Jump to content

Metro 2033 Nasıl Bir Oyun?

Kesici

Recommended Posts

mükemmel bir oyundur, yalnız ekran kartiniz üst düzey olması lazım (örne hd5850), tabiki monitörde 23" olursa daha güzel olur. ama oyun çok mükemmeldir, üç kere bitirdim.. oyunu oynarken yalnız gelen adamları veya yaratıkları öldürmek değil, oyunun içinde geçen diyologları da takip etmek gerekiyor, yani oyunun konusunu da anlamak oyuna ayrı bir zevk veriyor.

mükemmel bir oyundur, yalnız ekran kartiniz üst düzey olması lazım (örne hd5850), tabiki monitörde 23" olursa daha güzel olur. ama oyun çok mükemmeldir, üç kere bitirdim.. oyunu oynarken yalnız gelen adamları veya yaratıkları öldürmek değil, oyunun içinde geçen diyologları da takip etmek gerekiyor, yani oyunun konusunu da anlamak oyuna ayrı bir zevk veriyor.

Ekran kartı o kadar iyi deil Ati HD 2600 XT 512mb 128bit GDDR3

Ama Kalıdrır benim ekran kartı ya, Şimdiki oyunların tamamını yüksek çözünürlükte bile oynatabiliyor.

Ekran kartı o kadar iyi deil Ati HD 2600 XT 512mb 128bit GDDR3

Kalıdrır benim ekran kartı, Şimdiki oyunların tamamını yüksek çözünürlükte bile oynatabiliyor.

metro 2033 dx11 destekli bir ekran kartı ister. sizin ekran kartiniz dx10 desteklidir, yani metroyu oynamayabilir. oynasa bile çok kasmalar olacağı düşüncesindeyim.

metro 2033 dx11 destekli bir ekran kartı ister. sizin ekran kartiniz dx10 desteklidir, yani metroyu oynamayabilir. oynasa bile çok kasmalar olacağı düşüncesindeyim.

İşte Metro 2033 Oyunu testi

Minimum Özellikler

http://img44.imageshack.us/img44/8286/minimum.jpg

Önerilen Özellikler

http://img715.imageshack.us/img715/7501/nerilen.jpg 

Kasar mı kasmaz mı? Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...