Jump to content

Rar Şifre Kırma Ücretli Yapanlar?

0sk1

Recommended Posts

Elimde 64kb bir rar var.

%100 kırılması gerekli ücreti ne olur bilginiz var mı. Teşekkürler.

sen bu konuyu en iyisi tahribat.com da aç

orda mutlaka birileri sana yardımcı olur

hiç olmadı tahribat ın kurcu olan hallowen yardımcı olur

• Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Sanmıyorum assembly iyi bilen 3-4 kişi tanıyorum söyledim ama bir şey yapamazlarmış.

boş bir text dosyasını RAR' layıp 7-8 haneli bir şifre verin , sonra google dan ne kadar password çözücü varsa indirin , şifre çözme işlemlerinin ne kadar uzun olduğunu görebilirsiniz (1 yıldan bile fazla bilgisayarın açık kalması gerekir) , it sorumlusuymuş, bilişim şubesiymiş kanmayın bunlara

name='giga' date='02 Ağustos 2010 - 13:57 ' timestamp='1280750227' post='861562']

boş bir text dosyasını RAR' layıp 7-8 haneli bir şifre verin , sonra google dan ne kadar password çözücü varsa indirin , şifre çözme işlemlerinin ne kadar uzun olduğunu görebilirsiniz (1 yıldan bile fazla bilgisayarın açık kalması gerekir) , it sorumlusuymuş, bilişim şubesiymiş kanmayın bunlara

madem sen kanmıyorsun o zaman buyur şifreyi çözde bizde takdir edelim seni.

o 1 yıllar falan eskide kaldı hacım :D

şimdi bilmem kaç çekirdeki bilmem kaç ghzli devirde yaşıyoruz.İyi bir sunucu ile 2 gün demez bulunur.

Sabah da demiştim bu şifreyi kırmak deveyi hendek atlatmaktan daha zor.Deveyi hendek atlatmak içinde işini bilen sağlam bir arap bulmak lazım.Üstad arap ı yanlış yerde arıyorsun...Çevrenizdeki tüm tanıdıklarınıza sorun şimdiye kadar program kullanarak rar şifresi kıran kaç tanıdığınız çıakcak...;)

wardomdan birinden araklamıştın sen galiba bunu :D

Sanırım wardomdan arkadaşların kar payı elde etmek için falan yapıyorlar :)

Sabah da demiştim bu şifreyi kırmak deveyi hendek atlatmaktan daha zor.Deveyi hendek atlatmak içinde işini bilen sağlam bir arap bulmak lazım.Üstad arap ı yanlış yerde arıyorsun...Çevrenizdeki tüm tanıdıklarınıza sorun şimdiye kadar program kullanarak rar şifresi kıran kaç tanıdığınız çıakcak...;)

Ooo nerelere açtık yabancı forumlara dahi ama işte çözen uyanıklık yapıp dosyaları da istiyor her nedense :D

Sanırım wardomdan arkadaşların kar payı elde etmek için falan yapıyorlar :)

Ooo nerelere açtık yabancı forumlara dahi ama işte çözen uyanıklık yapıp dosyaları da istiyor her nedense :D

rar içindeki 1534 ebenezer işe yaramaz ki kırınca kıran kişi ne yapacak isteyecek tabi dosyaları:)

Belki bu senin işine yarar sanırım.

http://hotfile.com/dl/48682092/8520412/SexyKO_v1534.rar.html

Pardon ama bu ne ? Hadi anladım hotfile dan sanırım para kazanıyorsun çünkü dosyaların boyutu ile alakası yok :)

rar içindeki 1534 ebenezer işe yaramaz ki kırınca kıran kişi ne yapacak isteyecek tabi dosyaları:)

o ebenezer değil sadece adını değiştirmiştik biz ödül diyoruz adamlar dosyaları istiyor ne kadar mantıklı?

Arkadaşlar fazla programlama bilgim yok ama şöyle yapılsa olabilir bence.Winrar şifreyi girdiğimizde kendisi girdiğimiz şifreyi kayıtlı olan şifre ile karşılaştırıyor.Eğer doğruysa dosyaları çıkartıyor değilse şifre yanlış diyor.Winrarda şifre doğru komutunu sorgulamadan önce çalıştırabilirsek şifre sormadan direk girebilir benim fikrim bu başka fikri olan yada çözüm yolunu bilen yazsın arkadaşlar belki çözülür bu iş.

Arkadaşlar fazla programlama bilgim yok ama şöyle yapılsa olabilir bence.Winrar şifreyi girdiğimizde kendisi girdiğimiz şifreyi kayıtlı olan şifre ile karşılaştırıyor.Eğer doğruysa dosyaları çıkartıyor değilse şifre yanlış diyor.Winrarda şifre doğru komutunu sorgulamadan önce çalıştırabilirsek şifre sormadan direk girebilir benim fikrim bu başka fikri olan yada çöazüm yolunu bilen yazsın arkadaş belki çözülür bu iş.

Aslında doğru ama çok zor bi iş galiba bunu yapabileceğini söyleyip 2 hafta oyalayan sonra da ses soluk çıkartmayan 1-2 kişi gördüm :)

Yapılsa ne yönden iyi olur onları da anlatayım.. Bu oyunun şu anda dünyada 1 tane açık sunucusu var bu sunucuda da Türkler çook büyük çoğunlukta ve her gün ordakiler Türklere küfür ediyorlar bizimkiler oynuyor (nitekim ben de bi süre oynadım) çünkü oyun gerçekten eski versiyonlara göre daha güzel ve eğlenceli.. Türklere de o kadar destek vermiyorlar bi küfürde Türkler banlanıyor ama bize küfür edenlerden hiç görmedim neyse işte olay bundan ibaret..

Osman çöz şu işi artık, gına geldi her sabah anasayfada görmekten. Sabitleyeceğim yakında konuyu. :D

Valla çok iyi olur abi :p Olursa tekrar başlarız abi senle :D

Arkadaşlar fazla programlama bilgim yok ama şöyle yapılsa olabilir bence.Winrar şifreyi girdiğimizde kendisi girdiğimiz şifreyi kayıtlı olan şifre ile karşılaştırıyor.Eğer doğruysa dosyaları çıkartıyor değilse şifre yanlış diyor.Winrarda şifre doğru komutunu sorgulamadan önce çalıştırabilirsek şifre sormadan direk girebilir benim fikrim bu başka fikri olan yada çözüm yolunu bilen yazsın arkadaşlar belki çözülür bu iş.

Bu olabilir.

Genelde bu tür yöntemler Programlar serial girmeden kurulmayan programlarda uygulanıyor.Yada bazı programları full yapmak için.

Serial girmek yerine küçük bir kodu oynayarak mesela ;

if(şifre==girilenşifre)

programı aç

else açma

if sorugusunu siliyorlar program direk açılıyor.

ben bunu biraz uğraşmıştım bir program üzerine lakin yazılım c++ ile derlendiği için yapamamıştım.

Winrar girilen şifreyi nereye kaydediyor kimbilir :D

Ben onu düşündüm şey yaptım 1kb bi text dosysana A1 şifresini koydum sonra bir de şifresizini yaptım acaba dedim :D sonra bi baktım ikisinin kodları alakasız çok değişik bi mantığı var Allah bilir :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...