Jump to content

Ýþ ilaný sözlüðü

turantula

Recommended Posts

iþ ilanlarý ve anlamlarý

*.prezentabl -> pazarlamacý yapcas biz seni.

*.takým calýþmasýna yatkýn -> bir nevi office boy olacaksýn

*.sektöründe lider olan bir firmada... -> vallaa gülüm adýmýzý söylesem bilmezsin þimdi, iþte gebze taraflarýnda ufak bi binamýz var, kendi yaðýmýzla kavruluyoz...

*.yoðun iþ temposuna ayak uydurabilecek... -> her akþam mesaiye kalacaksýn, imanýný gevretecez...

*.seyahat engeli bulunmayan -> evliler çoluk çocuk sahibi olanlar gelmesin.

*.-üniversite mezunu,yabancý dil bilen bayan eleman(patron tahsilli hatun **görmek** istiyor)

*.telekomunikasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamýz için elektronik mühendisleri aranmaktadýr -> uydu anteni satýyoruz anlayan birileri olsun dedik bari..

*.týbbi mümessiller aranýyor -> kapý kapý dolaþýp ilaç satacaksýn, eþentiyon daðýtýp, yalakalýk yapacaksýn

*-milliyetin iþ ilanlarý ekinde duyurusu olan bir iþe baþvuruda bulunacaklardan istenen iki ilginç özellik;( yorum yapmak istemiyorum!)

-çalýþmak için yaþayan,

-ayný anda birkaç iþi birden yapabilecek!?

*.sürücü ehliyeti olan bilgisayar programcýsý aranýyor -> müþterilere gidip bozuk yazýcýlarýný tamir edeceksin.

*."fiziði düzgün olan, 25 yaþýný geçmemiþ prezentabl bayan eleman aranýyor."

meali: zamanýnda sekreter filminden çok etkilendik, sana da uyarsa takýlýrýz. kabul edersen ****sansür** bile. (ayrýca prezentabl mýdýr nedir, ne demek bilmiyoruz. adettendir diye yazdýk.)

*.sektöründe saygýn bir firmaya...bla bla bla...aranýyor

(yenildik ama ezilmedik, daha iflas bile etmedik hem)

*.manager assistant (yönetici asistaný) -> bildiðimiz sekreter iþte...

*.yetiþtirilmek üzre.. -> sabah akþam koþturup ananý belliycez hiç meraklanma sen

*.yatýlý bayan - güzelim akþam sen de yanlýz kalmazsýn ben de!

*.düzgün fizikli, sekreter aranýyor-- kendime yeni, guzel, hoþ bi eþ arýyorum, arada sýrada telefon filan da baglarsa bal kaymak..

*.uzay merkezimizde çalýþmak üzere tecrübeli manifaturacýlar aranýyor

(paramýz bol, ilan verip t*þak geçiyoruz)

*.þirketimizin çay demleme departmanýna prezentabl, 20-25 yaþlarý arasýnda, ingilizce ve almanca bilen, çaycýlýðý bir kariyer olarak benimsemiþ, "çay demlemek benim hayatýmdýr diyebilen" nitelikli sarýþýn bayan çay demleme asistaný arýyoruz..

meali: allah bi gun belamýzý verecek ama du bakalým

c/p

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...