Jump to content

Windows Xp-Vista-Se7En Updateleri

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
  • 2 hafta sonra ...
Windows 7 Ultimate (TÜRKÇE) (32 BİT & 64 BİT) Güncelleştirmeler

Program Bilgisi:

Windows 7 Ultimate (32bit&64bit) Microsoftun Yayınladığı Tüm güncellemeleri tek bir pakete topladım ve katılımsız kurulum haline getirdim.

Güncellemeleri arşive eklemedim. bir klasör icinde biriktirdim cıkarma işlemi uzun sürmesin diye.

Yollanan resim

yukarıda görmüş olduğunuz gibi indirmiş olduğunuz dosyanın icinden cıkanlar bunlar.

kur_win7.exe sağa klik yapıp yönetici olarak calıştırın ve tamamının kurulmasını bekleyin.

kurulum sistem özelliklerine göre değişir bende 20 dakika civarında sürdü

kurulum bitince pc (bilgisayarı) mutlaka yeniden başlatın.

Yollanan resim

32 bit güncelleme paketi

Yollanan resim

MD5: 07E757F217275DE9EEE73A18BBCAF181

Yollanan resim

rapidshare.com

Hotfile.com

64 bit güncelleme paketi

Yollanan resim

MD5: BEDE677E3E08EF0B42284EF52A45A6A3

Yollanan resim

rapidshare.com

Hotfile.com

Please register to see this content.

14.08.2010 02:00 itibariyle hic bir güncelleme gözükmemektedir.

win 7 32&64 bit paketleri güncellenmiştir

Linkler ölmüş

16.09.2010 20:00 itibariyle win 7 32&64 bit paketleri güncellenmiştir

ÖNEMLİ: Microsoft .NET Framework 4 sürümüyle ilgili bazı sıkıntılardan dolayı pakete ekleme yapmadım. win xp tabanlı işletim sistemlerinde ağ sorunu ve internet sorunundan dolayı ama isteyen arkadaşlar indirip kurabilir eğer kimse hata almazsa bir sonraki pakete eklerim.

• 1 ay sonra...

ustam hiç güncellemiyorsun bakıyorum da, Ekim güncellemelerini bekliyorum senden.

dostum sp1 cıkıyordu bide bu ay biraz işleriv vardı ondan ama ilk evvel xp ve ie güncellemelerini yenilemeyi düşünüyorum

gerci sp1 deneme sürümü yani bir sonraki sürümü kurabilmek icin eski sürümü kaldırmak gerekecek o yüzden dvd entegre etmenin bir anlamı yok

paketleri en kısa zamanda tek tek güncellemeye başlarım

[quote name='hur_82' date='07 Kasım 2010 - 23:01 ' timestamp='1289164290' post='911903']
güzel paylaşım olmuş rokobozz kasım ayı güncellemelerini de bekliyoruz :D birde windows 7 ultimate 64 bit güncellemelerini dvd'ye entegre edebilirmiyiz bir sorun çıkartırmı? entegre etmek için ayrıca başka bir işlem yapmaya gerek varmı?
[/quote]
[b][color="#8b0000"]
kasım ayı güncellemeleri cıksın paketleri tek tek güncellemeye calışacağın. ayrıca hic bir sorun cımaz yeterki paketler uygun olsun
burada ayrıntılı anlatım var cok basit herkez kendi güncel dvd yapabilir yeterki istesin. sırf güncel diye 2.5 gb indirmene gerek yok güncelleme paketini indir ve anlatımı takip et olayı biti[/color][/b]

[color="#000000"][b]anlatım[/b][/color]
[code]http://www.tnctr.com/topic/140824-windows-7ye-update-paketi-ve-urun-anahtary-ekleme/[/code]

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

Teşekkür ederim.Elinize sağlık.Sorunsuz Xp Profesyonel update'lerini yaptım.Bugün 9 yeni update eklendi.Sizden ricam müsait olduğunuz zaman Xp Profesyonel Update paketini güncellemeniz olacak.Bizi büyük bir külfet'den kurtarmış olacaksınız.Şimdiden teşekkür ederim.

Selamlar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...