORY__22993578_0.jpg

• Samsung Write Master : • DVD±RW DUAL

samsung_dvdrw_siyah.jpg

Süper Fiyat : 500 TL ANKARA ICI ELDEN TESLIMAT ankara dışı aras kargo ıle 100%30 ındırımli yada yurt içi kargo ile yada mng yada ptt kargo hangisini ıstersenız...

msn : Pm ile verıelcektır... ( özel mesaj )

Seçenek 1 : Komple Kasa Monitör 500 TL

Seçenek 2 : Monitörsüz 400 TL

hızlı ıletısım : 0506 711 53 37 ( cagrı atmanız yeterlıdır )

Ürün : Komple SIFIRDIR + KUTU + GARANTİ mevcuttur....

Bu ürün Kelepce adlı arkadaşa satılmıştır... hayırlı olsun vesılemızle bırgun sızıde ucuzdan bılgısayar sahıbı yapabılırız..

bızı ızlemeye devam edın.. saygılarımla ---- DJMELIH --- RapidShare --- oyun-sarayi

bencede 4650 olsa daha iyi satılabilir :) bide western digital ın black olanımı green olanımı falan onları yazmamışsın resimden black gibi görünüyor ama sorayım dedim

sana aynen katılıyorum.bir de anakarttan bir görüntü koyabilirmisin ?

İşte gerçek bir satıcı 2.ele 700+kargo masrafı isteyen arkadaşlar görüyordur umarım itiraz edince kızıyorlardı işte size fiyat neden kimse itiraz etmiyor aynı ürünün komple casperi aldım 2 haftalık makinayı dedim kimse inanmadı işte 0 ı veriyor arkadaş hemde ekran kartlı iyi satışlar arkadaşım

Yanlız bir düzeltme yapayım sadece monitör casper gördüğüm kadarıyla oda teşhir malı olabilirmi?Geçenlerde 30 $ ucuza aldık bizde aynı monitörlerden.Ama verdiğin fiyat kasa casper olmasa bile çok cazip

İşte gerçek bir satıcı 2.ele 700+kargo masrafı isteyen arkadaşlar görüyordur umarım itiraz edince kızıyorlardı işte size fiyat neden kimse itiraz etmiyor aynı ürünün komple casperi aldım 2 haftalık makinayı dedim kimse inanmadı işte 0 ı veriyor arkadaş hemde ekran kartlı iyi satışlar arkadaşım

Yanlız bir düzeltme yapayım sadece monitör casper gördüğüm kadarıyla oda teşhir malı olabilirmi?Geçenlerde 30 $ ucuza aldık bizde aynı monitörlerden.Ama verdiğin fiyat kasa casper olmasa bile çok cazip

haklısın yazdıklarında

oncelıkle tsk ederım...asla saygıda kusurluk etmem...

sımdı sorularını cevaplayayım ...:)

Ben casper stories ile anlaşmam var benım butun urunlerım ıstanbul toptancımdan gelıyor...

bızım sattıgımız butun urunler casper urunlerıdır ama bunun yanı sıra dısında casper olupta toplamada satıyorum...

kasa komple toplamadır... monıtor ıse casper urunudur yanıdnakı hedıyelerı ıse : hp yazıcı + kulaklık + hoparlol + caper kamera + casper klavye mause bunları bana yanında hedıye edıyor ben ıse bu hedıyelerı kendım satmak amaclı alıyorum ---aldıgım fıyatada sıstemı satıyorum....

yanı bu su demek oluyor kı : komple sıstem + lcd + hp yazıcı + kulaklık + hoparlol + caper kamera + casper klavye mause bunların hepsının benım aldıgım fıyat 500 tl dır ama bende aracıyım bu urunu ben satıyorum ...

aracı oldugum ıcın yanında verılen butun hedıelerı kendıme alıyorum ... :)

sızlere uygun fıyattan sadece kasa ve lcd yı verıyorum verdıgım fıyat pıyasda alacagınız bır urunden kat kat altında hemen hemen yarı fıyatına veıyorum...

dun buna benzer bır sıstemı ıntel 2duo e7500 işlemcılı hd 4650 ekran kartlı bunun bır ust medelı olan urunu ıse ben 600 tlden bu sıtede hasan beye sattım urununu bugun yolladık yarın elınde olacak...

hasan beye verdıgım sıstem bunun 1 ust modelıdır.. onada 600 tl den verdım...

suanda 9 tane benden laptop ısteyen hazır musterım var elımde laptop verecek urun yok her zaman bu urunlr benım elıme gelmıyor bazen ıse urun gelmeye baslayıncada hemen satıyorum...

tsk ve saygılar dılerım..

asla saygıda kusursuzluk yapmam dedıgım gıbı boyle urunler her zaman elımıze gelmıyor geldıgı anda ıse 2 saat ıcınde satılıyor... :)

oncelıkle tsk ederım...asla saygıda kusurluk etmem...

sımdı sorularını cevaplayayım ...:)

Ben casper stories ile anlaşmam var benım butun urunlerım ıstanbul toptancımdan gelıyor...

bızım sattıgımız butun urunler casper urunlerıdır ama bunun yanı sıra dısında casper olupta toplamada satıyorum...

kasa komple toplamadır... monıtor ıse casper urunudur yanıdnakı hedıyelerı ıse : hp yazıcı + kulaklık + hoparlol + caper kamera + casper klavye mause bunları bana yanında hedıye edıyor ben ıse bu hedıyelerı kendım satmak amaclı alıyorum ---aldıgım fıyatada sıstemı satıyorum....

yanı bu su demek oluyor kı : komple sıstem + lcd + hp yazıcı + kulaklık + hoparlol + caper kamera + casper klavye mause bunların hepsının benım aldıgım fıyat 500 tl dır ama bende aracıyım bu urunu ben satıyorum ...

aracı oldugum ıcın yanında verılen butun hedıelerı kendıme alıyorum ... :)

sızlere uygun fıyattan sadece kasa ve lcd yı verıyorum verdıgım fıyat pıyasda alacagınız bır urunden kat kat altında hemen hemen yarı fıyatına veıyorum...

dun buna benzer bır sıstemı ıntel 2duo e7500 işlemcılı hd 4650 ekran kartlı bunun bır ust medelı olan urunu ıse ben 600 tlden bu sıtede hasan beye sattım urununu bugun yolladık yarın elınde olacak...

hasan beye verdıgım sıstem bunun 1 ust modelıdır.. onada 600 tl den verdım...

suanda 9 tane benden laptop ısteyen hazır musterım var elımde laptop verecek urun yok her zaman bu urunlr benım elıme gelmıyor bazen ıse urun gelmeye baslayıncada hemen satıyorum...

tsk ve saygılar dılerım..

asla saygıda kusursuzluk yapmam dedıgım gıbı boyle urunler her zaman elımıze gelmıyor geldıgı anda ıse 2 saat ıcınde satılıyor... :)

peki 4450 yi 4650 yapma imkanın yokmu ? anakarttanda resim koyabilirmisin

peki 4450 yi 4650 yapma imkanın yokmu ? anakarttanda resim koyabilirmisin

,,4450 yi 4650 yaaprım aradakı fıyat farkını koyduktan sonra neden olmasın...

casper ıle anlasmam oldugu ıcın anakart foxcoon dur zaten gogolede arattırdıgınızda onunuze ıkacak ılk anakarttır ayrıa bu fıyata anakartın yada ekran kartının ne kadar onemı olabılır kı... :)

Ben de arkadaşla 3 kez alışveriş yaptım ve genelde kendisi satış yapmak üzere ilan verdiğinde alışverişlerden ne kadar memnun kaldığımı paylaşıyorum. Zaten birkaç alışverişten sonra aynı şehirde olmanında verdiği bir sıcaklık ile güven de iyice pekişti. Şahsen arkadaşın verdiği fiyat da gayet makul bence. Tavsiye ederim.

Ben de arkadaşla 3 kez alışveriş yaptım ve genelde kendisi satış yapmak üzere ilan verdiğinde alışverişlerden ne kadar memnun kaldığımı paylaşıyorum. Zaten birkaç alışverişten sonra aynı şehirde olmanında verdiği bir sıcaklık ile güven de iyice pekişti. Şahsen arkadaşın verdiği fiyat da gayet makul bence. Tavsiye ederim.

BU GUZEL YORUMUNUZ ıcın cok tesekkur ederım...

elıme uygun fıyattan ne gelırse bende kımseyı magdur bırakmamak uzere satıslarımı olabıldıgı kadar bu krızde ınsanları bılgısayar sahıbı yapmaya calısıyoruz..

amacımız tıcaret amacımız pc sahıbı yapmaktır...

bu arada bılmeyenler ıcın dıyorum :

ben bu sıtede : RapidShare --- DJMELIH --- oyun-sarayi olan kısıyım benı bu sıteden satıs yaptıgım ınsanlarda ıyı bılırler...referasn ıse 100 lerce dıger sıtelerde bulunmaktadır...

en basıt ornegı ıse : google amcaya buyuk harfle DJMELIH yazıldıgında benım sattıgım urunler ve referanslarım ortaya cıkacaktır...

Saygılarımla : DJMELIH - RapidShare - oyun-sarayi -------------------------------------------------

Sonuna kadar katılıyorum ...

Pc almayı düşünen herkese tavsiye ederim...Kendim yıllardır bilgisayrcıyım.ve şuan bu sistemi bu şekilde 700 TL civarında topluyorum..120 tl de kar koysam 820 ye satarım ve çokda sattım 3 ay kadar önce aynı sistemi asrock anakartlısını klavye+mouse+spekaker+webcam ile 850 tl ye sattım..Dün bu mesajı görünce bi müşterim istiyordu hemen alacakatım ama kredi kartına taksit istediği için vazgeçildi şuan arıyorum ilk bulduğum müşteriyede satacam.

Bende bilgisayarcıyım fiyat cazip yalnız daha önce başıma gelen olaylardan dolayı temkinli davranmak zorundayım.Üründe klavye mouse ve hoparlör varmı?Ayrıca ürünü P.T.T kargo ile kapıda ödemeli gönderirsen talibim.Ürünleri birebir görmem lazım bu şartlarda kabul edersen ve fatura kesersen 3 adet hemen bu gün alayım

Bende bilgisayarcıyım fiyat cazip yalnız daha önce başıma gelen olaylardan dolayı temkinli davranmak zorundayım.Üründe klavye mouse ve hoparlör varmı?Ayrıca ürünü P.T.T kargo ile kapıda ödemeli gönderirsen talibim.Ürünleri birebir görmem lazım bu şartlarda kabul edersen ve fatura kesersen 3 adet hemen bu gün alayım

Arkadaşla dün telefonda görüştüm.Sanıyorum şartlarını kabul edebilir...

DÜn sormayı unuttum Casper Faturası kesebiliyormu? bu tüm casperlerde garantisinin geçmesi demektir.Eğer keserim diyorsa burda herkese tavsiye ederim kaçırmayım.Sen neden almıyorsun diyen olursa evimde 3 adet notebook var zaten..Yoksa kaçırmam...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...