Jump to content

Rar Şifre Kırma Ücretli Yapanlar?

0sk1

Recommended Posts

Elimde 64kb bir rar var.

%100 kırılması gerekli ücreti ne olur bilginiz var mı. Teşekkürler.

• Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Kırarsanız ay sonunda hemen hesabınıza yatırabilirim parayı buyrun dosya.

http://s1.dosya.tc/GKKmwB/KIRILMASI_GEREKEN_RAR.rar.html

Anlatayım abilerim :D Olay şundan ibaret knight online'in 1532 server filesları var. 3000 tl civarı ama bu dosyanın kırılması lazım bu dosya kırılmazsa hiç bir halta yaramıyor. Eğer kıran olursa herkes için dediğim ücret geçerlidir.

Kırarsanız ay sonunda hemen 500tl yi hesabınıza yatırabilirim buyrun dosya.

http://s1.dosya.tc/GKKmwB/KIRILMASI_GEREKEN_RAR.rar.html

Anlatayım abilerim :D Olay şundan ibaret knight online'in 1532 server filesları var. 3000 tl civarı ama bu dosyanın kırılması lazım bu dosya kırılmazsa hiç bir halta yaramıyor. Eğer kıran olursa herkes için dediğim ücret geçerlidir.

3000TL'yi sifreli bir rar dosyasi ve 1532 server dosyasi icin mi verdin? :huh:

3000TL'yi sifreli bir rar dosyasi ve 1532 server dosyasi icin mi verdin? :huh:

Evet yalnız bunu kıran bi çinli oldu fakat server dosyaları karşılığında vereceğini söylüyor.O kadar da değil artık dedim olmadı başka yöntemler araştıracağım.

@Osk1, benim soyulan charın tazminatını da faiziyle isterim o zaman. :D

Abi gel bizim serverda inş. olursa faiziyle vereyim :D

Evet yalnız bunu kıran bi çinli oldu fakat server dosyaları karşılığında vereceğini söylüyor.O kadar da değil artık dedim olmadı başka yöntemler araştıracağım.

Kirdigini nasil biliyorsunuz? ^_^

hocam şu an uğraşıyorum biraz zaman alabilir :)

Umarım olur teşekkürler ayrıca eğer normal programlar kullanıyorsan çok zor işin uyarayım ben bakmıştım birazına :D

857.375 ihtimalden, 113.445'i tamamlandı. Geçen zaman: 1 saat 22 dakika, kalan zaman: 8 saat 12 dakika. %13'ü bitti. Haydi hayırlısı.

Saat :19:10. Program şifre deneme bölümüne geldi. Yedi milyon üçyüz küsurbin ihtimalden ve Üç gün 16 saat kaldığından bahsediyor. Şifre denemenin henüz %1'i tamamlandı. Şu ana kadar geçen süre yaklaşık olarak 15 saat.

Arkadaşlar ben havlu atıyorum, bu iş bitmez. Sizlere kolay gelsin...

Sonuç alan var mı acaba? 1-2 güne bir şey çıkmazsa profesyonel yardımlara gitmeyi düşünüyoruz.

Henüz kimseden haber çıkmadı sonuç yok galiba.

DİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine 289kcyd.jpg Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Düzenleyiniz.

Ebenezer değil bu sadece socket connecter işe yaramaz bir dosya o kadar..ebenezeri koyarsam zaten çözene ödülü vermiş olurdum :)

link nerde??

DİKKAT: Yanlış şifre, kırık link, format bilgisi vb. istek ve şikayetler linki veren kişiye PM ile ya da Modaratörlere Raporla butonu ile bildirilmelidir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...