Jump to content

Adsl Dow/up. Hızları Hakkında

G3n3tiG

Recommended Posts

Arkadaşlar ttnetin nasıl bir kurum olduğunu ne ölçüde hizmet verdiğini çoğumuz biliyoruz. Uzun zamandır nette sorunlar yaşıyordum.Az önce Hız testi yaptım beklemediğim bir rakam ortaya çıktı.Bunu normal karşılıyorum ancak modem arayüzdeki adsl bağlantısı ile ttnetin online işlem sayfasındaki hız bilgileri birbirini tutmuyor normalde aynı olması lazım.Acaba belirttiğim son iki maddeyi yaşayanlar varmı ? 2 yıldır bu kaplumbağa hızına 62 lira ödemekten sinir krizleri geçirmeye başladım

22maop.png

eamky0.png

893824482.png

bildiğim kadarıyla dowload ve upload hızları santral a yakınlık ve uzaklık la alakalı ne kadar yakınsan ınternetın hızına gore en yuksegı gorebılır uzaksan da internet hızında yawaslama olabılır bana verılen bılgıler böyle ...:)

Arkadaşlar ben de aşırı derecede indirme yapıyorum ve hız acayip düştü..

normalde 15 GB dan sonra düşüyodu ben 250Gb ye dayandım şimdi düştü ve bu gözle görülür derecede...

bi anlam veremedim...

21:50 gibi müşteri hizmetlerini aradım konuda belirttiğim sorunları anlattım aynen yazıyorum bazı yerlerde kendime hakim olamadım

Müşteri H: 15 Gb'ı aştığınız zaman hızınız yarıya düşürülür

Mağdur K:: Hanım efendi ne 15 i ne 20 si kotalı adsl kullanmıyorum 8 mbps sınırsız paket kullanıcısıyım

H : Bu hız düşümü netlimitsiz paket için geçerli yani sizin kullandığınız adsl paket için

K: O zaman sizde sınırsız dediğniz paketin yanına bir parantez açıp vaad ettiğimiz hizmetler şunları kapsamaz yazsaydınız

H : Ttnet her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir aykut bey

K: Sahiplik bizleri köle olarak görmeniz anlamına gelmez bu b.. hıza 62 tl ödüyorum her ay

H: Size başka bir paket önereyim hız düşürülme sorunu yaşamazsınız.

K. Hangi paketmiş o

H: 8limitsiz ( paketin adıymış bu )

K. Fiyatı nedir

H: 99 lira

K. Tamam ya vazgeçtim kapatın neti hatta telefonuda kapatın bir daha sizden abonelik alanın a...

H: Aykut bey sakin olun lütfen aksi halde görüşmeyi bitirmek zorundayım.

K. Pardon sinirlerime hakim olamadım

H: Biz müşterilerimize destek için buradayız küfürlerinizi dinlemek için değil (sonra biraz hakaret tarzında laf yedim hak ettim ama )

K. Sonuçda telefonda sen varsın o yüzden telekomu temsilen seni görür ona göre davranırım çağırın müdürünüz olan yav.. kimse onada söyliyeyim bunları hak geçmesin neyse hanım efendi o zaman paket değişikliği yapmak istiyorum madem hızım düşmeyecekmiş öyle söylediniz

H. Paket değişikliği için bilgilerinizi tekrar almam gerek aykut bey (sonunu hiç düşünmeden bilgilerimi tekrar verdim

H: Seçtiğiniz paketi söyleyin lütfen

K Ev kullanıcısı olduğum için bireysel paketlerden birini seçeyim o halde

H.Evet buyrun

K. Senin paketini seçiyorum hanım efendi bireylere nasıl kampanyan var 7/24 saat performans düşüklüğün yoksa değil aylık günlük 99 lira artı bir lirada ötv olsun 100 lira vereyim

H: ( biraz bekler ve telefonu yüzüme kapatır

Bu konuşmadan sonra fatura 100 lirada gelse stres için feda olsun ttnete

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...