Jump to content

Casper Sıfır Masaüstü Pc 500 Tl + Lcd Çok Ucuz

oyun---sarayi

Recommended Posts

Arkadaşla dün telefonda görüştüm.Sanıyorum şartlarını kabul edebilir...

DÜn sormayı unuttum Casper Faturası kesebiliyormu? bu tüm casperlerde garantisinin geçmesi demektir.Eğer keserim diyorsa burda herkese tavsiye ederim kaçırmayım.Sen neden almıyorsun diyen olursa evimde 3 adet notebook var zaten..Yoksa kaçırmam...

Ben cevabı arkadaşdan bekliyordum ama siz tanıyorsunuz galiba neyse casper faturası şart değil kendi faturası ile ürünleri isimleri ile tek tek fatura etsede olur

Not:Casper faturası kesemez zaten ürünlerin sadece monitör kısmı casper anakartda foxconn yani casperde kullanılabilecek anakart

arkadaşlar bu cihazın casperle alakası yok bildiğiniz toplama kasa .:) kurnaz ii düşünmüş ama

Toplama oldunu biliyoruz..Kurnazlık değil sistem bu şekilde satılıyor piyasada.Zaten piyasada toplama olmayan bi bilgisayar yok benim bildiğim kadarıyla..

Faturalı olduğu sürece sıkıntı yok hatta faturasız ama ürünlerin garanti kağıtları dahi olsa olur....Geriye sadece tecrübe kalır..,;)

kurnaz diyosunuz ama imkanı az olanlar için çok çok uygun fiyata satıyor :)

Bende biliyorum iyi fiyat sadece monitör casper olsa bile almaya razıyım belirttim de zaten ürünler sıfır olduktan sonra ama arkadaş cevap vermedi hala PTT ödemeli göndersin demiştim yerine başkası cevap verdi?

Şu anda bir cenazeye katılmak zorundayım satıcının cevabını bekliyorum

oyun---sarayi kusura bakma işine karışmak istemem bende 7 snedir pc teknik serivs arza tespiti pc üzerine herşey En son Casperda calıştım genelde anakart MSI YAda Foxconn takarlar ve bunlrdan genelde sorun yaşarız YAni sıfır alıyorsun casper bu 2anakarttan birini deiştimessen pc devamlı teknik sorunlar karşılaştırıyor seni ve casperı boşver piyasada normöal Foxconn anakrtlarda cogu zamn sorun cıkartır.. + samsung dvd demişsin bende samsung lg asus cok kulandım içlerinden en kalitesisi samsung dur neden diyeceksin samsun cok cd dvd secer ben bunu cok yaşadım sıfır alıyorsun 1 hafta sonra geri getiriyorsun neymiş cd okumuyor cekilen dvdyi okumuyor benzeri sorunlar sayglır...

arkadaşlar bu cihazın casperle alakası yok bildiğiniz toplama kasa .:) kurnaz ii düşünmüş ama

d

Bu işten hiç anlamadığın halde böyle terbiyesizce bir yorum yapman hiç hoş değil. Casper'ın kendi parçalarını üretmediğini bilmiyor musun. Her zaman toplama ürün satar zaten. Ortada bir kurnazlık varsa(ki yok, istemezsen almazsın) kurnaz olan burada satışı yapan değil, casper firmasının kendisidir. Laflarınızı ölçüp biçmeden söylemeyin lütfen

Şu anda bir cenazeye katılmak zorundayım satıcının cevabını bekliyorum

Başınız sağolsun

Bende bilgisayarcıyım fiyat cazip yalnız daha önce başıma gelen olaylardan dolayı temkinli davranmak zorundayım.Üründe klavye mouse ve hoparlör varmı?Ayrıca ürünü P.T.T kargo ile kapıda ödemeli gönderirsen talibim.Ürünleri birebir görmem lazım bu şartlarda kabul edersen ve fatura kesersen 3 adet hemen bu gün alayım

HOCAM urunumuzde klavye mause hıc brısey yoktur kasa ve monıtordur zaten farkıydasınız kı urun ıyı bır fıyata verdım

bu kasayı alan arkadas yanındaki bileşenlerıde ektradan almak zorundadır... zaten kalavye mause cok pahalıbırsey degıl...

ayrıca mng kargo ıel anlasmamız var para yatırıldıktan sonra urun adresınıze oyle gonderılecektır...

ptt kargo ile kapıda odeme secenegı bızde yoktur cunku bende toptanıdan alıyorum benım toptancıma bıle ben urunu alırken once pesın para verıyorum oyle alıyorum...

eger kı toptancım bunu kabul etmıs olsaydı zaten kapıda odeme secenegıde bulunabılırdı...

bu arada başınız saolsun...:(

HOCAM urunumuzde klavye mause hıc brısey yoktur kasa ve monıtordur zaten farkıydasınız kı urun ıyı bır fıyata verdım

bu kasayı alan arkadas yanındaki bileşenlerıde ektradan almak zorundadır... zaten kalavye mause cok pahalıbırsey degıl...

ayrıca mng kargo ıel anlasmamız var para yatırıldıktan sonra urun adresınıze oyle gonderılecektır...

ptt kargo ile kapıda odeme secenegı bızde yoktur cunku bende toptanıdan alıyorum benım toptancıma bıle ben urunu alırken once pesın para verıyorum oyle alıyorum...

eger kı toptancım bunu kabul etmıs olsaydı zaten kapıda odeme secenegıde bulunabılırdı...

bu arada başınız saolsun...:(

PTT kargo ilede peşin alacaksın zaten taksit taksit değil siz şimdi hiç tanımadığım birinin hesbına parayı yatıracam ve kargo göndermesini bekleyecem öylemi diyorsunuz?biz de peşin çalışıyoruz.Ozaman siz kargoyu gönderin elime ulaşınca ben parayı bankaya yatırayım olurmu veya online satış sitelerine getli koyun alayım.Yoksa art niyet düşünürüm bunun altında.PTT ödemesi elinize geçmeyecekmi ha banka havalesi ha PTT den ödeme ne fark eder.Geçen yıl sakaryadan böyle bir laptop aldık parayı yatırdık göndermediler savcılğa verdik geçen ay sonuçlandı yasal faizleri ve mahkeme masrafları ile birlikte aldık şimdi hak verirsin sanırım.Başsağlığı için tşk.Hoşçakalın

PTT kargo ilede peşin alacaksın zaten taksit taksit değil siz şimdi hiç tanımadığım birinin hesbına parayı yatıracam ve kargo göndermesini bekleyecem öylemi diyorsunuz?biz de peşin çalışıyoruz.Ozaman siz kargoyu gönderin elime ulaşınca ben parayı bankaya yatırayım olurmu veya online satış sitelerine getli koyun alayım.Yoksa art niyet düşünürüm bunun altında.PTT ödemesi elinize geçmeyecekmi ha banka havalesi ha PTT den ödeme ne fark eder.Geçen yıl sakaryadan böyle bir laptop aldık parayı yatırdık göndermediler savcılğa verdik geçen ay sonuçlandı yasal faizleri ve mahkeme masrafları ile birlikte aldık şimdi hak verirsin sanırım.Başsağlığı için tşk.Hoşçakalın

sıze sonuna kadar hak verıyorum sonucta bu bır onlıne satıstır ben olsam dahı babamın ogluna bıle guvenmem sıze sonuna kadar hak verıyorum..

cunku bende 1200 tl lık dolandırıldım neyın nasıl olacagını ıyı bılıyorum...

guven ıstıyorsanız yuzlerce refaransım bulunmaktadır... En basıt ornegı ıse googleye yazacagız DJMELIH yazdıgınızda benım satıslarım ve refaranaslarım ortaya cıkacaktır ....dıger 42 sıtede satıs yapıyorum onlardan aldıgım referanslar yuzu gecmıstır ve donanımhaber gıbı bır sıtedede referanslarım bulunmaktadır...

ayrıca ben bunları pek anlamam sız bana ayrı bır sekılde guven saglayın dıyorsanız

su sekıldede yaparım :

kendı kımlık fotokopımın altına adımı soyadımı yazarım sattıgımız urunun serı numarasını ve kıme satıldıysa onun ısmını yazarım daha sonra ne kadara satılmıs ıse onuda yazarım tekrar adımı soyadımı yazarak altına ımzamı atar sıze bunu fakslarım sızede parayı ona gore yatırır bızde aynı gun kargoyu cıkarız...

bu arada dun 600 tl den bu urunun 1 ust modelını sattım dun kargoya verdım bugun elıne ulasmıs aksam oldugunda ıse buraya cevap yazacagını soyledı buda ayrı bır guvendır...

tsk ve saygılarım...

sız guven ısteyın bız sıze guven saglarız... ankara gıbı bır yerde urunu elden de verebılırım esınız dostunuz akrabız var ıse elır evıme urune bakar alır sız yeter kı guven ısteyın ama soyle bırsey var kı ankara ıcı bu urunu alacak arkadaslar ıcın dıyorum urun ıstanbuldadır ıstanbuldan buraya kargo masrafı verıelektır yanı

ankara ıcınden alacaklar ankaraya urunu getıttırecegım ıcın kargo masraflarınıda kendılerı karsılayacaktır...

sıze sonuna kadar hak verıyorum sonucta bu bır onlıne satıstır ben olsam dahı babamın ogluna bıle guvenmem sıze sonuna kadar hak verıyorum..

cunku bende 1200 tl lık dolandırıldım neyın nasıl olacagını ıyı bılıyorum...

guven ıstıyorsanız yuzlerce refaransım bulunmaktadır... En basıt ornegı ıse googleye yazacagız DJMELIH yazdıgınızda benım satıslarım ve refaranaslarım ortaya cıkacaktır ....dıger 42 sıtede satıs yapıyorum onlardan aldıgım referanslar yuzu gecmıstır ve donanımhaber gıbı bır sıtedede referanslarım bulunmaktadır...

ayrıca ben bunları pek anlamam sız bana ayrı bır sekılde guven saglayın dıyorsanız

su sekıldede yaparım :

kendı kımlık fotokopımın altına adımı soyadımı yazarım sattıgımız urunun serı numarasını ve kıme satıldıysa onun ısmını yazarım daha sonra ne kadara satılmıs ıse onuda yazarım tekrar adımı soyadımı yazarak altına ımzamı atar sıze bunu fakslarım sızede parayı ona gore yatırır bızde aynı gun kargoyu cıkarız...

bu arada dun 600 tl den bu urunun 1 ust modelını sattım dun kargoya verdım bugun elıne ulasmıs aksam oldugunda ıse buraya cevap yazacagını soyledı buda ayrı bır guvendır...

tsk ve saygılarım...

sız guven ısteyın bız sıze guven saglarız... ankara gıbı bır yerde urunu elden de verebılırım esınız dostunuz akrabız var ıse elır evıme urune bakar alır sız yeter kı guven ısteyın ama soyle bırsey var kı ankara ıcı bu urunu alacak arkadaslar ıcın dıyorum urun ıstanbuldadır ıstanbuldan buraya kargo masrafı verıelektır yanı

ankara ıcınden alacaklar ankaraya urunu getıttırecegım ıcın kargo masraflarınıda kendılerı karsılayacaktır...

Size hayırlı işler takdir edersiniz ki ticarette artık referans söz güven vermiyor insanlar yetimlerin hakkını bile dolandırıp alıyorlar siz bu sözlerden kendinizi ayrı tutun ama sizi tanımıyorum size hayırlı işler olsun sadece PTT kargo ile kapıda ödemeli alabilirim saygılar

Size hayırlı işler takdir edersiniz ki ticarette artık referans söz güven vermiyor insanlar yetimlerin hakkını bile dolandırıp alıyorlar siz bu sözlerden kendinizi ayrı tutun ama sizi tanımıyorum size hayırlı işler olsun sadece PTT kargo ile kapıda ödemeli alabilirim saygılar

canınız saolsun :) bızde ptt kargo ıle kapıda odeme olsaydı konuya bunu belırtırdık :)saygılar... ıhsallah baska bır sefere :)

canınız saolsun :) bızde ptt kargo ıle kapıda odeme olsaydı konuya bunu belırtırdık :)saygılar... ıhsallah baska bır sefere :)

Belirtmenize gerek yok forum kurallarına uymuyor davranışınız

4.Satıcı sattığı ürünün ödemesini güvenilir yollarla istemek zorundadır.Bunun için banka havalesi,ptt şubeleri(ürün alımında ödeme

Belirtmenize gerek yok forum kurallarına uymuyor davranışınız

hocam burada dıyor kı : ptt subesınden godnerım yapılmaktadır...

bız ptt den godnermıycez demedık kı ptt ıle kapıda odeme yok dedık forum kurallarını lutfen gozden gecırın :)

hocam burada dıyor kı : ptt subesınden godnerım yapılmaktadır...

bız ptt den godnermıycez demedık kı ptt ıle kapıda odeme yok dedık forum kurallarını lutfen gozden gecırın :)

4.Satıcı sattığı ürünün ödemesini güvenilir yollarla istemek zorundadır.Bunun için banka havalesi,ptt şubeleri(ürün alımında ödeme veya posta çeki) kullanılabilir.

Yazıyor neyse bu saatten sonra vazgeçtim zaten alacak arkadaşa hayırlı olsun ürün gerçekten bu fiyata çok ucuz ama keşke Ankarada olsaydım da yüzyüze görüşseydik size hayırlı işler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...