Jump to content

Host Domain Takip Programı

ahmettemizburak

Recommended Posts

Belli bir boyutta alanım var bu alanı paylaştırıp satmak istiyorum. Bu alanı paylaştırabileceğim satığım müşterileri takip edebileceğim üyelik başlama bitiş tarihleri, ödemelerin yapılıp yapılmadığı gibi bilgileri girebileceğim saklayabileceğim. Üyelik tarihi bittiğinde uyarı verebilen yada ödeme yapmadığında uyarı verebilen PROFESYONEL bir program arıyorum. Bu tarz programlar olduğunu biliyorum hatta türkçe olanlarıda biliyorum ama çok kararlı programlar değil.Bilgisi olan varsa programın ismini ve özelliklerini yazabilir mi? Teşekkürler.

istediğim özellikler nedir bilmiyorum ama benim bildiğim tek program GENÇ YAZILIM HOST DOMAİN TAKİP PROGRAMI var desteği falanda var bu arkadaşlarla iletişime geçip kendi isteklerini bildirip belki sana yardımcı olabilirler.

Please register to see this content.

istediğim özellikler nedir bilmiyorum ama benim bildiğim tek program GENÇ YAZILIM HOST DOMAİN TAKİP PROGRAMI var desteği falanda var bu arkadaşlarla iletişime geçip kendi isteklerini bildirip belki sana yardımcı olabilirler.

Please register to see this content.

verdiğin link şuan açılmıyor onları biliyorum zaten ama site açılmadığı için pek bişeye ulaşamadım yinede teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...