Jump to content

Microsoft Office 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019 / 2021

Share

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
xmyk, 10.02.2022 - 01:01 yazdı:

Microsoft Office 2021 Professional Plus | Project | Visio | Katılımsız
X32&X64 Şubat 2022 [ Kayı Beyi ]

ustad x64 olani indirdim sorusuz çok güzel kurdu.yanlız Pro olarak değilde LTSC olarak kurdu bilginiz olsun..    (onceki offis2016 kuruluydu onu sildim )

• Thanks 1

Bende daha önce 2019 kuruluydu kaldırıp sizin paylaştığınız sürümü yükledim ama bir şeyleri eksik yapmış olmalıyım ki :)  hala sağ tıkta ofis belgesi açtığımda 2019 sürüm ofis açılıyor kurulum klasörlerini incelediğimde Microsoft Office ve Microsoft Office 15 adında iki klasör var  uygulama listesinde de Microsoft Office LTSC Professional Plus 2021 (SPLA) - tr-tr yüklü olarak görüntüleniyor... 

Please register to see this content.

bozart, 10 saat önce yazdı:

ustad x64 olani indirdim sorusuz çok güzel kurdu.yanlız Pro olarak değilde LTSC olarak kurdu bilginiz olsun..    (onceki offis2016 kuruluydu onu sildim )

hocam değerli yorumunuz için teşekkür ederim. LTSC; volume license oluyor aslında yani şirketler için olan sürüm oluyor. Bu sebeple cracklenmesi daha kolay vede bakımları daha düzenli. Yani normal professionalden kullanım açısından hiç bir farkı yok aynı program. Güle güle kullanın.

• Thanks 1

D21B500K, 5 saat önce yazdı:

Bende daha önce 2019 kuruluydu kaldırıp sizin paylaştığınız sürümü yükledim ama bir şeyleri eksik yapmış olmalıyım ki :)  hala sağ tıkta ofis belgesi açtığımda 2019 sürüm ofis açılıyor kurulum klasörlerini incelediğimde Microsoft Office ve Microsoft Office 15 adında iki klasör var  uygulama listesinde de Microsoft Office LTSC Professional Plus 2021 (SPLA) - tr-tr yüklü olarak görüntüleniyor... 

ürün anahtarını sistemden silmediğin için bu durum yaşanıyor

• Like 1
  • Thanks 1

xmyk, 7 saat önce yazdı:

hocam değerli yorumunuz için teşekkür ederim. LTSC; volume license oluyor aslında yani şirketler için olan sürüm oluyor. Bu sebeple cracklenmesi daha kolay vede bakımları daha düzenli. Yani normal professionalden kullanım açısından hiç bir farkı yok aynı program. Güle güle kullanın.

Aynen Ltsc daha iyi bana göre.. Benim için sıkıntı yok.. Yanlız başlık aldatıcı olmuş.. Onu belirtseniz yeterlidir.. Pro değilde LTSC olarak değişse kimse yanlış anlamasın 🙂

Birde kurulum bittikten sonra kurulum penceresi açık kalıyor.. Aslında kurulum bittikten sonra pencere kapansa iyi olurdu.

Üstad bir offis yazılımlarına el atsaydiniz offis 2019,2016,2013,2010,ve 2007 onları da X64 bit yapsanız yeterlidir.. Güzel bir çalışma yaparsaniz herkes faydalanir. Bende arşiv e atarım 

Edited by bozart
  • Thanks 1

:: Author - Hoang Hung
@echo off
Title Remove Office Product Key
color 0f
::----------------------------------------------------------
:: Update version here
set ver=(4,5,6)
::----------------------------------------------------------
:main
cls
echo ========================================================
echo Checking license...
echo ========================================================&echo.
for %%a in %ver% do (
if exist "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office1%%a\ospp.vbs" (cd /d "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office1%%a" & cscript //nologo OSPP.VBS /dstatus)
if exist "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office1%%a\ospp.vbs" (cd /d "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office1%%a" & cscript //nologo OSPP.VBS /dstatus))
echo.&echo ========================================================
set /p key=Enter last 5 characters of installed product key: 
echo ========================================================
echo Removing product key %key%
echo.&cscript //nologo OSPP.VBS /unpkey:%key%
echo.&echo ========================================================
CHOICE /C YN /M "Do you want to continue: "
IF %ERRORLEVEL%==1 GOTO:main
IF %ERRORLEVEL%==2 GOTO:EOF

Ürün anahtarlarını silmek için bu komutu kullanabilirsin. Bir cmd oluştur bu komutlarla . Ayrıca her tıklamada yüklü ürün anahtarlarının son 5 hanesini ekranda yazacak. Sonra bu kısma bu 5 karakteri yazıp enter tuşuna basarsan silinir

Edited by bensuslu11
  • Like 2
  • Thanks 3

bozart, 21.02.2022 - 07:48 yazdı:

Aynen Ltsc daha iyi bana göre.. Benim için sıkıntı yok.. Yanlız başlık aldatıcı olmuş.. Onu belirtseniz yeterlidir.. Pro değilde LTSC olarak değişse kimse yanlış anlamasın 🙂

Birde kurulum bittikten sonra kurulum penceresi açık kalıyor.. Aslında kurulum bittikten sonra pencere kapansa iyi olurdu.

Üstad bir offis yazılımlarına el atsaydiniz offis 2019,2016,2013,2010,ve 2007 onları da X64 bit yapsanız yeterlidir.. Güzel bir çalışma yaparsaniz herkes faydalanir. Bende arşiv e atarım 

VL (Volume License) olarak baslıgı düzenledim. Diğer ofis yazılımlarına el atacak vaktim işimden dolayı şimdilik yok malesef. Vaktim olursa bakarım. @bozart

KHEDIRA, 4 saat önce yazdı:

office 2016 çalışması hazırlaman mümkün mü hocam? @xmyk

İşimden dolayı vaktim yok hocam malesef. Vaktim olursa bakarım bir ara. @KHEDIRA

• Like 1

• bensuslu11 changed the title to Office 2021 Ltsc Pro Plus Volume Türkçe Iso Version 16.0.14332.20238
xmyk, 27.02.2022 - 02:52 yazdı:

VL (Volume License) olarak baslıgı düzenledim. Diğer ofis yazılımlarına el atacak vaktim işimden dolayı şimdilik yok malesef. Vaktim olursa bakarım. @bozart

İşimden dolayı vaktim yok hocam malesef. Vaktim olursa bakarım bir ara. @KHEDIRA

hocam tekrar merhaba :D office 2021'i çift tıklar tıklamaz her şeyi kuracak şekilde nasıl ayarlayabilirim? yani cmd penceresinde açılan kurulum seçme ekranı çıkmasın, direkt full halde kuruluma geçsin istiyorum. mümkün mü bu?

KHEDIRA, 20 saat önce yazdı:

hocam tekrar merhaba :D office 2021'i çift tıklar tıklamaz her şeyi kuracak şekilde nasıl ayarlayabilirim? yani cmd penceresinde açılan kurulum seçme ekranı çıkmasın, direkt full halde kuruluma geçsin istiyorum. mümkün mü bu?

Hocam normalde dediğiniz gibi hazırlamıstım ilk olarak sonradan seçmeli kurulum olsun dediler bu tarza yöneldim. Dediğiniz gibi yapılması mümkün. Eğer öyle yapmak istiyorsanız yine benim paylaştıgım online office downloader aracını 17 mb olarak indirin ve bana özelden mesaj atın ben size nasıl yapmanız gerektiğini tarif edeyim insallah.

Ayrıca Officeleri MART 2022 sürümüne güncelledim. Şu anda upload ediliyor. Upload bitince linkleri yenilicem bilginiz olsun arkadaslar.

Edited by xmyk
  • Like 2

• 1 ay sonra...
recsin, 16 saat önce yazdı:

2021 sadece excell word powerpoint olarak yok mu? lite yani?

Benim çalışmamı indirip seçmeli arayüzden 3. secenegi secerseniz sadece word - excel - powerpoint kurulumunu sağlar. Bilginize.

sargonaktas, 22 saat önce yazdı:

Güncel office 2021 gelmiyecek mi arkadaşlar?

Uygun bir vakitte mayıs sürümlerini hazırlayıp paylaşmayı düşünüyorum.

• Like 2

xmyk, 5 saat önce yazdı:

Microsoft Office 2021 Professional Plus VL | Project | Visio | Katılımsız
X32&X64 Mayıs 2022 [ Kayı Beyi ]
_____________________________________________________________________________________________

office-2021-pro-plus.jpg.0cc94cc652f7d4616f51878051aeafed.jpg

:::: Kurulum Bilgileri ::::
Boyut : X32= 1.8 GB ; X64= 1.8 GB
Dosya Türü : Exe (Katılımsız Kurulum)
Dil : Türkçe

Platform : Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11 [ x32 & x64 ]

:::: Kurulum Notları ::::
Ultra Sıkıştırma Yapılmıştır.
32 Bit ve 64 Bit Sürümleri Ayrı Ayrı Verilmiştir.
Kurulumdan Önce Virüs Programınızı Devre Dışı Bırakmanız Tavsiye Edilir.
Katılımsız Kurulumdur. Kurmak İçin Yönetici Olarak Çalıştırmanız Yeterlidir.
Kurulum Esnasında Gelen Seçim Ekranından Yapılan Seçime Göre Offline Kurulum Sağlar.
# İsteğe Bağlı Aktivasyon İçerir.

:::: Kurulum Arayüzü ve Lisanslama ::::
OCAK SÜRÜMÜ İLE AYNI ARAYÜZE SAHİP OLDUĞU İÇİN AYNI RESİMLER KULLANILMIŞTIR.

İçeriği Görüntüle

1707464068_OFFCEKURULUMARAYZ.jpg.9c7016a1b9f0e820138ead8ba0df4e67.jpg111.jpg.839afdbb88d986f1262f705756e92c9b.jpg222.jpg.baf67eaa7866069465f4148f8116e0a5.jpg

:::: Linkler ::::

İçeriği Görüntüle

MC.Office 2021 Pro Plus Project Visio Mayıs 2022 X32 : 
MC.Office 2021 Pro Plus Project Visio Mayıs
 2022 X64 : 

MAYIS AYI SÜRÜMÜNE GÜNCELLENMİŞTİR.

Microsoft Office 2019 Professional Plus VL | Project | Visio | Katılımsız
X32&X64 Mayıs 2022 [ Kayı Beyi ]
_____________________________________________________________________________________________

1429164296_Microsoft_Office_2019_Nasl_Etkinletirilir.jpg.28f54076b4b572bfb318df91411a16e2.jpg

:::: Kurulum Bilgileri ::::
Boyut : X32= 1.7 GB ; X64= 1.9 GB
Dosya Türü : Exe (Katılımsız Kurulum)
Dil : Türkçe

Platform : Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11 [ x32 & x64 ]

:::: Kurulum Notları ::::
Ultra Sıkıştırma Yapılmıştır.
32 Bit ve 64 Bit Sürümleri Ayrı Ayrı Verilmiştir.
Kurulumdan Önce Virüs Programınızı Devre Dışı Bırakmanız Tavsiye Edilir.
Katılımsız Kurulumdur. Kurmak İçin Yönetici Olarak Çalıştırmanız Yeterlidir.
Kurulum Esnasında Gelen Seçim Ekranından Yapılan Seçime Göre Offline Kurulum Sağlar.
# İsteğe Bağlı Aktivasyon İçerir.

:::: Kurulum Arayüzü ve Lisanslama ::::
OCAK SÜRÜMÜ İLE AYNI ARAYÜZE SAHİP OLDUĞU İÇİN AYNI RESİMLER KULLANILMIŞTIR.

İçeriği Görüntüle

1707464068_OFFCEKURULUMARAYZ.jpg.9c7016a1b9f0e820138ead8ba0df4e67.jpg111.jpg.839afdbb88d986f1262f705756e92c9b.jpg222.jpg.baf67eaa7866069465f4148f8116e0a5.jpg

:::: Linkler ::::

İçeriği Görüntüle

MC.Office 2019 Pro Plus Project Visio Mayıs 2022 X32 : 
MC.Office 2019 Pro Plus Project Visio Mayıs 2022 X64 : 

MAYIS AYI SÜRÜMÜNE GÜNCELLENMİŞTİR.

emeklerinize sağlık

ben win11 pro kullanıyorum acaba hangisini kullanmak mantıklı 

aralarındaki fark nedir.

• Thanks 1

yineben, 21 saat önce yazdı:

emeklerinize sağlık

ben win11 pro kullanıyorum acaba hangisini kullanmak mantıklı 

aralarındaki fark nedir.

2021 pro kullanabilirsiniz. pek fark yok aralarında aslında.

• Thanks 1

• semsibey changed the title to Microsoft Office 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019 / 2021