Jump to content

Windows 7 Oyun Sorunu

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar win 7 ye yüklediğim oyunlar 1 veya 2 defa actıktan sonra dah acılmıyor. nedeni ne olbilir. crack çalışıyor xp oln bi sistede crack çalışıyor önceden acmayınca autorun dan play tuşu ile acıyodum ama şimdi ordanda açılmıyor. yardımcı olursanız sevinirim. hayırlı işler.

işletim sistemin 32 mi 64 mü crackdan olabilir bide oyunların ismini yazsan sana zahmet

hocam hazır yakalamaışken ben sorayım bir tane :H:

şimdi sxe.de bir sorun var,atıyorum demin cs 1.6da sxe görüp oyuna girdi diyelim,akşam algılamıyor ve yokmuş gibi davranıyor;çok garip demi :D

aradım taradım bulamadım,ne uyumluluk sorunu ne antivirüs ne başka birşey yok yani çözümü bunlar değil,sil yükle sil yükle çare olmadı :D

bilgin varsa alayım,yoksa siz devam edin :H:

bu arada işletim 32bit,her naneyi çalıştıracak güçte pc :p

DİKKAT! BU BÖLÜM SORU SORMAK İÇİN DEĞİLDİR. SORULARINIZI KATILIMSIZ KURULUM DESTEK BÖLÜMÜNE YAZINIZ. BURAYA YAZILAN MODİFİYELİ İŞLETİM SİSTEMİ PAYLAŞIMLARI DIŞINDAKİ KONULAR SİLİNECEKTİR.

bende bir soru soruyum w7 yükledim 2 gün WolfTeam sorunsuz çalıştı ama sonra açılmadı açılsada siyah ekran geldi ve cpu%100 oldu bunun nedeni nedir?

aynı oyunu bende oynuyorum. Silip tekrar kurmayı dene, bende bir sorun yok. Fakat Your Uninstaller gibi güvenilir programlarla kaldır, windowsun kaldırma aracıyla değil.

şimdi sxe.de bir sorun var,atıyorum demin cs 1.6da sxe görüp oyuna girdi diyelim,akşam algılamıyor ve yokmuş gibi davranıyor;çok garip demi :D

aradım taradım bulamadım,ne uyumluluk sorunu ne antivirüs ne başka birşey yok yani çözümü bunlar değil,sil yükle sil yükle çare olmadı :D

aynı sorunu bende yaşıyorum ki kendim bir çözüm yolu buldum ve her seferinde oluyor. Anlatayım umarım sendede olur;

Şimdi arkadaşım sXe 10.0 Fix2'yi açtın, oyuna giriyosun, sXeyi görmedi. sXe nin vermiş olduğu hataya bakmıyosun ve kapatmıyosun. Hemen options'a giriyosun sekmelerden videoyu seçiyosun, sağ alttaki çözünürlük 16bitse 32bit'i, 32bit ise 16bit'i seçiyosun, ok diyosun oyun yeniden başlıyor. Hemen quit çekiyorsun. sXe uyarı ekranını ve sXeyi kapatıyorsun, 1-2 saniye bekleyip tekrar sXeyi açıp hemen oyuna giriyorsun. İşte oldu :) sXeyi görmüş olması lazım artık. ben pcyi her açtığımda veya oyundan her çıktığımda bunu uyguluyorum malesef, biraz zahmetli bir iş ama CS için değer :)

64bit mostwanted

o oyun çalısıyor ben oynadım 64 bitte crackdandır buyuk ihtimal

sxe.de dediğin site açılmıyor ben cs oynamam onun için bi fikrim yok

x64 sistemde street fighter 4 calışmıyor onu nasıl giderebiliriz?

calısıyor. calısmıyorsa directx yukleyin crackı değiştir yoksa yollarız cragı

bende bir soru soruyum w7 yükledim 2 gün WolfTeam sorunsuz çalıştı ama sonra açılmadı açılsada siyah ekran geldi ve cpu%100 oldu bunun nedeni nedir?

dediğin oyunu bilmiyorum hiç kurmadım siyah ekranda kalıyosa bi directx güncelle

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar Bende Bi Yöntem Buldum Oyunları Güvenli Modda Açma Yöntemi %100 İşe Yarıyor.

Yapmanız Gereken Sadece Masa Üstüne Gönderilmiş Oyun Kısa Yolunun Üstüne Sağ Tıklayıp Özellikler Demeniz.

Açılan Pencere Hedef Satırında daki metnin en sonuna Gelerek bi boşluk bırakıp /s tagını koymanız ardından Tamamam Deyip Penceri Kaptıp Oyuna Girin.

Bunun İçin Ufak Bi Video Hazırladım Siz Bunu Her Oyunda Uygulaya Bilirsiniz.

Video Bu Adreste:

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...