Jump to content

Driverpack'siz Sata, Pata, Raıd, Scsı, Ide Ekleme

Recommended Posts

İyi günler arkadaşlar şimdiye kadar 6,7 tane sata entegreli xp indirdim ama cogu driverpacs base ile eklenmiş kurulumda sürücüleri görmüyor bende böyle bir anlatıma başwurdum modifiye yaparken bunu uygulayalım die şimdi anlatıma geçiyorum:

Bugün sizlere Nlite ve Driverpacks Base kullanmadan xp cd sine SATA,PATA,RAID,SCSI,IDE eklemeyi anlatacagım ilk olarak kullanacagımız terimler şunlar

[sourceDisksFiles]

[HardwareIdsDatabase]

[sCSI.Load]

[sCSI]

şimdi xp klasörümüzden 1386 adlı klasöre girelim ve TXTSETUP.SIF dosyamızı bulup not defteri ile açalım

ewet şimdi içinde bikaç degişiklik yapacagız burada yapacagımız degişikliklere çok dikkat edelim

1.ADIM: TXTSETUP dosyamızın içinde [sourceDisksFiles] bu kelimeyi aratalım bulduktan sonra en alt kısmına (moşluk war en altında)vermiş oldugum [sourceDisksFiles] adlı notu yapıştıralım

2.ADIM: TXTSETUP dosyamızın içinde [HardwareIdsDatabase] bu kelimeyi aratalım bulduktan sonra en alt kısmına (moşluk war en altında)vermiş oldugum [HardwareIdsDatabase] adlı notu yapıştıralım

3.ADIM: TXTSETUP dosyamızın içinde [sCSI.Load] bu kelimeyi aratalım bulduktan sonra en alt kısmına (moşluk war en altında)vermiş oldugum [sCSI.Load] adlı notu yapıştıralım

4.ADIM: TXTSETUP dosyamızın içinde [sCSI] bu kelimeyi aratalım bulduktan sonra en alt kısmına (moşluk war en altında)vermiş oldugum [sCSI] adlı notu yapıştıralım

TXTSEUP.SIF dosyasında işimiz bitti kaydet deyip çıkalım

5.ADIM: vermiş oldugum 1386 adlı klasördeki dosyaları xp cd sindeki 1386 klasörüne kopyalayalım aynı dosyadan war der ise değistir dielim işlemimiz bu kadar.

DOWNLOAD KISA VİDEOLU :

http://hotfile.com/dl/55012511/a73bdf1/Src(erdinc_19).exe.html

arkadaşlar ameliyattan dün cıktım ve bugün eve geldim geli gelmez bu anlatıma başladım yanlış bir yer yaptıysam kusuruma bakmayın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...